ZALOGUJ SIĘ

Ile czasu poświecacie codziennie na angielski?

13 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Pytam się Was o to, poznieważ jestem nowym użytkownikiem. Korzystam z etutora zaledwie 10 dni i nie wiem jak rozłożyć naukę angielskiego. Czego więcej się uczyć, na co warto zwracać uwagę. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
K
kamil90909090

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Ja poswiecam okolo godziny dziennie. Wazne sa powtorki, wiec pierwsze 20, 30 min poswiecam na powtorki a pozniej przerabiam nowy material.
Pozdrawiam i zycze powodzenia.
G
Gabi007

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To zależy ile mam powtórek na dany dzień ale z tego co widzę nie mniej niż 0,5-1 h.
Myślę że czas nie jest wykładnikiem wiedzy a zaangażownie w naukę. Można siedzieć np 2 h przy j angielskim i nic nie umieć. Wszystko zalezt od Ciebie.
Pozdrawiam.
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję bardzo za wasze wypowiedzi. Na pewno się przydadzą. Dla każdego plusik za poświęcenie chwili czasu ;)
K
kamil90909090

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

witam
ucze się codziennie min 1 godzine ale nie więcej niż 2 bo wtedy juz jestem zbyt zmęczona na naukę i nie przyswajam wiedzy. Zaczynam o powtórek ok 30 min pozniej nowy materiał pozdrawiam
B
barzag
kamil90909090 - Tak jak widzę po komentarzach, dużo osósb właśnie się podobnie uczy jak i Ty, chyba też tak się zaczne uczyć. Pozdrawiam i stawiam plusika ;) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki