eTutor opinie

Czy nauka angielskiego z eTutor jest skuteczna?

Kursy językowe eTutor

Opinie ekspertów

Kursy eTutor zebrały liczne nagrody, rekomendacje setek znanych firm oraz uznanie środowiska akademickiego:

dr hab. Robert Rządca

dr hab. Robert Rządca

prof. Akademii Leona Koźmińskiego, Prorektor ds. Badań Naukowych i rozwoju Kadry

eTutor.pl to bardzo dobre rozwiązanie, polecam zwłaszcza osobom pracującym.

dr hab. Barbara Giza

dr hab. Barbara Giza

prof. Uniwersytetu SWPS

eTutor to najlepsza platforma do nauki angielskiego w Polsce.

dr hab. prof. UP Anna Turula

dr hab. prof. UP Anna Turula

Polecam eTutora do nauki słówek!

mgr Marzena Burzyńska

mgr Marzena Burzyńska

wykładowca w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych przy Uniwersytecie Wrocławskim

Materiał zawarty w części Business English jest świetnie opracowany dla studentów myślących perspektywicznie o swojej przyszłej karierze zawodowej.

Joanna Pachla-Moczulska

eTutor to genialna opcja dla zabieganych i zapracowanych - wystarczy kilka minut dziennie, żeby ogarniać kolejne lekcje. Znajdziecie tu zróżnicowane zadania, motywujące testy i solidną dawkę poczucia humoru, która pokaże Wam, że nauka naprawdę potrafi być czymś przyjemnym!

Blond Pani Domu

Testowałam platformę eTutor i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Uczyłam się w dowolnym miejscu i czasie, dopasowując naukę języka angielskiego pod swój plan dnia, a nie na odwrót :).

Marta Tabert

eTutor to świetna platforma do nauki języka. Krótkie lekcje, powtórki, niezliczone zadania interaktywne, ćwiczenia wymowy, podcasty i wiele innych. Wszystko dostosowane do aktualnych umiejętności. Sami decydujemy, w jakim tempie się uczymy. Ciekawe lekcje oraz gry i zabawy językowe powodują, że nauka jest po prostu dobrą zabawą. Gorąco polecam :)

Magda Gajewska

Jestem bardzo zapracowaną osobą: pracuję zawodowo, prowadzę bloga, sklep, jestem mamą i żoną. Przy tym nawale obowiązków ogromnie ważny jest też dla mnie rozwój osobisty - z platformą eTutor da się to pogodzić i doskonalić język nie wychodząc z domu. Bardzo polecam!

Dorota i Jarek Kowalscy

eTutor pomógł nam w odświeżeniu i utrwaleniu kilku zakresów tematycznych słówek przed kolejną podróżą. Dobre jest to, że lekcje nie są długie i sami ustalamy, kiedy i jak długo chcemy pracować. A najważniejsze, że możemy uczyć się, będąc w każdym miejscu na świecie, gdzie jest dostępny internet.

Opinie użytkowników eTutor

Na platformie eTutor można nauczyć się języka angielskiego szybciej niż w tradycyjnej szkole językowej i bez żadnego stresu. Sprawdź, dlaczego użytkownicy tak chętnie nas polecają.

Małgorzata Blocher

Małgorzata Blocher

Olkusz

eTutor jest dla mnie idealnym rozwiązaniem, ponieważ lubię uczyć się samodzielnie. Od pierwszych lekcji kursu... w łatwy sposób uczę się podstawowych i przydatnych słówek, zwrotów i wyrażeń używanych w życiu codziennym. Uczę się, kiedy, gdzie i jak długo chcę, bez sztywnych ram czasowych. I co najważniejsze ‒ nie muszę wychodzić z domu. Najbardziej podoba mi się różnorodność ćwiczeń i duża liczba nagrań z wymową. Jest wszystko, czego potrzebuję: słownictwo, gramatyka, dialogi, pisownia i czytanie.

Pokaż więcej
Ryszard Fajer

Ryszard Fajer

Piotrków Trybunalski

Używam eTutora od kilku lat. Jeżeli ktoś ma chęć do nauki, dostęp do internetu i jest z komputerem "za pan brat",... to szczerze polecam tę platformę. Moim zdaniem główną zaletą jest jej wszechstronność i możliwość kreowania własnego tempa i sposobu nauki. Ważna też jest opcja uczenia się w aplikacji mobilnej, np. podczas podróży.

Pokaż więcej
dr hab. Jacek Skała

dr hab. Jacek Skała

Uniwersytet Wrocławski

Po otwarciu Polski na świat i wejściu do Unii Europejskiej język angielski stał się nam potrzebny jeszcze bardziej... niż kiedykolwiek. Dla mnie jako naukowca jest narzędziem codziennej komunikacji z zagranicznymi współpracownikami. eTutor.pl to jedyne miejsce w Internecie, oferujące kompleksowy kurs języka angielskiego połączony z tak rozbudowaną ofertą dodatkowych materiałów i ćwiczeń. Dzięki połączeniu różnorodnych bodźców wzrokowych i słuchowych, zapamiętywanie nowego materiału przychodzi z łatwością.

Pokaż więcej
Jakub Obrocki

Jakub Obrocki

Żywiec

Pracuję na dwie zmiany, żadna szkoła języka angielskiego nie miała w swoim programie możliwości nauki w grupie... W pracy pół roku walczyłem o lekcje ‒ bez rezultatu. Znalazłem eTutor i uczę się, kiedy chcę, czego chcę i w swoim własnym tempie. Teraz nawet nie myślę o innej formie nauki. Polecam każdemu, nie tylko zagonionym i zapracowanym.

Pokaż więcej
Kamil Łazarski

Kamil Łazarski

Wałcz

Szukając najlepszej formy nauki języka angielskiego, natrafiłem na eTutor.pl. System powtórek jest tu na tyle... motywujący, iż w krótkim czasie, udało mi się zdecydowanie poprawić znajomość języka. I truly recommend this platform. In my view, eTutor.pl is the best way to learn a foreign language :-)

Pokaż więcej
Patrycja Kukla

Patrycja Kukla

Warszawa

eTutor to najlepsze rozwiązanie do samodzielnej nauki języka obcego, z jakim się spotkałam. Największym... atutem jest system powtórek oraz cele wyświetlane na stronie profilowej (już nie pamiętam ile razy mnie motywowały, żeby wziąć się do roboty :) ). Genialna jest też niemal wszechobecna możliwość nauki przy użyciu klawiatury i bez myszki. Nie wspominając już o dziale pomocy, który zasługuje na 6+ ‒ zawsze szybko dostaję odpowiedź, a do tego ze szczegółowym wyjaśnieniem.

Pokaż więcej
Tomasz Leszczyński

Tomasz Leszczyński

Chełmno

Moja praca wymaga ode mnie częstych wyjazdów, więc trudno mi korzystać z kursów stacjonarnych. Poza tym,... że kursy w eTutor pozwalają na naukę w różnych miejscach i w dogodnym czasie to co dla mnie najważniejsze systematyczność zależy od moich indywidualnych możliwości. Poszczególne lekcje przerabiam wtedy gdy mam na to czas, system powtórek zmusza mnie do przypominania sobie tych wyrazów i zwrotów, których opanowanie przychodzi mi z trudnością. Do każdego zakresu materiału mogę wrócić w każdej chwili. To wielka zaleta tych kursów.

Pokaż więcej
Dorota Filipiuk

Dorota Filipiuk

Lublin

Z platformy eTutor korzystam już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona! Najbardziej funkcjonalną opcją... serwisu jest połączenie systemu powtórek z rewelacyjnym słownikiem Diki oraz ustalanie celów do wykonania na każdy tydzień co działa na mnie bardzo motywująco. Chętnie korzystam również z zamieszczonych na platformie ćwiczeń i zabaw językowych, dzięki którym nauka jest czystą przyjemnością! Podział lekcji na tematy i poziomy trudności, ćwiczenia na rozumienie ze słuchu czy prowadzone statystyki są kolejnymi świetnymi rozwiązaniami na platformie, które bardzo sobie cenię! Przyznam, że zrezygnowałam z kursów stacjonarnych na rzecz eTutora, gdyż jest to tak duże kompendium wiedzy, że i tak jeszcze nie skorzystałam ze wszystkich jego funkcji.

Pokaż więcej
Magdalena Cichoń

Magdalena Cichoń

Littlehampton

Korzystam z platformy eTutor od kilku lat i z czystym sumieniem mogę polecić ten rodzaj nauki każdej osobie. Muszę przyznać że lekcje są przejrzyste i fajnie tematycznie podzielone, często korzystam z wbudowanego słownika i powtórek dzięki czemu mogę na bieżąco utrwalać słówka. Mimo iż mieszkam od niemal 10 lat w Anglii i mam styczność z językiem angielskim na co dzień, bardzo chętnie korzystam z eTutor ponieważ sama decyduję czego się uczę i co utrwalam w danym momencie.

Pokaż więcej
Anna Marcinkowska

Anna Marcinkowska

eTutor jest niezwykle komfortowym, a przy tym wartościowym narzędziem realnie wspomagającym... postępy w nauce języka obcego. Szczególnie cenię Państwa system powtórek. Polecam każdemu - uczę się kiedy chcę, tego, czego aktualnie potrzebuję i widzę efekty!

Pokaż więcej
Agnieszka Kencel

Agnieszka Kencel

Amsterdam

Obecnie korzystam z kursu niemieckiego w podróży, który bardzo przypadł mi do gustu tym, że zawiera bardzo... dużo przydatnych i użytecznych zwrotów. To dokładnie to, czego mi potrzeba. Niemieckiego uczę się już długo, ale łatwiej mi rozmawiać o abstrakcyjnych tematach niż porozumiewać się w codziennych sytuacjach. Tutaj dostaję dialogi zawierające dokładnie to, czego potrzebuję teraz, będąc w podróży!

Pokaż więcej
Michał Sztompka

Michał Sztompka

Hartlepool

System powtórek to świetne narzędzie, które umożliwiło mi poznanie języka angielskiego medycznego i pomogło... w rozpoczęciu kariery za granicą. Od marca pracuję jako ratownik medyczny w UK. Polecam!

Pokaż więcej
Karolina Sierżant

Karolina Sierżant

Rokietnica

Niezwykle cenię sobie Platformę eTutor! Najczęściej korzystałam z nauki nowych słówek wraz z systemem... powtórek. Codziennie serwis motywuje mnie do powtarzania materiału. Świetny interfejs i masa różnorodnych materiałów do nauki. Korzystałam z wielu różnych kursów, ale eTutor zdecydowanie jest najlepszy. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą się szybko i łatwo nauczyć języka obcego!

Pokaż więcej
Robert Danowski

Robert Danowski

Warszawa

W eTutor bardzo fajną formą nauki są krzyżówki, bo w przyjemny sposób można przypominać sobie słownictwo. Wiele materiałów jest przydatnych, szczególnie w kursie biznesowym, takich jak: zestawienie wyrażeń, od których rozpoczynamy zdanie, łączniki, lista wyrażeń używanych w korespondencji etc... Kurs mogę polecić każdemu.

Pokaż więcej
Maria Jarosiewicz

Maria Jarosiewicz

Ostrów

Bardzo lubię korzystać z gier pamięciowych. Poprzez zabawę przyswajam nowe słownictwo. Dzięki aplikacji... mobilnej czas spędzony w autobusie wykorzystuję na naukę. Mam znajomych, którzy także korzystają z eTutor i możemy nawzajem się mobilizować.

Pokaż więcej
Joanna Szczęsna

Joanna Szczęsna

Gdańsk

W eTutor najbardziej podoba mi się nauka słówek. Większość jest zilustrowana oraz ma możliwość... odsłuchania poprawnej wymowy. Polubiłam bardzo gry językowe, zwłaszcza scrabble, dzięki któremu mój poziom angielskiego wzrasta przy dobrej zabawie.

Pokaż więcej
Grzegorz Fedorowicz

Grzegorz Fedorowicz

Gozdowo

Z eTutor jestem zaprzyjaźniony od października 2010 roku. Jestem bardzo zadowolony że wybrałem właśnie... tą metodę nauki języka angielskiego. eTutor jest ze mną wszędzie w domu, na wakacjach, w wolnych chwilach w pracy oraz na tylnej kanapie mojego służbowego auta podczas przemieszczania się po kraju. Pozwala bardzo pożytecznie wykorzystać wolny czas a przy okazji po prostu nauczyć się angielskiego.

Pokaż więcej
Joanna Gillner

Joanna Gillner

Regensburg

To już mój drugi rok z metoda eTutor. Zaczęłam od poziomu A2 i systematyczną, ale bardzo przyjemną... pracą, doszłam do poziomu B2 - w bardzo szybkim czasie. Sama decyduje jak szybko przechodzę do następnej lekcji, sama decyduje o wymiarze przerabianego materiału, zero stresu – sama i czysta przyjemność płynąca z nauki języka obcego. Od jesieni zeszłego roku poszerzyłam mój abonament o Business English, jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu, kto docenia wygodę i plusy płynące z indywidualnego toku nauczania!

Pokaż więcej
Alicja Jujeczka

Alicja Jujeczka

Poznań

Chciałabym wszystkim polecić naukę języka z programem eTutor ze względu na bardzo szeroką tematykę, która... dotyka każdej chwili dnia codziennego. Mamy dostęp do pełnego słownictwa, dialogi pomagają nam prawidłowo wypowiadać słowa, przy jakichkolwiek trudnościach otrzymujemy pomoc w trybie błyskawicznym. Korzystając wcześniej z wielu innych programów ten okazał się najbardzej trafiony - w pierwszym dniu korzystania wszystko było klarowne i jasne.

Pokaż więcej
Jacek Czernecki

Jacek Czernecki

Tarnowskie Góry

Jestem bardzo zadowolony z kursu języka angielskiego na platformie eTutor, przede wszystkim ze względu na... wygodę w nauce języka. Dzięki wielu opcjom oraz przejrzystości systemu sam mogę dostosować czy poświęcę czas na naukę słówek, czy na gramatykę, czy może zagram w angielskie Scrabble lub inną grę językową. Oprócz swobodnego wyboru materiału do nauki, mogę przystąpić do standardowego kursu o różnorodnej tematyce każdego z bloków szkoleniowych, w których krok po kroku rozwijam wszystkie umiejętności językowe. Kursy językowe z eTutor to naprawdę owocna nauka, a przy tym fajna zabawa i przede wszystkim wygoda, bo sam ustalam kiedy i czego chcę się uczyć. Gorąco polecam!

Pokaż więcej
Marek Hałupka

Marek Hałupka

Opole

Z platformy eTutor korzystam od czterech lat. Jestem zadowolony z jakości udostępnianych materiałów. Moim... zdaniem jest to tani, szybki i efektywny sposób rozwijania swoich kompetencji językowych. Najbardziej podoba mi się rozwinięty system powtórek, który ułatwia szybką naukę słówek. Największym plusem kursu jest to, że mogę się uczyć angielskiego kiedy mam na to ochotę o dowolnej porze dnia. Śmiało mogę polecić kurs każdemu, kto chce szybko nauczyć się języka.

Pokaż więcej
Marcin Migdał

Marcin Migdał

Oleśnica Śląska

Kurs Business English jest bardzo starannie zrobiony. Posiada wiele ciekawych i funkcjonalnych zwrotów. Ze... względu właśnie na nie największą popularnością cieszy się u mnie sekcja powtórki, którą można bezproblemowo przerabiać również online na urządzeniach mobilnych co bardzo sobie chwalę.

Pokaż więcej
Justyna Steckiw

Justyna Steckiw

Ipswich

Korzystanie z Platformy eTutor jest bardzo pomocne w uczeniu się nowego słownictwa, ale i umacnianiu wiedzy... z zakresu gramatyki. Zdecydowanie polecam ten kurs. Korzystałam w przeszłości z dwóch kursów. Teraz tylko z Business English. Uważam ze materiały dostępne są bardzo przydatne, a gry są przyjemna forma utrwalania wiedzy i spędzania czasu.

Pokaż więcej
Ewelina Kuczkowska

Ewelina Kuczkowska

Toruń

Kupiłam raz - korzystam już przez dłuższy czas - nie zamienię na żadna inną metodę. System powtórek... narzuca rygor systematyczności, a nauka z obrazków to czysta przyjemność. Krótko zwięźle i na temat: Polecam.

Pokaż więcej
Monika Jasińska

Monika Jasińska

Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z kursu na eTutor. Mimo, że wiem że powinnam częściej zaglądać na platformę,... dzięki dźwiękom i obrazkom pamiętam dużo z ostatnich lekcji. Fajną rzeczą są e-maile - przypominacze, które informują żeby wrócić do nauki. Dodatkowo narzędzie powtórek jest bardzo pomocne. Polecam!

Pokaż więcej
1 2 3 4 5

Zaufali nam

Tesco
MASTER BLENDERS
onet
Teatr Wielki Opera Narodowa
TOYOTA
BNP Paribas
warta
H&M
dpd
AON
smyk
Home Broker
INTERSPORT
Unilever
HILTI
GO SPORT
PKP INTERCITY
Norauto
BRICOMAN
Tchibo
Piotr i Paweł
Sante
Akademia Leona Koźmińskiego
open finance
DKMS
Schindler
Curver
JDE
Radisson BLU
Pekao CDM

Kurs eTutor angielski

3 miesiące

99 zł
33 zł miesięcznie

12 miesięcy

239 zł
19,92 zł miesięcznie

24 miesiące

399 zł
16,63 zł miesięcznie

Więcej o produkcie

Centrum pomocy