Platforma językowa #1 w Polsce

Obniż koszty szkoleń językowych w firmie o 90%

Wykorzystaj efektywność e-learningu Kontakt

Wybrani klienci:

Korzyści wykorzystania platformy eTutor

Wyższa jakość szkolenia

Cyfrowe kursy językowe zwiększają skuteczność nauki przez personalizację kursu wg preferencji i potrzeb, interaktywność, grywalizację, sztuczną inteligencję i indywidualne tempo uczenia się.

Szybszy rozwój zespołu i firmy

Kursy językowe dla firm to nie tylko ważny benefit oczekiwany przez pracowników, ale też istotny wyróżnik pracodawcy na rynku pracy i narzędzie wspierające rozwój firmy na rynkach zagranicznych.

Więcej osób uczących się

Korzystna cena jednostkowa i duża elastyczność platformy eTutor powodują, że szeroką ofertę kursów angielskiego i niemieckiego można teraz zaoferować większej liczbie pracowników firmy.

Niższy koszt szkolenia

Obniżenie jednostkowego kosztu nauki, a także automatyzacja organizacji i koordynacji kursów angielskiego i niemieckiego dla firm pozwalają lepiej wykorzystać budżet i czas pracy działu HR.

Za co klienci cenią eTutora?

Oszczędność czasu i optymalizacja procesu

Kursy językowe eTutor nie wymagają obsługi ze strony działów HR. Osoby zainteresowane nauką języka angielskiego i niemieckiego samodzielnie rejestrują i uczą się na platformie. Pracownicy HR mogą skupić się na innych zadaniach. A w panelu pracodawcy mają możliwość monitorowania postępów w nauce i zaangażowania pracowników.

Dowiedz się więcej

Cyfrowa transformacja

kursów językowych dla firm

Nauka w każdej wolnej chwili, 24/7

Z eTutora można korzystać w każdym systemie operacyjnym; na komputerach, tabletach i telefonach. Dla wygody uczestników i pracodawców, dostępne są też aplikacje mobilne na iOS, Android i Huawei.

Specjalistyczne słownictwo

Platforma językowa eTutor wspiera naukę specjalistycznej i branżowej terminologii w języku angielskim i niemieckim, np. biznes, marketing, medycyna, IT, turystyka, aby sprostać wymaganiom pracodawców.

Testy poziomujące i okresowe

Użytkownicy platformy eTutor regularnie wypełniają testy, które umożliwiają określenie poziomu kompetencji językowych oraz ukazują rzeczywiste postępy w nauce.

Benefit pozapłacowy

Kursy języków obcych to benefit, który nie tylko jest oczekiwany przez pracowników i kandydatów do pracy, ale także wspiera budowanie wizerunku innowacyjnej, nowoczesnej firmy.

10x niższy koszt kursu

Tradycyjne kursy językowe dla firm są kosztowne, a budżety szkoleniowe ograniczone. Przystępna cena eTutora powoduje, że kursy angielskiego i niemieckiego można zaoferować każdemu pracownikowi.

Panel pracodawcy

Narzędzia analityczne i raportujące pozwalają precyzyjnie i obiektywnie zmierzyć parametry nauki, a przez to zidentyfikować najbardziej zdolnych oraz ambitnych członków zespołu.

Dołącz do firm, których pracownicy już uczą się języka angielskiego i niemieckiego szybciej, przyjemniej i skuteczniej

Dowiedz się więcej

Szerokie kompetencje językowe

dzięki nauce z eTutorem

czytanie

Czytanie

Czytanie w języku obcym można z powodzeniem ćwiczyć sa­mo­dzielnie, korzystając z narzędzi dostępnych na platformie językowej eTutor:

 • Diki.pl – największy na świecie słownik multimedialny,
 • Powtórki – inteligentne narzędzie do nauki słownictwa.
słuchanie

Słuchanie

E-learning językowy jest efektywniejszym sposobem nauki ro­zu­mie­nia ze słuchu niż tradycyjne kursy, ponieważ to uczący się decyduje o tempie nauki, wykorzystując:

 • Setki tysięcy nagrań, którym towarzyszą polskie tłumaczenia,
 • Ponad 410 tysięcy nagranych słów, wyrażeń i tekstów.
pisaofotnie

Pisanie

W nauce pisania kluczowe jest bogate słownictwo i na­tych­mias­to­we sprawdzanie tekstów. Z eTutorem można poznać setki tysięcy słów, a poprawność ich zapisu kontrolować dzięki narzędziom takim jak:

 • Grammar Checker – najlepszy na świecie system sprawdzania pisowni, składni i poprawności,
 • becorrect.com – najskuteczniejszy na świecie system sprawdzania pisowni.
mówienie

Mówienie

Platforma językowa eTutor zwiększa skuteczność tradycyjnych lekcji dzięki możliwości bezstresowego przygotowania się do zajęć z le­kto­rem, co odbywa się przy zastosowaniu modułów:

 • Trener wymowy,
 • Multimedialne ćwiczenia.

Pracownik potrzebuje o 40-60% mniej czasu na przyswojenie tego samego materiału, gdy uczy się sam online, w porównaniu do czasu spędzonego na szkoleniu tradycyjnym.

Brandon Hall Study

Twoi pracownicy pokochają naukę z eTutorem

Szybciej i łatwiej osiągną rezultaty

Z eTutorem nauczą się więcej, w krótszym czasie i przyswoją nową wiedzę na dłużej. Pomogą im w tym m.in. personalizacja wg preferencji i potrzeb, interaktywność, multimedia, sztuczna inteligencja oraz zindywidualizowane tempo nauki.

Ograniczą stres związany z nauką

Nauka z wykorzystaniem komputera, tabletu czy komórki jest nie tylko wygodniejsza, ale również przyjemniejsza. Dzięki platformie eTutor pracownicy mogą więc uczyć się bez stresu, bez bariery językowej, gdzie chcą, kiedy chcą i we własnym tempie.

Bardziej zaangażują się w naukę

Użytkownicy kursów eTutor twierdzą, że jest to najprzyjemniejsza forma nauki języka angielskiego i niemieckiego. Wykonując ćwiczenia, poznają wyniki natychmiast. Widząc szybko i łatwo osiągane postępy, chcą uczyć się więcej. Motywacja wzrasta, a z nią rosną efekty.

Wykorzystają wolne chwile na naukę

Użytkownicy platformy eTutor mogą uczyć się wszędzie i w dowolnej chwili, ponieważ mają dostęp do platformy 24/7 – online i przez aplikacje mobilne (Android, iOS, Huawei). W drodze do pracy, w poczekalni, na lotnisku – każdą wolną chwilę mogą wykorzystać na rozwój językowy.

Dowiedz się więcej o eTutorze

Platforma językowa
#1 w Polsce

 • 90% oszczędności na szkoleniach językowych
 • Szybkie, bezkosztowe wdrożenie
 • Najbardziej rozbudowany kurs językowy na rynku
 • Ponad 1000 klientów biznesowych