ZALOGUJ SIĘ

Z czego jesteście najbardziej zadowoleni na E-tutorze, a co chcielibyście zmienić lub ulepszyć?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Ostrowski7
renata_k - Myślę, że ten wątek bardziej nadaje się do zamieszczenia na Forum i tam też go przeniosłam.

Pozdrawiam! :)
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 13

Najbardziej jestem zadowolona z systematycznych powtórek.
A co chciałabym zmienić? Byłoby super, gdyby nasza pisownia i wymowa była sprawdzana systematycznie, przez lektora etutor.
P
patrycja.kar
Ostrowski7 - Było kiedyś chyba coś takiego? - 10 lat temu
swirex - Zgadzam się z Panią patrycja.kar. Najbardziej przydałaby się opieka np. kogoś z wyższym poziomem znajomości języka. Aby zwracał uwagę na popełniane błędy w pisowni tekstów. A i może mógłby uczestniczyć na czacie np. w Kawiarni, aby była możliwość nabierania doświadczenia w rozmowie bo praktyka czyni mistrza ;-) - 10 lat temu
barwa.jesienna - Był pakiet premium, wycofany w listopadzie czy grudniu 2013. Kosztował około 400 zł na 3 miesiące. Nauczycielki sprawdzały writingi i nagrania czytanek, a przy okazji wypadało być systematycznym. Z jakiegoś powodu eTutorowi ten pakiet nie leżał. Szkoda, korzystałam z tego. Podciągnęłam się w pisaniu i nauczyłam się w miarę płynnie czytać. - 10 lat temu
a.kosmal - @barwa.jesienna, kurs eTutor Premium został wycofany po analizie zainteresowania nim samych kursantów - niestety, było ono zbyt małe, byśmy mogli taki pakiet utrzymywać.

Pozdrawiamy,
eTutor.pl
- 10 lat temu
barwa.jesienna - No, proszę, a tyle osób żałuje, że go nie ma, a nawet chce i domaga się, żeby był;) I oto okazuje się, że mało kto z tego korzystał (kasa?). Opłacałam go w sumie chyba 2 lata, a przerwałam, gdy zaczęłam uczyć się także poza etutkiem. Z dwoma kursami nie dałabym rady wyrobić się czasowo. W każdym razie swojej kasy nie żałuję - mi ten pakiet pomógł. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem, czy było- jestem tutaj niecałe dwa miesiące.
Wolałabym zapłacić więcej i wiedzieć, czy na przykład nie popełniam, gdzieś ciągle tego samego błędu. Czasami bardziej zaawansowani użytkownicy sprawdzą jakaś pracę, ale niestety ( przynajmniej w moim przypadku) zdarzyło się to tylko raz.
P
patrycja.kar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najbardziej mi się tu podobają powtórki, super słownik i motywacja jaką mam do nauki, też po części dzięki e-tutorowi, bo platforma e-tutor wciąga i to bardzo, to jak uzależnienie, źle się czuję kiedy nie zrobię na dany dzień zaplanowanych powtórek i lekcji z nowym materiałem. Fajne są też statystyki, bo na bieżąco możesz monitorować swoje postępy i też działa to jako dodatkowy motywator :)

No i Forum, na którym zawsze można zadać pytanie i otrzyma się odpowiedź.

A co bym poprawiła? Przede wszystkim możliwość sprawdzenia każdych prac przez nauczyciela, bo inaczej pisanie wypracowań na niewiele tu się zdaje.

Użytkownicy telefonów z Windowsem również są poszkodowani, bo nie ma dla nich aplikacji e-tutor na telefon.
Ewelina79
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
zorija - ja się podpisuję oboma rękami pod tym co napisałaś- to jest znakomita platforma językowa! A co forum- to nigdzie indziej nie ma tak wielu osób chętnych do pomocy- a przy tym jest ono takie osobiste,prawie portal społecznościowy,dużo wiemy o innych użytkownikach - dla mnie to właściwie znajomi! pozdrawiam - 10 lat temu
Ewelina79 - Też lubię to forum. Pozdrawiam i ja zorija :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na plus oczywiście zasługuje słownik i system powtórek. Wady trochę ciężko wskazać, co nie onacza, że nie może być lepiej. Chciałbym, aby platforma się rozwijała (mam wrażenie, że w ostatnim czasie niewiele się dzieje) zarówno w zakresie ulepszania materiału jak i funkcjonalności i aby sugestie użytkowników były wdrażane, w tym, aby było trochę lepsze wsparcie urządzeń mobilnych. Oczywiście głosy dotyczące zatrudnienia nauczycieli także popieram i mam nadzieję, że to kiedyś nastąpi. Pozdrawiam.
R
Rohdar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem bardzo zadowolona z eTutora i ogromnie się cieszę , że tu trafiłam. Podoba mi się tu wszystko (no poza "zaczepnymi" i czasami złośliwymi uwagami na forum, zwłaszcza pod adresem eTutora). Doceniam ich wielką pracę i zaangażowanie, jak również życzliwość i chęć pomocy innym ze strony większości użytkowników. Polecam eTutora wszystkim znajomym, jako jedno z najlepszych źródeł do nauki angielskiego.
Pozdrawiam wszystkich.
BWegierka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

eTutor odkryłam w 2010 roku. Jednak dopóki korzystanie z eTutora było tylko zabawą - ot, miłe spędzenie czasu (a przy okazji (!) może nauka paru słówek) - zaglądałam tutaj bardzo nieregularnie. Od kilku miesięcy mieszkam w Anglii. Praca i wiele innych obowiązków powodują, że czasu na naukę nie ma zbyt dużo. Ogromny minus - pracuję z Polakami... więc nie rozmawiam zbyt dużo po angielsku! Niedawno zaczęłam się właśnie zastanawiać nad wykupieniem programu Premium w eTutorze.... a tu bach (!) - zlikwidowany... bardzo żałuję. Teraz naprawdę przydałaby mi się profesjonalna pomoc - systematyczne poprawienie mojego wypracowania czy tekstu, który przeczytałam. :)
baassiam

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

powtorki :-). I także zgadzam się że przydała by się funkcja sprawdzania przez nauczyciela naszych wypracować.
J
jus.sen

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja jestem pod wrażeniem pomysłu jaki kierował twórcami - platforma do nauki jezyka, ale również portal społecznościowy z ciekawymi narzędziami. Etutor to niezłe źródło wiedzy, ale myślę, że powinni co jakiś czas wprowadzać nowe rozwiązania/narzędzia do nauki. Pozdrawiam
colombo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

powtórki,które mobilizują mnie do nauki...Pozdrawiam
helena51

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Według mnie:

plusy:
- nauka słówek
- zachęca do stałej nauki
- lekcje,gramatyka (oczywiście wymagają dalszej nauki z innych źródeł)
- dzięki stronie uzyskujemy większą systematyczność nauki
- wiem jak dużo jeszcze nauki do poziomu,który chciałbym uzyskać
- pomoc innych użytkowników na forum
- bardzo dużo ciekawych innych źródeł nauki podanych na forum

minusy:
- brak możliwości poprawy -Speaking
- poprawa Writing tylko poprzez kawiarnię
- bardzo wolne rozpatrywanie sugestii użytkowników i ich wprowadzanie w życie

Pozdrawiam
jacek811
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dla mnie największym problemem jest to, że FISZKI trzeba ściągać do każdej kategorii z osobna!!
Przecież można by było stworzyć ogólny pdf wszystkich kategorii...
malkor8
baassiam - No widzisz, a ja to uznaję akurat jako plus. Tak się składa, że lubię bardzo porządek i gdy uczę się nowej kategorii - zapisuję sobie to w odpowiednim miejscu na komputerze. Dzięki temu wiem, gdzie później szukać. :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Duży plus za apkę na androida i system powtórek w nim. A w nim z kolei minus, że nie można pisać słówek. Ale może się rozwinie. No i wciąż czekam na nowe języki- hiszpański, włoski. Pozdrawiam
O
ola2611

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mnie marzy się więcej języków, szczególnie norweski, francuski i hiszpański. Choćby kilka lekcji z podstawami.
Ola2611, przeczytałam Twój post dopiero jak napisałam swój :) no właśnie, wiecej języków to jest to :D
chinyere
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki