Język angielski dla firm

Platforma językowa
#1 w Polsce

Kontakt

Wybrani klienci:

Korzyści wykorzystania platformy eTutor

Wyższa jakość szkolenia

Cyfrowe kursy językowe zwiększają skuteczność nauki przez personalizację kursu wg preferencji i potrzeb, interaktywność, grywalizację, sztuczną inteligencję i indywidualne tempo uczenia się.

Szybszy rozwój zespołu i firmy

Kursy językowe dla firm to nie tylko ważny benefit oczekiwany przez pracowników, ale też istotny wyróżnik pracodawcy na rynku pracy i narzędzie wspierające rozwój firmy na rynkach zagranicznych.

Więcej osób uczących się

Korzystna cena jednostkowa i duża elastyczność platformy eTutor powodują, że szeroką ofertę kursów angielskiego i niemieckiego można teraz zaoferować większej liczbie pracowników firmy.

Niższy koszt szkolenia

Obniżenie jednostkowego kosztu nauki, a także automatyzacja organizacji i koordynacji kursów angielskiego i niemieckiego dla firm pozwalają lepiej wykorzystać budżet i czas pracy działu HR.

Za co klienci cenią eTutora?

Oszczędność czasu i optymalizacja procesu

Kursy językowe eTutor nie wymagają obsługi ze strony działów HR. Osoby zainteresowane nauką języka angielskiego i niemieckiego samodzielnie rejestrują i uczą się na platformie. Pracownicy HR mogą skupić się na innych zadaniach. A w panelu pracodawcy mają możliwość monitorowania postępów w nauce i zaangażowania pracowników.

Dowiedz się więcej

Cyfrowa transformacja

kursów językowych dla firm

Nauka w każdej wolnej chwili, 24/7

Z eTutora można korzystać w każdym systemie operacyjnym; na komputerach, tabletach i telefonach. Dla wygody uczestników i pracodawców, dostępne są też aplikacje mobilne na iOS i Android.

Specjalistyczne słownictwo

Platforma językowa eTutor wspiera naukę specjalistycznej i branżowej terminologii w języku angielskim i niemieckim, np. biznes, marketing, medycyna, IT, turystyka, aby sprostać wymaganiom pracodawców.

Testy poziomujące i okresowe

Użytkownicy platformy eTutor regularnie wypełniają testy, które umożliwiają określenie poziomu kompetencji językowych oraz ukazują rzeczywiste postępy w nauce.

Benefit pozapłacowy

Kursy języków obcych to benefit, który nie tylko jest oczekiwany przez pracowników i kandydatów do pracy, ale także wspiera budowanie wizerunku innowacyjnej, nowoczesnej firmy.

10x niższy koszt kursu

Tradycyjne kursy językowe dla firm są kosztowne, a budżety szkoleniowe ograniczone. Przystępna cena eTutora powoduje, że kursy angielskiego i niemieckiego można zaoferować każdemu pracownikowi.

Panel pracodawcy

Narzędzia analityczne i raportujące pozwalają precyzyjnie i obiektywnie zmierzyć parametry nauki, a przez to zidentyfikować najbardziej zdolnych oraz ambitnych członków zespołu.

Dlaczego nauka online?

Wyższa jakość szkolenia

Cyfrowe kursy językowe zwiększają skuteczność nauki przez m.in. personalizację kursu wg preferencji i potrzeb, interaktywność, grywalizację, sztuczną inteligencję i indywidualne tempo uczenia się.

Niższy koszt szkolenia

Obniżenie jednostkowego kosztu nauki, a także automatyzacja organizacji i koordynacji kursów angielskiego i niemieckiego dla firm pozwalają lepiej wykorzystać budżet i czas pracy działu HR.

Więcej osób uczących się

Korzystna cena jednostkowa i duża elastyczność platformy eTutor powodują, że szeroką ofertę kursów angielskiego i niemieckiego można teraz zaoferować większej liczbie pracowników firmy.

Bardziej efektywna nauka

Nauka online opiera się na samodzielnej pracy kursantów z wykorzystaniem interaktywnej platformy językowej, która ułatwia i przyspiesza naukę, angażuje w proces uczenia się i motywuje do rozwoju.

Dlaczego kursy eTutor?

Interaktywne narzędzia

Nauka z eTutorem odbywa się na autorskiej platformie językowej, która jest rozwijana od ponad 10 lat i używana przez setki tysięcy pracowników z setek organizacji. Naukę wspierają personalizowane narzędzia i sztuczna inteligencja – m.in. gry językowe, trener wymowy, multimedialny słownik.

Intuicyjna organizacja kursu

Kurs językowy w eTutorze jest podzielony na poziomy językowe od A1 do C2. Zawiera moduły poświęcone Business English i Travel English, a także lekcje specjalne. Każdy z poziomów składa się z 15-minutowych lekcji i narzędzi dodatkowych.

Szybsza i przyjemniejsza nauka

Kursy językowe dla firm to nie tylko ważny benefit oczekiwany przez pracowników. To też istotny wyróżnik na rynku pracy, narzędzie wspierające międzynarodowy rozwój firmy oraz sposób na przyjemną, bezstresową i skuteczną naukę.

Dołącz do firm, których pracownicy już uczą się języka angielskiego i niemieckiego szybciej, przyjemniej i skuteczniej

Dowiedz się więcej

Szerokie kompetencje językowe

dzięki nauce z eTutorem

czytanie

Czytanie

Czytanie w języku obcym można z powodzeniem ćwiczyć sa­mo­dzielnie, korzystając z narzędzi dostępnych na platformie językowej eTutor:

 • Diki.pl – największy na świecie słownik multimedialny,
 • Powtórki – inteligentne narzędzie do nauki słownictwa.
słuchanie

Słuchanie

E-learning językowy jest efektywniejszym sposobem nauki ro­zu­mie­nia ze słuchu niż tradycyjne kursy, ponieważ to uczący się decyduje o tempie nauki, wykorzystując:

 • Setki tysięcy nagrań, którym towarzyszą polskie tłumaczenia,
 • Ponad 410 tysięcy nagranych słów, wyrażeń i tekstów.
pisaofotnie

Pisanie

W nauce pisania kluczowe jest bogate słownictwo i na­tych­mias­to­we sprawdzanie tekstów. Z eTutorem można poznać setki tysięcy słów, a poprawność ich zapisu kontrolować dzięki narzędziom takim jak:

 • Grammar Checker – najlepszy na świecie system sprawdzania pisowni, składni i poprawności,
 • Asystent korespondencji – narzędzie wspomagające przygotowanie e-maili.
mówienie

Mówienie

Platforma językowa eTutor zwiększa skuteczność tradycyjnych lekcji dzięki możliwości bezstresowego przygotowania się do zajęć z le­kto­rem, co odbywa się przy zastosowaniu modułów:

 • Trener wymowy,
 • Multimedialne ćwiczenia.

Pracownik potrzebuje o 40-60% mniej czasu na przyswojenie tego samego materiału, gdy uczy się sam online, w porównaniu do czasu spędzonego na szkoleniu tradycyjnym.

Brandon Hall Study

Twoi pracownicy pokochają naukę z eTutorem

Szybciej i łatwiej osiągną rezultaty

Z eTutorem nauczą się więcej, w krótszym czasie i przyswoją nową wiedzę na dłużej. Pomogą im w tym m.in. personalizacja wg preferencji i potrzeb, interaktywność, multimedia, sztuczna inteligencja oraz zindywidualizowane tempo nauki.

Ograniczą stres związany z nauką

Nauka z wykorzystaniem komputera, tabletu czy komórki jest nie tylko wygodniejsza, ale również przyjemniejsza. Dzięki platformie eTutor pracownicy mogą więc uczyć się bez stresu, bez bariery językowej, gdzie chcą, kiedy chcą i we własnym tempie.

Bardziej zaangażują się w naukę

Użytkownicy kursów eTutor twierdzą, że jest to najprzyjemniejsza forma nauki języka angielskiego i niemieckiego. Wykonując ćwiczenia, poznają wyniki natychmiast. Widząc szybko i łatwo osiągane postępy, chcą uczyć się więcej. Motywacja wzrasta, a z nią rosną efekty.

Wykorzystają wolne chwile na naukę

Użytkownicy platformy eTutor mogą uczyć się wszędzie i w dowolnej chwili, ponieważ mają dostęp do platformy 24/7 – online i przez aplikacje mobilne (Android, iOS). W drodze do pracy, w poczekalni, na lotnisku – każdą wolną chwilę mogą wykorzystać na rozwój językowy.

Dowiedz się więcej o eTutorze

Platforma językowa
#1 w Polsce

 • Ponad 1000 klientów biznesowych.
 • Najbardziej rozbudowany kurs językowy na rynku.
 • Niski koszt na jednego pracownika.
 • Atrakcyjny benefit pracowniczy.