ZALOGUJ SIĘ

Lista słówek - ograniczenie nowych sówek na 1 dzień

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam

Dopiero zaczynam naukę z eTutorem, jednak już stworzyłem dosyć dużą listę ze swoimi słówkami. Chciałbym codziennie uczyć się 30 słówek z tej listy. Czy jest możliwość, aby 30 pojawiało się codziennie a pozostałe dopiero w następnych dniach? Bo na tą chwilę widzę, że mam do przerobienia ponad 100 słówek.
K
kacpal90

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

tak działa ten system, że powtarza częściej nowe słowa i te z którymi masz trudność
jeżeli chesz się uczyć około 30 dziennie to dodawaj nie więcej niż 5 dziennie, po jakimś czasie się wyrówna
ja powtarzam dziennie 50 słówek, gdy system proponuje mi mniej dodaje sobie aby była 50, a co jakiś czas dostaję trochę więcej, ale zwykle nie więcej niż 60
Bilberry
kacpal90 - Źle to ująłem. Nie chodzi o powtórki (słówek, których się już uczyłem) tylko o to aby do nauki wprowadzać codziennie 30 NOWYCH słówek - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

> kacpal90 Źle to ująłem. Nie chodzi o powtórki (słówek, których się już uczyłem) tylko o to aby do nauki wprowadzać codziennie 30 NOWYCH słówek

Nie widze w czym problem, masz do dyspozycji precyzyjne statystyki - skorzystaj z nich.
jesli z jakiegos powodu sprawia to kłopot zrób tak:

1. Przerób wszystkie powtórki na dany dzień - "wyzerujesz" sobie licznik ... jest to nieprecyzyjne ale tutaj wystarczy
2. Dodaj sobie 30 elementów, (liczba w górnym prawym rogu wskaze ile dodałeś)
3. Przestan dodawać gdy ujrzysz 30
4. Dokończ powtórki (masz teraz 30 nowych elementów)
5. Każdego dnia powtarzasz te czynność

PS. 30 elementów/dzień w dłuzszej perspektywie to spore wyzwanie, wiem cos o tym bo po ponad 2 latach taka jest moja średnia, ale gdybym miał uczyc sie wszystkiego od podstaw to zamiast 30 byłoby kilka, max 10/dziennie przez okres 2 lat - a przynajmniej tak mi się wydaje.

Pozdrawiam
quantum137
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
kacpal90 - Dzięki. Teraz już wiem co i jak. - 11 lat temu
quantum137 - Spoko, masz plan - ambitny plan, powodzenia:)! - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki