ZALOGUJ SIĘ

Stwórz kartę podarunkową

Najlepszy prezent to rozwój! Postaw na kartę podarunkową eTutora dla swoich bliskich. Zapłać online i błyskawicznie odbierz e-mail z prezentem.

1. Wybierz kurs w wariancie rocznym

eTutor angielskieTutor angielski
  • nauka na poziomach A1-C2,
  • ponad 900 krótkich lekcji,
  • inteligentny system powtórek,
  • cykliczne lekcje tematyczne,
  • gry językowe i wiele innych narzędzi.

2. Spersonalizuj kartę

Kurs eTutor angielski - 12 miesięcy

Do zapłaty:
189 zł Info ikonka

16 lat na rynku

+ 2 mln użytkowników

4.8 Pięć gwiazdek w Google Play

eTutor to najlepszy sposób na naukę języka

FAQ

Skąd pobrać kartę?

Po prawidłowym procesie płatności karta zostanie przesłana błyskawicznie na adres email powiązany z Twoim kontem eTutor. Będzie można ją również pobrać na stronie Zakupione kursy w segmencie Historia zmian.

Kto może skorzystać z karty podarunkowej?

Każdy może zrealizować kartę podarunkową, niezależnie od tego, czy korzystał już z eTutora czy nie. Uwaga! Abonament w wariancie dożywotnim wyklucza możliwość skorzystania z karty podarunkowej na ten sam kurs. Info ikonka

Co się dzieje po wygaśnięciu abonamentu zapewnionego przez kartę?

Po wygaśnięciu podarowanego abonamentu, Obdarowany traci dostęp do danego kursu. Chcąc kontynuować przygodę z językami obcymi, zachęcamy do wykupienia abonamentu we własnym zakresie. Oferujemy kuszące promocje, warto śledzić najświeższe informacje ;)

Rozmyśliłem się po zakupie. Czy otrzymam zwrot pieniędzy?

Zwroty karty podarunkowej są dopuszczalne w ciągu 14 dni od jej zakupu, pod warunkiem, że kod nie został jeszcze wykorzystany. Skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta pod adresem Kliknij obrazek lub przepisz adres e-mail i opisz swoją sytuację.

Czy mogę otrzymać fakturę vat za zakupiona kartę?

Aby otrzymać fakturę VAT, podaj niezbędne dane podczas procesu zakupu. Możliwość otrzymania faktury będzie dostępna po dokonanym zakupie. Należy wówczas przesłać do naszego Działu Obsługi Klienta komplet danych niezbędnych do wystawienia faktury (dane zamówienia, którego dotyczy faktura, dane nabywcy, numer NIP), najpóźniej w ciągu 3 dni kalendarzowych od daty dokonania zakupu. Będzie można ją również pobrać na stronie Zakupione kursy w segmencie Historia zmian.