Aktualności - blog eTutor

13 sierpnia 2018

Wszystkich użytkowników korzystających z kursu eTutor niemiecki chcemy poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem, że w ciągu 2 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie B1. Jest to kolejna aktualizacja, która ma na celu przede wszystkim usystematyzować obecny materiał i podzielić według nowszej, przyjemniejszej do nauki struktury. 

Zmiany, które planujemy, obejmują:

  • odświeżenie materiałów w poszczególnych tematach i wdrożenie nowej struktury lekcji - każdy temat będzie zawierał 3 piętnastominutowe lekcje, co ułatwi utrzymanie równego rytmu nauki
  • odświeżenie zdań przykładowych w zaktualizowanych notatkach gramatycznych
  • zrewidowanie słownictwa na tym poziomie zaawansowania oraz zapewnienie przystępnej ilości słownictwa w każdej lekcji
  • dodanie nowych elementów: zagadnienia gramatyczne i notatki językowe

Ważna informacja: zmiany będą miały wpływ na Wasze postępy w nauce.

Proces aktualizacji jest analogiczny do poprzednich aktualizacji, jednak powtórzymy raz jeszcze: postępy, które osiągniecie do momentu zmian zostaną “zamrożone” i będą widoczne w spisie tematów poziomu B1 (spis tematów). Podobnie z oznaczeniem wykonanego testu oraz liczbą lekcji w temacie. Po wejściu w wykonane lekcje postępy zostaną przeliczone na nowo (spadną), sama aktualizacja widoku w spisie tematów nastąpi jednak po wejściu w dowolną lekcję z danego tematu i wykonaniu minimum jednego ćwiczenia. Wtedy również zniknie oznaczenie wykonanego testu.
Dlaczego tak to zadziała? Każdą zmianę (w tym również aktualizację) nasz system odnotowuje jako nowy materiał, dlatego przeliczy postępy jeszcze raz.
 

Nowy podział lekcji a otrzymanie monet

Chcąc zachęcić Was do powrotu do zagadnień z poziomu B1, za wykonanie każdej lekcji oznaczonej jako “Nowa” otrzymacie monety. Lekcje oznaczone jako “Nowe” znajdziecie w każdym temacie. Ponowne wykonanie pierwszej lekcji w temacie nie będzie się wiązało z naliczaniem dodatkowych monet. 

 

Mamy nadzieję, że nowa struktura tematów przypadnie Wam do gustu i sprawi, że nauka z eTutorem będzie jeszcze przyjemniejsza.

Na bieżąco będziemy przypominać o planowanych zmianach. 
Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wdrożonych zmian, jesteśmy do Waszej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.
 

 

30 lipca 2018

Wakacje w pełni, czas więc się zrelaksować. Pomoże Wam w tym nowa lekcja specjalna, którą przygotowaliśmy specjalnie na czas letnich upałów. Znajdziecie w niej niekonwencjonalne pomysły na spędzenie wakacji, dowiecie się, gdzie (...)

20 czerwca 2018

Sezon wakacyjny za pasem i dlatego z radością informujemy, że na platformie właśnie pojawił się zupełnie nowy kurs angielskiego: eTutor Travel English!

(...)

13 czerwca 2018

W tym tygodniu rozpoczyna się wielkie sportowe święto - mistrzostwa świata w piłce nożnej. Przed nami wielkie emocje i widowiskowe pojedynki największych gwiazd tego sportu. Z tej okazji przygotowaliśmy lekcję specjalną, dzięki której dowiecie się, gdzie znajduje się największy stadion piłkarski na świecie, kim są WAGs oraz jak po angielsku powiedzieć, że padł gol. (...)

29 maja 2018

Z radością informujemy, że zakończyliśmy aktualizację poziomu A2 w kursie eTutor niemiecki. (...)

16 maja 2018

W tym tygodniu anglojęzyczny świat żyje wielkim wydarzeniem - ślubem księcia Harry’ego i Meghan Markle. Z tej okazji przygotowaliśmy lekcję specjalną, dzięki której poznacie słownictwo ślubne, dowiecie się, jakie nietypowe słowa można będzie usłyszeć podczas przysięgi małżeńskiej oraz ile razy w ciągu roku urodziny obchodzi królowa Elżbieta II. (...)

15 maja 2018

Wszystkich użytkowników korzystających z kursu eTutor niemiecki chcemy poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem, że w ciągu 2 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie A2. (...)

23 kwietnia 2018

Często w masce, czasem w pelerynie, a zdarza się, że z młotem - superbohaterowie pobudzają wyobraźnię milionów fanów. Już wkrótce znów zagłębimy się w ich świat dzięki nowemu filmowi z serii Avengers. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną lekcję angielskiego, (...)

12 kwietnia 2018

Przygody Julii, Hannah, Roberta, Laury, i Kiwi już na poziomie B1 (...)

3 kwietnia 2018

Z radością informujemy, że zakończyliśmy aktualizację poziomu B2. (...)

22 marca 2018

Drodzy Użytkownicy!

Chcemy poinformować Was z odpowiednim wyprzedzeniem, że w ciągu 2-3 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie B2. (...)

15 marca 2018

Drodzy Użytkownicy!

Już w sobotę obchodzimy najsłynniejsze irlandzkie święto - Dzień św. Patryka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną lekcję angielskiego, dzięki której poznacie tematyczne słownictwo, dowiecie się, dlaczego koniczyna jest symbolem Irlandii oraz (...)

6 marca 2018

Drodzy Użytkownicy!

Z radością informujemy, że zakończyliśmy aktualizację poziomu A1 w kursie eTutor niemiecki. (...)

21 lutego 2018

Drodzy Użytkownicy!

Wszystkich użytkowników korzystających z kursu eTutor niemiecki chcemy poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem, że w ciągu 2 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie A1. (...)

9 lutego 2018

Drodzy Użytkownicy!

Święto zakochanych nadchodzi wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną lekcję, dzięki której poznacie walentynkowe słownictwo, sprawdzicie, jakich czułych słówek używają bohaterowie znanych seriali oraz dowiecie się, jak o tym święcie mówią jego zwolennicy i przeciwnicy. (...)

18 stycznia 2018

Drodzy Użytkownicy,

wprowadziliśmy nowy tryb rozgrywki w Wisielcu. Od dzisiaj możecie zagrać w Wisielca w oparciu o słowa dodane do swoich powtórek. (...)

16 stycznia 2018

Drodzy Użytkownicy,

komiksy na dobre zagościły w naszym serwisie jako kolejna przyjemna forma nauki. Miło nam poinformować, że od dzisiaj nauka z pomocą komiksów jest możliwa na poziomie A1. (...)

29 grudnia 2017

Drodzy Użytkownicy,

dziękujemy za kolejny rok wspólnej nauki. Społeczność eTutora przekroczyła w tym roku ponad pół miliona Użytkowników i wciąż rośnie. Cieszymy się, że jesteście z nami! Mamy nadzieję, że nauka z nami sprawia Wam przyjemność i 2017 jest rokiem, w którym osiągnęliście zaplanowane postępy. Dla nas był to bardzo intensywny okres, obfitujący w wiele nowości. Poniżej prezentujemy podsumowanie najważniejszych wydarzeń tego roku. (...)

4 grudnia 2017

Drodzy Użytkownicy!

Z radością informujemy, że zakończyliśmy aktualizację poziomu B1. (...)

4 grudnia 2017

Drodzy Użytkownicy,

w zeszłym tygodniu zaktualizowaliśmy wygląd krzyżówek.

Dodaliśmy ikonki i uprościliśmy pola haseł - ma być intuicyjnie i przejrzyście. (...)

6 listopada 2017

Drodzy Użytkownicy!

Chcemy poinformować Was z odpowiednim wyprzedzeniem, że w ciągu 4-5 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie B1. (...)

19 października 2017

Drodzy Użytkownicy,

zaczynamy prace nad nowym wyglądem profilu na platformie. Jedną z pierwszych zmian, jakie możecie już zaobserwować, jest połączenie Lekcji oraz Powtórek w jeden segment “Nauka” (podgląd tutaj).

Dzięki temu dokładnie widzicie, jaka czeka was następna lekcja i ile lekcji pozostało do ukończenia danego tematu. Przy powtórkach na początku wyświetlane są “Powtórki na dzisiaj”, następnie “Nowe powtórki” a na końcu “Trudne słówka”. Mamy nadzieję, że pierwsze zmiany przypadną Wam do gustu.

W razie pytań, jak zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

21 września 2017

Drodzy Użytkownicy,

dzisiaj pochwalimy się Wam zmianą nie tyle wewnątrz samej platformy, ale naszą stroną główną.

Zaktualizowaliśmy ją i (...)

24 sierpnia 2017

Drodzy Użytkownicy!

z radością Was informujemy, że planowana aktualizacja materiałów na poziomie A2 została w zeszłym tygodniu w pełni wdrożona.

Zgodnie z zapowiedzią usystematyzowaliśmy liczbę lekcji w tematach, zaktualizowaliśmy lekcje pod względem zakresów tematycznych, a także dodaliśmy nowe tematy (ich listę znajdziecie na dole aktualności). (...)

2 sierpnia 2017

Drodzy Użytkownicy!

W ciągu 2-3 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie A2. Wiąże się to z dużą ilością zmian w środku kursu, migracją materiałów, uporządkowaniem i ujednoliceniem dotychczasowych tematów, ale przede wszystkim dodaniem nowych lekcji. (...)

7 czerwca 2017

Mamy świetne wiadomości dla użytkowników korzystających z kursu eTutor niemiecki! Po lekcjach na poz (...)

1 czerwca 2017

Wprowadziliśmy w tym tygodniu na platformie dwie zmiany. Odświeżyliśmy wygląd spisu tematów w zakładce “Lekcje” oraz zaktualizowaliśmy materiały na poziomie A1. (...)

1 marca 2017

Udostępniliśmy dzisiaj aktualizację, w której znajdują się następujące zmiany:

Nowy ekran profilu w aplikacji eTutor (...)

14 lutego 2017

Udostępniliśmy nową wersję gry Wisielec, którą można znaleźć pod adresem: https://www.etutor.pl/game/hangman. (...)

11 stycznia 2017

Udostępniliśmy nową funkcjonalność, która będzie nagradzała Was za naukę i motywowała do częstszego zasiadania do eTutora. Wprowadzamy na naszą platformę monety, które można zdobywać za wykonywanie lekcji i powtórek (...)

4 stycznia 2017

Już jest! Udostępniliśmy aplikację mobilną słownika Diki niemiecki na urządzenia z systemem Android. Zachęcamy do instalacji, bo na pewno ułatwi to naukę :) Link do aplikacji:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.diki.de

(...)

13 grudnia 2016

Dodaliśmy do serwisu sekcję Słowniki tematyczne ze słownika Diki.pl. Dzięki temu rozwiązaniu można teraz łatwo dodawać słówka do powtórek z danej dziedziny. (...)

8 grudnia 2016

Wypuściliśmy dzisiaj zaktualizowaną aplikację Diki. Główne zmiany to:

• Baza słownika zawiera teraz ponad 348 000 haseł (...)

6 grudnia 2016

W najnowszej aktualizacji serwisu wprowadziliśmy kilka nowych funkcji i poprawek: (...)

2 grudnia 2016

1. Zgodnie z prośbą użytkowników: w powtórkach klawisz "=" służy tylko do dodawania notatek. W notatce można przejść do następnej linijki za pomocą SHIFT+ENTER (...)

