ZALOGUJ SIĘ

Skąd znacie stronę eTutor.pl do nauki języka angielskiego?

11 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
J poznałem ją od mojego taty Najpierw on się uczył a teraz ja. a jak było z wami?
DanioF

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 22

Szukałem tłumaczenia jakiegoś słowa i trafiłem na słownik diki, o którym wcześniej nie słyszałem.
Reszta jest już chyba jasna:D

PS. skąd...

pzd!
quantum137
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja zaczynałem naukę w internecie na darmowym portalu "edustation" i korzystałem ze słownika diki. Po pewnym czasie uznałem że warto zobaczyć jak wygląda nauka na "etutor". Po około miesiącu darmowej nauki opłaciłem abonament, zrezygnowałem z "edustation" i jestem z tego zadowolony.

Pozdrawiam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja znalazłam etutor.pl całkiem przypadkiem przez Groupon - podczas przeglądania ofert zakupowych. Szukałam też wcześniej jakichś ciekawych platform do nauki języka, ale nic mnie nie zaciekawiło. Aż tu przypadkiem na Grouponie pojawiła się bardzo interesująca oferta z etutor.pl. Bardzo dobrze zareklamowana strona i dużo pozytywnych opinii skłoniły mnie do zarejestrowania się na tej platformie. Nie żałuję, etutor.pl jest świetną platformą i do tego cały czas rozwijaną i unowocześnianą co jest dla mnie bardzo istotne.
olala86

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Trafiłam również przez Groupon, a nie szukałam kursu językowego. Kupiłam i aktywowałam Groupon, ale na dobre zaczęłam się się dopiero uczyć 4 miesiące po aktywacji tej oferty. Żałuję, że nie trafiłam na ten portal dużo wcześniej. Jak dla mnie nie ma lepszej nauki języka niż tutaj, na e-tutorze. Efekty są widoczne bardzo szybko i mam nadzieję, że dojdę do poziomu C1, taki mam cel :)
Ewelina79
kasiula_nie - Dokładnie tak samo było w moim przypadku, przeglądałam oferty groupon i mimo, że nie szukałam kursu językowego, stwierdziłam, że wykupię, spróbuję, żeby podszlifować swoje braki językowe :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szukając kursu komputerowego, początkowo chciałem kupić jakiś program do nauki. Po dokładnej "analizie rynku" zdecydowałem się na e-tutor :)
hilbert

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja trafiłam tutaj przez Gruper. Weszłam na e-tutor przerobiłam darmową lekcję i już wiedziałam, że muszę wykupić abonament:)Świetna metoda.
Pozdrawiam
dorgi20
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ćwiczyłam latem w 2010 r. naukę słówek na takiej stronce tylko do słówek i postanowiłam poszerzyć tę wiedzę, bo same słówka to lipa. Wtedy reklama była kiepska - ten portal znalazłam po którymś z kolei przeszukiwaniu internetu.

Abonament niewygórowany, polska strona. Sprawdzając ją, gdzieś przeczytałam, że została stworzona przez młodych ludzi, miałam więc nadzieję, że program będzie nowoczesny. W zasadzie już miałam kupić "Profesora Henry'ego" w pakiecie, a w końcu zdecydowałam się na "żywą" stronę.

Na początku wcale nie byłam zachwycona. Dodałam do powtórek jakieś 2 listy, których potem nie mogłam strawić. Nie rozumiałam, o co chodzi z tym didn't i I've ;) Później się rozkręciłam i to jest to!
B
barwa.jesienna

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

czesc
ja natomiast po nauce w kilku szkołach typu skype online .... poddałam się i pewnego dnia wpisalam do google
angielski online i pojawił się etutor.
Pomyslam sobie oh well .... niezaszkodzi spróbować i wykupilam abonament i jestem Bardzo ale to Bardzo zadowolona ;-)
?
Gość
zorija - dokładnie zrobiłam tak samo - i tak wpadłam po uszy ,że tkwię tu już z górą 3 lata- uwaga! tutor uzależnia - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja trafiłam tutaj z forum. W jednym z tematów wiele osób krytykowało taką formę nauki języków i padło hasło: etutor. Z ciekawości chciałam zobaczyć, co to. Zarejestrowałam się, ale długo zwlekałam i zastanawiał się czy aby na pewno warto wydać na to pieniądze. Później żałowałam, że pół roku się zastanawiałam, bo naprawdę warto sobie odżałować taką sumę za możliwość korzystania z platformy. Etutor zmusza mnie do systematyczności. Choć mam często niewiele czasu i nie zawsze tutaj zaglądam to jednak te minimum 15 min. w ciągu dnia jestem wstanie wygospodarować i choć powtórzyć słówka z zeszytu. Taki mam już nawyk. Pozdrawiam!
absolwentka
barwa.jesienna - Kilka razy czytałam takie fora: z reguły piszący zgadzali się, że nie da się uczyć języków online. Po czym wskazywali kursy stacjonarne (zdaje się bardzo tradycyjne) szkoły X albo Y, jako dające kopa. Nie wierzę. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
absolwentka - Dokładnie. Ja też nie wierzę. Mi żaden kurs by nic nie dał, gdybym w domu nie siedziała nad materiałami (dużo obszerniejszymi). Oczywiście to bardzo wygodne, bo można zapytać o wiele kwestii budzących nasze wątpliwości (nie wszystko można znaleźć w internecie, choć zawiera on sporą ilość informacji). - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja zawsze chętnie uczyłam się czegoś on-line. Kilka dni szukałam i szukałam ciekawej platformy do nauki jęz. angielskiego i trafiłam na forum gdzie ktoś napisał Etutor. Potem poczytałam i wybrałam . Również kupiłam groupona:)) Jak na razie jestem zadowolona i chętnie korzystam z tej stronki.
angnew1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja trafiłem tutaj szukając kanału na youtube żeby się angielskiego zacząć uczyć i wpisując w wyszukiwarce jakieś hasło związane z angielskim trafiłem na meteriał z Panoramy o Etutorze =D By the way, serwis powinien troche zainwestować w reklame ;P
P
Poziomek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak wyjechałem do Wielkiej Brytanii szukałem czegoś w sieci żeby dokształcać się z j. angielskiego jak siedzę w domu i się nudzę. I zdarzyło się że kiedyś tak właśnie siedziałem i się nudziłem w domu i wszedłem na groupon i skorzystałem z oferty eTutora na rok. I teraz chwilkę temu przedłużyłem naszą współpracę na kolejne 3 lata. Właśnie teraz jestem na kursie ratownika wodnego i jak tylko mam usłyszę bądź zobaczę na rzutniku jakieś słowo którego nie rozumiem, to od razu po przyjściu do domu sprawdzam to na diki, na prawde słownik wymiata, jest super!! Po chwilki słówko ląduje w powtórkach, a później na stałe w mojej głowie.
Pkutowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja ze względu na brak wolnego czasu postanowiłam znaleźć kurs on-line. Przetestowałam kilka platform oferujących naukę angielskiego, ale zawsze mi czegoś brakowało- no i w końcu znalazłam eTutor, który najbardziej mi się spodobał:)
A
Asienka88

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z mężem wybieraliśmy się na kurs języka angielskiego od paru lat. Jakoś tak schodziło, nie było czasu się zapisać. Aż tu bach, trafiłam na ofertę przez Groupon. Atrakcyjna cena, możliwość nauki w dowolnym czasie i miejscu, świetne multimedia to dla mnie trafienie w dziesiątkę. W miesiąc nauczyłam się tutaj więcej niż przez rok w szkole.
K
kociorea

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na eTutor trafiłam czytając komentarz na jego temat, na jednym z portali internetowych, ktoś rzucił link do niego i polecał. Nie od razu byłam przekonana do niego, nawet konta nie chciało mi się zakładać, bo wtedy korzystałam z programu do nauki słówek, ale prawda taka, że samo wkuwanie tylko słówek, nie jest do końca dobrym pomysłem. Etutor za to dawał rozszerzone możliwości, gdzie i są słówka(powtórki), ale i mogę trenować gramatykę, no i oczywiście daje wiele innych możliwości i ćwiczeń. Wreszcie udaje mi się być systematyczną, więc dla mnie eTutor to świetne rozwiązanie i lubię właśnie taką metodę nauki, opartą na multimediach.
V
Vanilkah

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja chciałam znaleść jakiś dobry kurs angielskiego i całkiem przypadkiem zanalazłam eTutora zarejestrowałam się i o to jestem. eTutor jest ok tylko trochę za mały nacisk położnony na wymowę i mówienie
E
ewelinka0310

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Każdy szukał jakieś ciekawej szkoły online i trafił na etutor.
Ja natomiast z tego co pamiętam to szukałem przepisu na babeczki , tylko skąd etutor ?
Ale cieszę się , że tutaj trafiłem :)
joke1
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Mo-Li - A babeczki się udały? ;) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
joke1 - Babci smakowały ;) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja powiem, że znalazłam na grouponie :P
Kiedys rok siedziałam na supermemo i po 2 próbnych lekcjach zdecydowałam się kupic [;
Haku92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Myślę, że bardzo wiele osób interesuje się eTutorem. Codziennie na mojego bloga trafia po kilkadziesiąt osób, wklepujących w wyszukiwarkę 'eTutor opinie' :) Sama trafiłam tu dzięki informacji o grouponowej zniżce na jednym z for internetowych. Byłam pewna, że możliwość kupna skończy się za kilka godzin, więc wyciągnęłam narzeczonego, zrobiłam zrzutkę w rodzinie i ruszyliśmy w ciemność i śnieżycę, byle dotrzeć do wpłatomatu na czas :) Tak oto spontanicznie tu wpadłam i siedzę już drugi rok.
futbolowa
Haku92 - sama wyszukiwałam "etutor opinie " ;D
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
futbolowa - Podejrzewam, że ja również tak robiłam! :D Ale cieszę się, że teraz 'ileśtam' osób może przekonać się do eTutora dzięki pozytywnej opinii na moim blogu :) To bardzo budujące! - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szukałam w internecie strony z j.angielskim.Chodziło mi o to aby nie uczyć się standardowo-wkuwając na pamięć.spośród kilku stron eTutor wydał mi się najciekawszy, ponieważ są różnorodne ćwiczenia, super powtórki,tempo nauki dostosowane do możliwości czasowych danej osoby, testy, rankingi.No i ważnym elementem dla mnie była także cena. Wykupiłam kurs trzymiesięczny i jestem bardzo zadowolona.W poniedziałek przedłużam na następny okres.
A
anker04

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na facebooku ktoś polubił stronę etutor i zaciekawiło mnie to więc tak o to właśnie się tutaj znalazłam :)
foxy2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a ja tu trafiłam bo mój zakład pracy podpisał z e-tutor umowę i mieliśmy zakładową zniżkę:)
remco

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki