Opinie o eTutor - czy nauka angielskiego z eTutor jest skuteczna?

Osoby, które kiedyś uważały, że nie mają talentu do języków, to nasi najbardziej zadowoleni klienci. Posłuchaj użytkowników eTutor, którzy znaleźli receptę na swoje problemy z nauką języka angielskiego.
Katarzyna Kamińska opowiada o tym, jak nauczyła się angielskiego z eTutor.

Nagrody i wyróżnienia

Słownik angielskiego Diki serwisem edukacyjnym roku 2010

Webstar Akademii za najlepszy serwis edukacyjny roku 2010 dla słownika Diki zintegrowanego z kursem angielskiego eTutor

Produkt roku PC World Komputer

Tytuł Produkt Roku według miesięcznika PC World Komputer


Czy nauka w eTutor jest skuteczna?

W szkole językowej eTutor uczy się już ponad 537 000 osób. Posłuchaj osób, które dzięki metodzie eTutor nauczyły się mówić po angielsku:

Po otwarciu Polski na świat i wejściu do Unii Europejskiej język angielski stał się nam potrzebny jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Dla mnie jako naukowca jest narzędziem codziennej komunikacji z zagranicznymi współpracownikami. eTutor.pl to jedyne miejsce w Internecie, oferujące kompleksowy kurs języka angielskiego połączony z tak rozbudowaną ofertą dodatkowych materiałów i ćwiczeń. Dzięki połączeniu różnorodnych bodźców wzrokowych i słuchowych, zapamiętywanie nowego materiału przychodzi z łatwością.

dr hab. Jacek Skała, Uniwersytet Wrocławski

Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego serwisu - używałam już kilku programów do nauki angielskiego, które zwykle po kilku dniach używania lądowały na półce. Zaczęłam się jednak uczyć słówek w Waszym serwisie i muszę powiedzieć, że to wciąga!

Marta, nauczycielka matematyki

Serwis mi się podoba i oceniam go dobrze. Sprawą, która najbardziej mnie przekonuje jest "atak na mózg na kilku frontach jednocześnie" czyli poprzez pokazanie zapisu słowa i jego tłumaczenia, obrazka symbolizującego słowo i jego wymowy.

Tomasz, informatyk

Uczyłam się angielskiego przez kilka lat w szkole, ale efekty były kiepskie. Dzięki eTutor.pl udało mi się dokonać przełomu - mogę uczyć się angielskiego w wolnym czasie, wtedy, kiedy mam na to ochotę.

Agnieszka, pracownik agencji reklamowej

Właśnie skończyłem 15 minutową lekcję. A moim współpracownicy myślą, że spędzam nad angielskim długie godziny...

Jerzy, dziennikarz

eTutor jest pierwszą rzeczą od kilku lat, która wreszcie zmusiła mnie wreszcie do nauki słówek :). Z efektami w dodatku :).

Ania, studentka psychologii

W pracy często mam do czynienia z angielskojęzycznymi klientami. Dzięki eTutor.pl przełamałem barierę językową i mogę się bez przeszkód z nimi porozumiewać.

Marek, handlowiec

Kto korzysta z eTutor?

Z eTutor korzystają setki firm, w tym tak znane marki jak Orange, Tesco, Toyota czy PKP Intercity. Współpracujemy także z najbardziej czołowymi uczelniami wyższymi i instytucjami państwowymi.

Tesco
Toyota Motor Manufacturing Poland
Unilever
TVP
PKP Intercity
Warta
PEKAO CDM
Intersport Polska
Radison Blu
Piotr i Paweł

Opinie o eTutor w mediach

O szkole angielskiego eTutor i słowniku angielskiego Diki pisały największe polskie gazety i portale internetowe.

Gazeta Wyborcza
PC World Komputer
Komputer Świat
Money.pl

Używamy cookies i podobnych technologii do analizy statystyk odwiedzalności i innych celów opisanych w Polityce prywatności.
Możesz określić ustawienia przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomoc i wsparcie