30 listopada 2016

W najbliższym czasie uprościmy widok forum, dzięki czemu lista tematów będzie wyglądać estetyczniej, natomiast funkcjonowanie forum nie ulegnie zmianie.

Jest to punkt wyjścia do (...)

22 listopada 2016

Udostępniliśmy nową, darmową aplikację eTutor na urządzenia z systemem Android i iOS. Teraz możesz wygodnie uczyć się języka gdziekolwiek jesteś - w domu, w autobusie, albo na jesiennym spacerze.

Teraz wystarczy tylko dostęp do internetu (...)

16 listopada 2016

Ze względu na niewielką popularność funkcji "szybkie powtórki" (stanowią one tylko 0,5% wszystkich wykonanych powtórek) zdecydowaliśmy się na wycofanie jej w przyszłym tygodniu z eTutor.

W przypadku zbyt dużej liczby nagromadzonych powtórek zachęcamy do skorzystania z funkcji dzielenia powtórek na cykle (...)

9 listopada 2016

Wprowadziliśmy dzisiaj zmiany w zakładce społeczność, które mają na celu ułatwienie nawigacji na urządzeniach mobilnych. Z panelu zakładek na forum usunęliśmy zakładkę "Sugestie", ponieważ większość sugestii i zgłoszeń technicznych od Was przychodzi na adres pomoc@etutor.pl (...)

6 października 2016

Obecnie pracujemy nad zwiększeniem przejrzystości strony Profil i drobnymi poprawkami wizualnymi. Ma to na celu lepszą prezentację najważniejszych informacji oraz lepsze wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych. Rzeczy, które w najbliższym czasie się zmieniły lub zostaną zmienione to: (...)

30 września 2016

W poniedziałek zostanie wprowadzony nowy interaktywny samouczek dla nowych użytkowników. Dzięki niemu łatwiej będzie można odnaleźć się w serwisie na samym początku swojej przygody z eTutorem. (...)

22 września 2016

W serwisie zostały wprowadzone drobne zmiany:

- Zmieniono godzinę rozpoczęcia nowych powtórek z północy na 3:00 rano

- Do strony https://www.etutor.pl/words dodano zakładkę "Słowniki tematyczne"

- Wpisywanie haseł w krzyżówkach działa teraz tak, jak w ćwiczeniach z maską, zniknęła opcja "Sprawdź" (...)

6 września 2016

Wprowadziliśmy kilka drobnych zmian w serwisie:

- Naprawienie błędu związanego ze zliczaniem postępu w krzyżówkach

- Poprawa wyświetlania zakładki "Społeczność" na urządzeniach mobilnych

- Przywrócenie możliwości przełączania aktywnych pól krzyżówki klawiszem TAB

- Zgodnie z zapowiedzią, z działu "Społeczność" usunięta została zakładka "Kawiarnia"

Jednocześnie informujemy, że trwają prace nad rozwiązaniem problemów z edytorem list słówek.

2 września 2016

Wczoraj wprowadziliśmy kilka zmian w naszych serwisach. Poniżej znajduje się krótka lista najważniejszych: (...)

10 czerwca 2016

Miło nam poinformować, że ulepszyliśmy sposób wyświetlania wyników w słowniku Diki. (...)

26 kwietnia 2016

W dniu dzisiejszym udostępniliśmy nowy pasek postępu. Będzie on widoczny w górnej części strony, podczas przerabiania ćwiczeń w lekcjach. (...)

10 marca 2016

Jest nam niezwykle miło poinformować, że dostępna jest już nowa wersja kursu eTutor Business English, nad którą intensywnie pracowaliśmy w ostatnich miesiącach.

Obecnie w kursie znajduje się 150 lekcji podzielonych na 40 działów tematycznych związanych z rzeczywistymi sytuacjami spotykanymi w pracy i biznesie. (...)

21 stycznia 2016

W najbliższych dniach rozpoczniemy wprowadzanie zmian w sposobie prezentacji lekcji w kursach eTutor angielski i Business English. Proces wprowadzania zmian potrwa kilka tygodni i będzie punktem wyjścia do dalszego ulepszania kursu. (...)

14 września 2015

Miło nam poinformować, że w dziale Ćwiczenia pojawiła się gra o nazwie "Wordsmith". Jest to gra słowna umożliwiająca naukę języka angielskiego poprzez grę z przeciwnikiem sterowanym poprzez komputer. (...)

2 lipca 2015

Kurs eTutor angielski jest w trakcie ciągłej rozbudowy. Zakończyliśmy kolejny etap prac związany z aktualizacją lekcji na poziomach B1 i B2. (...)

24 czerwca 2015

Kurs Business English został rozbudowany o 20 dodatkowych lekcji, zawierających zupełnie nowe słownictwo, teksty, ćwiczenia oraz dialogi. (...)

1 czerwca 2015

W dniu dzisiejszym udostępniliśmy nowy wygląd strony głównej eTutor. (...)

21 kwietnia 2015

Miło nam poinformować, że udostępniliśmy nową wersję dialogów na platformie oraz w aplikacji mobilnej. (...)

20 kwietnia 2015

Jak już zapewne wiecie, od kilku miesięcy prowadzimy intensywne prace nad poprawą i ulepszeniem zawartości językowo-merytorycznej kursu eTutor angielski. (...)

5 lutego 2015

Kurs eTutor angielski jest w trakcie rozbudowy. Zakończyliśmy pierwszy etap prac związany z aktualizacją lekcji na poziomach A1, A2 i B1. (...)

28 stycznia 2015

W styczniu udostępniliśmy nową wersję 3.0 aplikacji mobilnej eTutor na Androida. (...)

5 grudnia 2014

Na naszym profilu Facebook trwa konkurs "Pokaż swój talent językowy", w którym nagrodami są smartfony z systemem Android 4.2 i wyświetlaczem 5 cali. (...)

6 października 2014

Miło nam poinformować, że udostępniliśmy nową wersję gry Pamięć. Gra działa teraz poprawnie także na tabletach i smartfonach z dużymi wyświetlaczami. (...)

13 sierpnia 2014

W Google Play Store dostępna jest już nowa wersja aplikacji mobilnej eTutor do nauki języka angielskiego i niemieckiego.

https://www.etutor.pl/android/etutor/ (...)

7 lipca 2014

Do kursu eTutor angielski dodaliśmy nowe elementy, które usprawnią i uprzyjemnią naukę - 35 dowcipów (na poziomach A, B i C) oraz dodatkowo 15 tekstów na poziomie C. (...)

1 lipca 2014

Odświeżyliśmy wygląd strony profilu i menu w części dla zalogowanych użytkowników. Wprowadzone zmiany ułatwią korzystanie z kursów językowych eTutor na smartfonach i tabletach. (...)

19 maja 2014

Udostępniamy testową wersję modułu, który będzie automatycznie sprawdzał poprawność Twoich tekstów w języku angielskim. (...)

6 maja 2014

Strona profilu dla zalogowanych użytkowników w eTutor została przez nas odświeżona. (...)

26 marca 2014

Baza nagrań szkoły angielskiego eTutor i słownika Diki została właśnie uzupełniona o 1500 nagrań wymowy amerykańskiej. (...)

7 listopada 2013

Słownik angielskiego Diki wzbogacił się o nową funkcjonalność - bazę kolokacji. Dodaliśmy ponad 2,2 miliona kolokacji dla ponad 6,5 tysięcy najważniejszych angielskich haseł. (...)

29 października 2013

Właśnie udostępniliśmy nową funkcjonalność, która pozwala prowadzić rozmowy na żywo z innymi użytkownikami w formie tekstowego czatu. Kawiarnia eTutor umożliwia rozmawianie zarówno ze znajomymi, jak i z innymi użytkownikami, którzy zadeklarowali dostępność do rozmowy. (...)

5 września 2013

Nagłówek eTutor pojawiający się po zalogowaniu w serwisie zyskał zupełnie nowy wygląd. Zajmuje teraz mniej miejsca na ekranie, co jest szczególnie ważne dla użytkowników urządzeń o małych ekranach. (...)

29 sierpnia 2013

W Google Play dostępna jest już nowa aplikacja mobilna dedykowana dla użytkowników eTutor.

Aby z niej korzystać, wystarczy posiadać telefon lub tablet z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszym. (...)

30 lipca 2013

Baza słownika Diki została właśnie rozbudowana o ponad 2,5 miliona angielskich przykładów zdań. (...)

3 lipca 2013

Rozbudowaliśmy kurs eTutor angielski o 253 nowe ćwiczenia gramatyczne. (...)

24 czerwca 2013

Po prawie dwóch latach prac zespołu germanistów i metodyków udostępniamy nowy kurs, eTutor Niemiecki.

Kurs składa się z 270 lekcji - po 50 lekcji na poziomach od A1 do B2 oraz dodatkowo 70 lekcji "W podróży". (...)

15 maja 2013

Jest nas już ponad ćwierć miliona. Społeczność eTutor stale rośnie w Polsce, a od początku tego roku także w Niemczech, Austrii i Szwajcarii (www.eTutor.de). (...)

15 lutego 2013

Udostępniliśmy właśnie ulepszoną wersję modułu sprawdzającego pisownię. Moduł aktywny jest w lekcjach eTutor podczas pisania wypracowań. (...)

1 lutego 2013

Od momentu pierwszego udostępnienia kursu eTutor angielski stale dodajemy do niego nowe materiały – filmy wideo, ćwiczenia, notatki gramatyczne, listy słówek. Lekcje w ramach kursu mocno się rozrosły, dlatego zgodnie z Waszymi sugestiami zdecydowaliśmy się (...)

26 września 2012

Nasz flagowy produkt, kurs eTutor angielski, został właśnie zaaktualizowany. W kursie znalazły się między innymi nowe notatki gramatyczne oraz listy słownictwa. (...)

13 czerwca 2012

Uruchomiliśmy nowy dział w module pytań językowych zatytułowany "Sugestie". (...)

25 maja 2012

W ostatnim czasie wprowadziliśmy kolejne nowości, głównie pod kątem usprawnienia pracy z modułem powtórek.

  • Pojawiła się możliwość dzielenia powtórek na partie. Elementy zaplanowane na dany dzień można powtarzać partiami, np. po 20-30 elementów. (...)

20 kwietnia 2012

Na wiosnę przygotowaliśmy dla Was kilka nowości w eTutor:

  • W dziale Gramatyka pojawiły się zakładki Podręcznik i Filmy, ułatwiające wyszukiwanie zagadnień gramatycznych w eTutor. (...)

23 stycznia 2012

Wprowadziliśmy kilka usprawnień związanych z korzystaniem z serwisu eTutor.

  • W zakładce Ustawienia (dostępnej po kliknięciu swojego imienia i nazwiska na górnej belce serwisu) można teraz zmienić język menu serwisu na angielski. (...)

20 grudnia 2011

Kurs eTutor angielski został właśnie rozbudowany o 70 nowych lekcji, związanych z podróżami zagranicznymi. (...)

27 lipca 2011

Kurs eTutor angielski został rozbudowany o ponad 190 notatek gramatycznych, które rozszerzają wiedzę na temat podstaw gramatyki angielskiej zawartą w filmach wideo. (...)

10 czerwca 2011

Forum językowe eTutor zostało zintegrowane z działem Pytania językowe. Dzięki temu wszystkie dyskusje będą odbywać się w ramach jednego, intuicyjnego interfejsu. (...)

11 maja 2011

Rozbudowaliśmy możliwości związane z definiowaniem celów nauki na stronie Cele nauki.

Pojawiła się możliwość ustawienia czterech nowych celów: (...)

25 lutego 2011

Wprowadzamy nowy pakiet - eTutor Premium. Stanowi on rozszerzoną wersję naszego flagowego kursu eTutor angielski. Użytkownik podczas nauki pozostaje pod opieką lektora, który monitoruje przebieg procesu nauki i sprawdza przesłane prace. (...)

2 lutego 2011

Wprowadzamy nową funkcjonalność dla list słówek - moduł Szybkie powtórki. Moduł umożliwia szybkie przećwiczenie elementów z wybranej listy. (...)

15 grudnia 2010

Słownik Diki.pl otrzymał statuetkę Webstar i tytuł Strony Roku 2010 w kategorii witryn edukacyjnych. W głosowaniu brało udział ponad 100 członków Akademii Internetu, w tym przedstawiciele firm takich jak Google, Gadu-Gadu, Wirtualna Polska czy Prokom. (...)

30 października 2010

Przez ostatnie dwa miesiące intensywnie pracowaliśmy nad nowymi materiałami do eTutor.pl. Właśnie udostępniamy pierwsze efekty naszych prac. (...)

27 sierpnia 2010

Sierpień był u nas miesiącem wytężonych prac nad nowymi materiałami do eTutor.pl, które wkrótce zostaną udostępnione. Tymczasem wprowadziliśmy kilka drobnych ulepszeń: (...)

5 czerwca 2010

Uruchamiamy nowy dział - pytania językowe. Umożliwi on zadawanie pytań związanych z językiem angielskim, w tym słownictwem angielskim i gramatyką angielską, metodami skutecznej nauki, czy wreszcie sposobami korzystania z serwisu eTutor.pl. (...)

29 stycznia 2010

Zapraszamy do klubu użytkowników eTutor.pl na Facebooku. Dołącz do grona naszych fanów i poznaj inne osoby uczące się angielskiego z eTutor.pl :). (...)

23 grudnia 2009
Życzenia świąteczne - kliknij, aby powiększyć
13 grudnia 2009

Udostępniamy nową wersję edytora list słówek. Został on rozbudowany o funkcję dodawania elementów ze słownika angielskiego. (...)

10 października 2009

W eTutor.pl pojawiła się nowa funkcja - bezpłatny słownik angielskiego. Baza słownika zawiera ponad 100 tysięcy znaczeń. Najważniejsze słówka i zdania zostały zilustrowane nagraniami brytyjskiego lektora.

Pole wyszukiwania haseł w słowniku pojawiło się również na dole strony profilu, widocznej po zalogowaniu się w eTutor.pl. (...)

25 sierpnia 2009

Strona profilu pojawiająca się po zalogowaniu w serwisie eTutor.pl zyskała nowy, czytelniejszy wygląd. Pojawiły się paski postępu umożliwiające określenie tygodniowych celów nauki oraz możliwość dodania własnego zdjęcia. Wprowadziliśmy również mechanizm rang przyznawanych za czas poświęcony na naukę z naszymi kursami. (...)

13 maja 2009

Strona Statystyki została rozbudowana o funkcjonalność wyświetlania wykresów, podsumowujących aktywność użytkownika w ciągu ostatniego miesiąca i ostatniego roku. (...)

1 kwietnia 2009
Startuje serwis eTutor.pl. Naszym celem jest wnieść nową jakość w nauczanie języka angielskiego online. W ramach serwisu zaoferujemy kompleksowy kurs angielskiego, oferujący multimedialny system nauki z obrazkami, filmikami wideo i nagraniami lektora. Materiały wspomagane będą innowacyjnymi rozwiązaniami pomagającymi wyeliminować konieczność udziału nauczyciela w procesie nauczania. (...)

Pomoc i wsparcie