ZALOGUJ SIĘ

Powtórki - jak rozdzielić kilka tysięcy po 40?

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Hej, zebrało mi się ponad 2000 powtórek i chciałbym je porozdzielać po 40 słówek. Niestety, kalendarz powtórek żyje własnym życiem i przydziela mi np. Tylko 7 powtórek na dany dzień. Nie mam czasu na systematyczne powtórki a jednak powtarzanie wielu elementów na raz (40 raz na tydzień) jest lepsze niż żadne... Tylko do tych 40 co mi się zbiera wciąż dołączane są słówka z pierwszych lekcji a żadne z nowych.. Jak mam to ustawić, żebym mógł codziennie robić po 40 losowych słówek ze wszystkich nazbieranych, bo trochę to irytujące już -.-
Krauuzi

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Najpierw musisz zrobić zaległe słówka i dopiero później do systemu powtórek będą dodawane nowo dodane (te, lądują po plusie). Słówko nie łączy się do systemu powtórek, dopóki nie powtórzysz go co najmniej raz.
Staraj się przez pewien czas, dopóki nie nadrobisz zaległości, nie dodawać nowych słówek do systemu, bo inaczej nigdy z tego nie wyjdziesz.
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Jeśli masz dużo zaległych powtórek, możesz kliknąć hamburgera (3 poziome kreski), wybrać "twoje postępy" i następnie "rozkładanie powtórek". Tam już sobie ustawisz ilość dni, na które rozłożysz sobie nadmiar powtórek.
InnaWikka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki