ZALOGUJ SIĘ

Moja Opinia - etutor.pl

14 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Widziałem na forum wiele opinii, zarówno negatywnych i pozytywnych, również chciałbym dodać 5gr od siebie. Nie lubie spamować w tematach do tego nie przeznaczonych więc piszę nowy.

Moją opinię zawrę w postaci listy pozytywów i negatywów:

Prostota w nauce wymowy nowych słówek
++ Bardzo efektywny system powtórek dostosowany do indywidualnych potrzeb
++ Statystyki
+ Obszerny słownik, intuicyjny, szybki
+ Środowisko, otoczenie i "oprawa graficzna" w której się uczymy
+ Idealny dla początkujących i średnio zaawansowanych
+ support (Pako)
+ Obrazki, Fotolekcje, Dyktowanie
+ Lekcje, pokrywające się w 70% z działami z popularnych podręczników gimnazjalnych/licealnych
+ Prostota sprawdzania słów w diki poprzez dwukrotne kliknięcie na słowie ( w obrębie etutor.pl )
++ Cena


-- Obrazki, Fotolekcje, Dyktowanie stają się bezwartościowe już nawet dla średnio zaawansowanych.
- Sposób zapisywania list słówek
- Brak możliwości pisania prywatnych wiadomości do innych użytkowników
- Brak Aktualności, newsów ze zmianami, sprawia to wrażenie, że etutor nie rozwija się. Informowanie o dodaniu kolejnych 5 obrazków do diki wcale nie jest zbyteczne, lepiej informować użytkowników o zmianach! Dodam, że strona na Facebook-u jest po to, żeby o takich zmianach informować, daily!
Najnowsze wiadomości
Pytania językowe
5 czerwca 2010
Podcasty do nauki angielskiego
6 kwietnia 2010
eTutor.pl na Facebooku
29 stycznia 2010
Wesołych Świąt!
23 grudnia 2009
Twórz własne listy słówek
13 grudnia 2009
- Osoby znające angielski na sporym/wysokim poziomie skorzystają jedynie z powtórek.

--- Brak angielskiego wytłumaczenia słówek, polskie tłumaczenie (moim zdaniem) nie wystarcza, jest nieprecyzyjne, etutor po części nadrabia to sporą ilością przykładów zdań, lecz na razie jest ich zbyt mało, już "companiony szkolne" przeganiają etutor w tym aspekcie.
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 18

Dziękujemy za cenne uwagi. Weźmiemy je pod uwagę przy rozbudowywaniu serwisu. Możliwość wysyłania wiadomości prywatnych między użytkownikami wkrótce się pojawi.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Świetnie, że pojawi się możliwość wysyłania PW :D
dokładam za to swojego "+"


Ale stawiam też duuuuuuży:

" - " za brak fiszek!

Od paru dni drukuję sobie takie z innego programu i efektywność nauki z nimi na prawdę znacznie wzrasta! :)
Uczę się teraz z nich w drodze do pracy, w przerwach na reklamy w TV, czekając w kolejkach, siedząc w ogrodzie... Czyli wszędzie tam, gdzie nie mogę zabrać komputera.
Bardzo mi brakuje możliwości wydrukowania sobie z powtórek słówek, których jeszcze nie do końca opanowałam...

Zresztą nauczone słówka z fiszek też dużo szybciej się odkłada do nauczonych niż czeka aż lektor przeczyta dane słówko, albo program wygeneruje nowe (1 fiszkę odkładam ok 3 razy szybciej)... Tak się tylko wydaje że to jest chwila, czy ułamki sekund, ale jak ktoś powtarza po kilka razy 200 słówek, to straty czasu są już znaczne.
Wampirka
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dołożę jeszcze coś:

- - - FISZKI !!!
- - o godz. 0:00 znikają mi powtórki z dnia bieżącego i pojawiają się z dnia następnego - a ja akurat zaczynam naukę dość późno i czasami nie zdążam przerobić wszystkich powtórek z danego dnia, a już mi wchodzą z dnia następnego. Powinna tu być blokada, która zwalnia się dopiero po wylogowaniu. (Fiszki drukowane o 23:55 też by rozwiązały ten problem)
- brak możliwości porównania swoich wyników z osobami, które nie mieszczą się w rankingu 40 najlepszych osób
- brak "synchronizacji" elementów, tzn mam wrażenie, że niektóre słówka dodawałam podwójnie, tzn najpierw ze słownika, a potem to samo z lekcji i teraz mam je wpisane 2 razy w powtórkach. Dotyczy to też pojedynczych słówek, które dodawałam z lekcji - obecnie przy tych słówkach zamiast nazwy lekcji z której się ich nauczyłam mam nazwę np. "moje słówka"


+ statystyki
+ + możliwość porównywania swoich osiągnięć z innymi użytkownikami (ale jest to motywujące tylko dla osób które mieszczą się w rankingu)
+ + słownik DIKI i możliwość sprawdzenia wszystkich słówek które potrzebujemy, oraz dodanie ich do powtórek
+ dostęp do wszystkich zasobów eTutora - korzystam z różnych poziomów w zależności od potrzeb
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja chyba jeszcze zaliczam się do nowych użytkowników :D
Ale za do tych najbardziej upier(!!!)wych :P
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

95% z rozszerzonej matury z anglika:D dzieki e-tutorowi;)))
C
chicken100

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"--- Brak angielskiego wytłumaczenia słówek"

+1
Szczególnie odczuwalne jest to dla słów z baz C1 i C2 - mają mało przykładowych zdań, przez co ich zapamiętywanie jest utrudnione.
F
fastred

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chicken100,

Szczerze gratuluję. Taki wynik to naprawdę ogromny sukces, rozszerzona matura do łatwych nie należy.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja jestem zdegustowana tym Webem! Zrobiłam co mogłam w pierwszej lekcji i:

1. Za dużo polskiego! Szkoda czasu na słuchanie tego wszystkiego po polsku! Słownictwo nie było by zbyt skomplikowane gdyby trochę więcej mówili po angielsku (a dla początkujących dali np napisy)
2. Próbowałam po kilka razy pisać swoje zdania i byłam baaaardzo wkurzona, gdy mi one znikały i pojawiał się komunikat o błędzie - po co w ogóle się fatygowałam by je pisać???
3. Piosenka - beznadziejna jakość nagrania i do tego cały czas mi się zwieszała! Nie szło tego słuchać!!! Trochę odczekałam by mi się cała wgrała i okazało się to bez sensu, bo dalej mi się zwieszała. Też mi nagroda za ukończoną lekcję - raczej gwóźdź do trumny.

Na bank tego czegoś nie wykupię!


edit: wykasowuję uwagę, ze nie ma już rankingu, bo go znalazłam...
Wampirka
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dziękuję Ipon, już znalazłam i się trochę uspokoiłam :D

Ale to nowe coś i tak mi się nie podoba :P

Ipon, a testowałaś już sobie tą pierwszą darmową lekcję? Czy na razie tylko czytałaś piękne opisy na głównej stronie?
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo ładna zmiana graficzna. Wygląda o wiele lepiej. Dobra robota :)
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nowe funkcjonalności serwisu przekonały mnie aby zakupić rozszerzenie web ;)
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za miłe słowa :). Pracujemy już nad kolejnymi nowościami.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam takie pytanie do pako czy mogłabym prosić o tygodniowy np. abonament gratisowy by sprwadzić web .Jestem zainteresowana kupnem tego pakietu ale chciałabym się do niego sama naocznie przekonać. Pisze na tydzień bo dostęp do internetu mam jeszcze przez 3 dni później wyjeżdzam na "bezludną wyspę". Jeśli mi sie spodoba czy pako mogłabym zapłacić obecną cene po 31 lipca czy lepiej skorzystac z promocji ???
Pozdrawiam i cieszę się na zmiany!!!
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

> GWARANCJA JAKOŚCI ETUTOR.PL
Jeżeli w ciągu pierwszych 7 dni z jakiegokolwiek powodu będziesz
niezadowolony z zakupionego kursu, zwrócimy Ci całość zainwestowanej
kwoty, bez żadnych pytań. Kupuj bez ryzyka.
Krzysztof Wojewodzic
kierownik ds. nauczania eTutor.pl


Ewa, możesz to właśnie w ten sposób rozwiązać, że jeżeli Cię to nie przekona po prostu zażądasz zwrot pieniędzy.
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bezpłatnie można skorzystać z pierwszej lekcji kursu. Zachęcamy do wykupienia pakietu w promocji - w razie, gdyby z jakichkolwiek powodów nie spełnił on Pani oczekiwań, możliwe jest uzyskanie zwrotu pieniędzy w ciągu 7 dni.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zaczynam naukę ale prawie nie odróżniam słów lektora ,chyba z taką wymową niczego się nie nauczę ( próbuję ze słuchawkami i bez )?
E
elbu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

elbu, jeśli to są Twoje początki z językiem angielskim to się nie przejmuj, że na razie jest ci ciężko cokolwiek wyłapać. Ja też tak miałam. Puszczaj sobie te nagrania po kilka razy, śledź wzrokiem słówko/zdanie, które on czyta. W końcu zaczniesz wszystko "słyszeć". Angielski ma taki specyficzny akcent, do którego trzeba się przyzwyczaić. Do tego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni oglądać filmy z lektorem, przez co doskonale nauczyliśmy się ignorować wszystko co angielskie, a skupiać jedynie na polskim. Teraz musisz to odkręcić i na nowo nauczyć się słyszeć angielski. Ja od dłuższego czasu wogle nie oglądam filmów z lektorem, bo zauważyłam, że bardzo szybko wraca mi ta maniera wyłączania się na angielski i potem znowu mam trudności w rozumieniu, nawet jeśli wcześniej ich nie miałam.
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem od paru lat w etutor.pl Przedtem korzystalem z supermemo.pl i slownictwo.pl Dzieki Etutorowi doszedlem prawie do perfekcji poslugiwaniu sie jezykiem angielskim. Ciekawe jest powiazanie slownika diki.pl z etutor.pl Najbardziej denerwuje mnie, ze w slowniku Diki a przez to w etutorze, brak czestych i bardzo czestych angielskich kolokacji (zwiazkow wyrazowych) i slaba w niektorych slowach wymowa.
Czekam na konkurencje do etutora, jak narazie takiej nie widze.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki