ZALOGUJ SIĘ

jak mam uczyć się języka angielskiego skoro nie ma tumazceń polskich, nie wiem jak sie czyta.,co dany wyraz czy zdanie oznacza

13 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
E
ewaa1961

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Cześć.
Wiesz , nie rozumiem...Każda czytanka ma podane tłumaczenie , słowa które dodajemy do powtórek też mają podane tłumaczenia obok....O których wyrazach lub zdaniach mówisz? Możesz podać przykład? Może wtedy będę mogła Ci pomóc.
Pozdrawiam.
E
efogt

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nieznam angielskiego, nie uczyłam się, otwieram lekcje 1 tam są jakieś zdania, nie ma tłumaczeń i nie wiadomo jak czytać
E
ewaa1961

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podpowiem Ci jak to działa , mamy przecież te same lekcje wykupione chyba że ja o czymś nie wiem. Posłuchaj:
Przyciskasz zakładkę lekcje u góry strony na profilu , otwiera Ci się spis lekcji z poziomu A1, A2.... Następnie , naciśnij na lekcję nr.1 czyli słowo Hello. Otworzy Ci się cała lekcja. Teraz naciśnij np. "Video"- będziesz mogła obejrzeć lekcje na video. Naciśnij coś niżej np. napis "A flower shop - otwiera się czytanka po naciśnięciu słowa(zakładki) transkrypcja. Na dole czytanki na samym dole masz napisane: "pokaż tłumaczenie" , otwiera się tłumaczenie czytanki. Pod angielskimi słowami są tłumaczenia po polsku.....
E
efogt
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
ewaa1961 - dzieki sprubuje - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest tak, ze jak klikniesz dwa razy na dany wyraz z j.angielskiego to automatycznie pokaże ci się tłumaczenie i wymowa ;)
A
aokroj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Możesz zacząć od słówek- łatwiej będzie zacząć, a przy każdym jest wymowa :)
paulina2701

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki