ZALOGUJ SIĘ

Super obnizka na etutor jedna wielka zagadka

12 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Nie ma w cenniku pozycji 89 zl za roczny kurs z bajerami jest natomiast enigmatyczna odpowiedz 16 grudnia wplac czyli co 15 nie byl data koncowa i pojawia sie jakies obce konto o co tu chodzi?Chcialam kupic promocje i dostalam na emaila taka odpowiedzKliknij tutaj aby otrzymywać darmowe Powiadomienia SMS o nadejściu wiadomości e-mail od eTutor.pl <[...]@etutor.pl>
Witam,

jest to cena propmcyjna, której nie znajdzie Pani w naszym standardowym cenniku. Proszę dokonac wpłaty bezpośrednio na nasze konto.

Podaję dane do wpłaty:

Numer konta do przelewu:
82 1500 1865 1218 6012 3141 0000 (Kredyt Bank)

Odbiorca wpłaty:
LangMedia Sp. z o. o.
ul. Skwierzyńska 25/3
53-521 Wrocław

W tytule wpłaty proszę podać nazwę konta i dopisek: promocja przedświąteczna.

Po dokonaniu wpłaty proszę przesłać do nas informację e-mailem.

Pozdrawiam,
Agnieszka Machowicz
Dział Obsługi Klienta

--
http://www.eTutor.pl - Efektywna nauka angielskiego

LangMedia Sp. z o. o., ul. Skwierzyńska 25/3, 53-521 Wrocław
NIP: 671-176-22-04, KRS: 0000306795, kapitał zakładowy 180 000 zł
Tel.: +48 795 95 95 90 | Faks: +48 71 7228055 | [...]@etutor.pl
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 11

Termin promocji minal wczoraj zadalam pytanie wczesniej dzisiaj przyszla odpowiedz .Z tresci wynika ,ze nie ma terminu trzeba tylko wplacic ale poniewaz nie znam tej firmy to jej nie wplace tutor wie ,ze jestem za granica i zadne nowe numery przelewowe mnie nie interesuja .A tak na dobra sprawe to o co chodzilo w tej promocji?Ja nie skorzystalam bo bylo bardzo zawile a firma co podaje swoje konto bankowe wyszla na tym lepiej niz ja?
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ipon:
Jak zwykle komplikujesz proste sprawy :)
Promocja jest aktualna do 24 grudnia, natomiast możesz opłatę uiścić chociażby kartą, czy w inny satysfakcjonujący Cię sposób (np. PayPal).

Cyt.:
"Mamy dla Ciebie miłą niespodziankę, już teraz! Aż 74% zniżki na
uaktualnioną edycję kursu eTutor angielski wraz z certyfikatem.
Jeśli weźmiesz udział w promocji, zapłacisz tylko 89 zł za roczny
dostęp do kursu angielskiego wraz z możliwością zdania egzaminu
i uzyskania certyfikatu.
Jest tylko jeden warunek, musisz zdążyć do 24 grudnia"

https://www.etutor.pl/zamowienia/?promo=swieta2011
R
radmar2
ipon - Radmar 2 dziekuje za linka skorzystalam z jego tresci kupilam kurs po promocyjnej cenie.Te informacje diametralnie roznily sie od mojego e-maila ktory dostalam.Dziekuje Ci jeszcze raz za pomoc.Milego dnia:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sorry Radmar ja jak zwylke koplikuje ja nic nie wiem o terminie 24 grudnia w moim meilu bylo do 15 grudnia i prosze nie rob ze mnie wiedzmy ok.Skad te rozne informacje poki co jestesmy na jednym tutorze Ty masz super informacje i ja wiedzma niby tez .Przyznaj sam 15 a 24 to jednak zasadnicza roznica.Dobrej nocki rano do pracy biegne pa
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ipon: Wybacz, nie twierdzę, że nie, ale ja np. dostałem na swój e-mail informację o terminie 24 grudnia, już w dniu 08 grudnia, wiem, że inna osoba (moja siostra) otrzymała taką samą informację w dniu 15 grudnia (na konto które kiedyś tam założyła i nawet go nie opłaciła). Takiż sam link przewijał się na forum etutora, więc albo jesteś tą wybraną, albo zwyczajnie opacznie coś zrozumiałaś. Nie sądzę aby etutor skierował indywidualną ofertę akurat do użytkowniczki ipon i tylko do niej), a jak na razie o terminie tym wspomniałaś jedynie Ty. No chyba, że to była np. oferta od Groupon-a, a nie bezpośrednio od etutora.

I proszę Cię nie odbieraj tego jako atak na twoją osobę, ale może jeśli wyjaśniasz coś z etutorem za pomocą korespondencji e-mail, to rób to do końca, a nie wklejasz jakieś e-maile, z których niewiele wynika, a już na pewno nie wspomniany przez Ciebie termin promocji. Natomiast doraźnie proponuję skorzystać z podanego linku i zapomnieć o sprawie.

PS. Miłej pracy życzę jak też szczęśliwych i udanych nadchodzących świąt.
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też otrzymałam takiego e-maila. U mnie jest termin wpłaty do 24 grudnia.
M
mokam333

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja nie dostałam żadnego maila z promocją :(
Nie pierwszy zresztą raz, zapewne otrzymam go po zakończeniu okresu promocji.
Jakby Déjà vu :)

Ipon wg. mnie masz rację, jeśli nie jesteś pewna konta bankowego lub masz jakiekolwiek podejrzenia, dobrze jest się upewnić.
W końcu to Twoje pieniądze, a oszustwa internetowe należą do bardzo popularnych.
Nie mniej chyba łatwiej jest zadzwonić lub napisać bezpośrednio do zainteresowanych.

Pozdrawiam,
Hermenegilda

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Radmar2 przesylam Ci e-maila jaki dostalam i na tym koncze ten watek.Przyznasz,ze jednak widnieje tam data koncowa 15 grudnia.Po otworzeniu linka nie ma ceny 89 zl stad moje zdezorientowanie
Witaj Mira,

Chcesz uczyć się języka angielskiego w naturalny i przyjemny sposób? Skorzystaj
z wyjątkowej okazji, aby kupić kurs eTutor angielski z egzaminem i certyfikatem
z 74% zniżką. Ucz się słuchając zabawnych dialogów, oglądając fragmenty znanych
filmów, rozwiązując interaktywne ćwiczenia.

Zamawiając kurs otrzymujesz:

* roczny dostęp do pełnego kursu eTutor angielski na wszystkich sześciu
poziomach - od początkującego (A1) do zaawansowanego (C2),
* bezpłatny test wstępny, diagnozujący Twój poziom znajomości języka angielskiego,
* 44 filmy wideo, dzięki którym z łatwością opanujesz gramatykę angielską,
* dialogi i teksty do słuchania, nagrane przez profesjonalnych brytyjskich
i amerykańskich lektorów,
* trenera wymowy - unikalne narzędzie pomagające Ci pokonać opory przed mówieniem
po angielsku,
* możliwość uzyskania certyfikatu językowego poświadczającego ukończenie kursu
na wybranym poziomie (wymagana aktywna nauka na platformie i zdanie egzaminu
online).

eTutor to najszybszy sposób na naukę języka angielskiego, doceniony przez ponad
145 000 użytkowników. Słownik angielskiego Diki wbudowany w kurs został uhonorowany
Webstarem Akademii Internetu za najlepszy serwis edukacyjny roku 2010.


> PROMOCJA - TYLKO DO 15 GRUDNIA 2011

Tylko do 15 grudnia możesz zapisać się na roczny kurs eTutor angielski z egzaminem
i certyfikatem za jedyne 89 zł (oszczędzasz 74%). Aby dokonać zamówienia, kliknij
poniższy link:

https://www.etutor.pl/zamowienia/?promo=jesien2011&c=d0a6732c6&u=22424
ipon
radmar2 - W takim razie zwracam honor. :)
Z drugiej strony, to Ty chyba pecha masz, że dostałaś ofertę po terminie :)

pozdrawiam,

Marcin
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
TLK - [q]* trenera wymowy - unikalne narzędzie pomagające Ci pokonać opory przed mówieniem
po angielsku [/q]] ciekawe od kiedy to zaczeło działac bo jak do tej pory to niestety nie działa w sposób uzyteczny
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
TLK - ipon: czy twój abonament uległ przedłużeniu o 365 dni?
bo ja mam jeszcze konto ważne 274 i nie wiem czy ma sens go przedłużać?
- 12 lat temu
radmar2 - TLK: Abonament przedłuży się o rok. Ja mam w tej chwili opłacony abonament do 06.2014. Przynajmniej może dzięki temu chęć do nauki mi nie przejdzie. ;) - 12 lat temu
TLK - radmar2 -dzięki za info - skorzystałem z promocji mam abonament do 23.08.2013 -:) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ipon - TLK moj abonament przedluzono o 365 dni i dodano ten pozostaly okres ze starego abonamentu.Tak wiec mialam pare dni temu 400 dni nauki - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Właśnie skorzystałem z tej promocji. Faktycznie obowiązuje do 24 grudnia.
L
lukaszkkk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, właśnie dołączyłam do etutora, chciałabym aktywować abonament, czy mogę skorzystać z tej promocji? Zaznaczam, że nie dostałam maila z tą informacją. pozdrawiam
agnus89
efogt - Możesz, skorzystaj z tego linku: https://www.etutor.pl/zamowienia/?promo=swieta2011
Pozdrawiam.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a kiedy będzie kolejna promocja? :)
chętnie bym wykupił pakiet na cały rok ale po ciut mniejszej cenie, można coś wynegocjować? :D

pozdrawiam i szczęśliwego w nowym roku :D
tamarind17

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To właśnie my użytkownicy powinniśmy zmusić firmę do oferowania nam etutora w promocyjnej cenie, bo to dzisiaj już samograj- nie kosztujący zbyt wiele . Ja kupując kupon na gruperze musiałem zostawić dorobek roku nauki (wiedziałem kwartał wcześniej więc zamknąłem pewien materiał) moją rangę i reputację. Ale cóż... I dlatego póki firma nie zrozumie (ile warte jest "przywiązanie do marki") nie sympatyzuję z etutorem i gdyby ktoś przedstawił mi podobną lub lepszą ofertę po atrakcyjnej cenie to bez zmrużenia oka odejdę.
enio1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki