ZALOGUJ SIĘ

Co wam się najbardziej podoba w etutor?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 miesięcy temu
Co wam się najbardziej podoba w etutor ? Mi najbardziej podobają się powtórki możliwość powtarzania a wam?
DanioF
Leadership22 - Mi natomiast podoba się to, że w lekcjach jest słownictwo (pisownia i wymowa) zarówno brytyjskie jak i amerykańskie, oraz to, że słownictwo i przykłady są bardzo praktyczne, używane w życiu codziennym, no i oczywiście słownik diki z możliwością dodawania słówek do powtórek. - 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 10

Powtórki, fajne lekcje i różnorodność ćwiczeń, słownik, pomocni użytkownicy i miła, kompetentna obsługa, która zawsze odpowie na każde pytanie. A brakuje mi większej ilości ćwiczeń gramatycznych i testów sprawdzających wiedzę z danego poziomu, ale e-tutor obiecał, że będzie to niedługo wprowadzone.
Ewelina79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem wzrokowcem i dlatego bardzo lubię ćwiczyć na obrazkach czy testach , szybciej przez to przyswajam nowe słówka czy zwroty. Podobają mi się również podpowiedzi przy powtórkach. To też pomaga, bo czasem wystarczy jedna literka aby sobie coś przypomnieć. Cieszy mnie również możliwość samodzielnego oceniania odpowiedzi przy powtórkach, ze względu na częste literówki. Ogólnie bardzo mi się tu podoba: nauka jest wciągająca i ciekawa .
K
kociorea
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi w eTutor najbardziej podobają się powtórki, które mnie mobilizują, oczywiście słownik diki, różnego rodzaju ćwiczenia, ale brakuje mi tu większej ilości zadań z gramatyki. Szkoda też, że w eTutor jest tylko język angielski, chętnie nauczyłabym się, np. rosyjskiego albo hiszpańskiego z eTutor.
P
pauulla

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
Dopiero zaczynam kurs internetowy,
mój poziom to początkujący,
nie bardzo wiem od czego zacząć, moja opiekunka z ramienia eTutor.pl
w tym zakresie mi nie pomogła, chociaż o to prosiłam.
Proszę o udzielenie kilku pomocnych wskazówek
Ella_99
a.kosmal - Za moment prześlemy Pani tego typu informacje w prywatnej wiadomości.
Pozdrawiamy!
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W etutor.pl najbardziej podobają mi się powtórki, jest to doskonały system utrwalania przyswojonych słówek. Podoba mi się również to, że dialogi w rozmówkach są wypowiadane głośno i wyraźnie, a więc ja - osoba, która dopiero zaczęła się uczyć języka angielskiego - jestem w stanie wszystko zrozumieć. Fajne jest też to, że kiedy czegoś nie rozumiemy możemy zwrócić się z pytaniem na forum i zazwyczaj znajdą się dobrzy ludzie, którzy wesprą swoją wiedzą :)
olala86

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie będę oryginalna, ale powtórki mi się podobają i uważam, że one bardzo motywują, bo jak nie robi się ich regularnie, to bardzo szybko można mieć ich strasznie dużo, więc lepiej nie robić sobie w nich zaległości :) Podobają mi się też lekcje, które powodują, że uczymy się wielu rzeczy na raz np. gramatyki, słówek, rozumienia ze słuchu. Fajne są też dialogi. Na pewno warto sobie przyswoić niektóre zdania z nich.
V
Vanilkah

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najbardziej podobają mi się ćwiczenia na obrazkach i oczywiście powtórki:) Dzięki temu w przeciągu miesiąca zapamiętałam sporo nowych słówek. Podoba mi się również pisanie wypracowań dzięki czemu mogę sprawdzić swoje umiejętności i poprawić ewentualne błędy dzięki pomocy innych użytkowników:)
dorgi20

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

automatyczna wymowa przy podaniu tłumaczeniu słówka. niestety w liceum nikt nie uczył mnie wymowy, znałam sporo słówek, ale co z tego skoro nie potrafiłam ich wymówić ( np. uparte wymawianie brajdż na bridge). Nie wykupiłam jeszcze abonamentu, więc nie znam pełnych możliwości tutora, ale ta opcja mnie wciąż zachwyca :D jestem wzrokowcem i to mocnym (gdy potrzebuje coś znaleźć w książce to potrafię znaleźć fragment wg. zapamiętanego układu na stronie) i możliwość upartego powtarzania za lektorem jest dla mnie wielkim atutem.
olasowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[Treść komentarza usunięta przez administratora, gdyż miał on charakter spamu].
Supergrupa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem najlepsze w eTutor jest to, że wszystkie powtórki są w jednym miejscu. I generalnie cała funkcjonalność, która jest przyjazna użytkownikowi.

Np w SuperMemo powtórki są osobne dla każdego kursu. Powoduje to, że trzeba odpalać każdą porcję powtórek osobno i trudno się zmobilizować, żeby wszystkie przerobić danego dnia.

Reasumując, jedna opcja powtórek w eTutor daje większą możliwość regularnego przerabiania całości zaplanowanych na dany dzień powtórek.
Marcin48

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki