ZALOGUJ SIĘ

jestem nowym uzytkownikiem prosze o pomoc jak zacząc naukę w etutor??

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
jestem nowym użytkownikiem i szczerze mówiąc jestem troszkę zniechęcona...zaczynam naukę od początku ale nie wiem czy sama mam sobie układać lekcje...powtórki itd?? jak to działa żeby bylo mi łatwiej i było to w miarę płynne i ułożone...?? proszę o pomoc
weglara

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witaj, na początek możesz zacząc po prostu po kolei przerabiac lekcje, słówka i cwiczenia w nich zawarte. Nieznane słówka z lekcji dodawac do powtórek i codziennie je powtarzac. Możesz także powoli zaznajamiac się z innymi funkcjami programu (fotolekcje, obrazki, krzyżówki, grupy słówek, udzielanie się forum itd.) I z czasem przekonasz się co dla Ciebie będzie najlepsze i najprzyjemniejsze. Powodzenia w nauce języka:)
K
kana23
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Powodzenia.
Początki są trudne bo nie wiesz jak się to obracać. Ważna abyś codziennie wykonywał powtórki bo jak się nawarstwią to trudno nadążyć. Staraj się aby powtórek nie było więcej niż 100 bo nie dasz radę. Jak za dużo powtórek to zwolnij z lekcjami aż opanujesz zaległe słownictwo. Powodzenia
jsepiol

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Myślę, ze po teście kwalifikacyjnym - diagnozującym Twój poziom wiedzy, warto zacząć spokojnie realizować lekcje. Proponuje od początku, bo warto przypomnieć sobie rzeczy, które być może są znane, ale nie zawsze utrwalone. W między czasie warto rozejrzeć się w tym co tu można jeszcze robić:-) Popróbować, a wtedy pytania same się nasuną. Wtedy to warto napisać na forum do tych, którzy już są tu dłużej i podpowiedzą jak poradzić sobie z konkretnymi problemami czy niewiadomymi. Mnie trochę dopinguję też ustawienie sobie czasu jaki chce poświęcić w danym tygodniu na naukę!
Powodzenia!
A
agatach
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki