ZALOGUJ SIĘ

gdzie są słówka?

14 lat temu
Witajcie jestem tutaj nowa,dopiero się rozkręcam.Moje pytanie brzmi gdzie są słówka które na powtórkach zapamiętałam na zielony przycisk czyli świetnie. Chciałabym znowu je powtórzyć ale gdzie one są??Cy jest możliwość na koniec działu powtórki całego materiału?
L
Lubuszanka3

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 16

siemka pozdrawiam was gracze tzw englisz :)
G
gomeon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam
Przyłączam się do Lubaszenka3, brakuje mi testu powtórkowego z wszystkich dodanych do powtórek słówek - oczywiście swoich.
V
valhala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam na mysli wszystkie słówka, zdania , które kiedykolwiek dodałem do systemu powtórek. Ich liczba widoczna jest w statystyce ->statystyka powtórek---Nauczone elementy: Łączna liczba elementów w systemie powtórek. -- liczba.
test powinien składać się z pełnej puli słów i jest zaliczony dopiero po przerobieniu całości testu.
V
valhala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Prosze o przepis na super test .Dzieki za zyczenia pozdrowionka Zenstefie
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzieki Zenstef
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W moim przypadku sprawa jest bardziej skomplikowana. Ja dodaje słówka, ewentualnie zdania ze słowników frekwencyjnych (naczęściej używanych słow i zwrotów w j. ang.). W efekcie mam wiele lekcji nie dodanych do powtórek jak również całe mnóstwo lekcji z których wybranych jest zaledwie po kilka słów. Mój indeks słów dodanych do tabeli zapewne zapisany jest w jakiejś bazie msql w postaci tabeli lub tabel. Wyobrażam sobie, że można stworzyć prostą kwerendę, która stworzy automatycznie test - "moja pełna pula słów". Skoro mozna stworzyć test moje dzisiejsze trudne słówka jak i moje wszystkie trudne słówka, to stworzenie testu z automatu "moja pełna pula słów" chyba nie było by trudniejsze ?

Ręczne tworzenie testu jest oczywiście również możliwe, ale, aleee :)
V
valhala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Możliwe, ale tutaj działa efekt pilota tv. Siedzę 2 m od TV, wystaczy podejśc i wcisnąc przycisk, ale przeszukam całe mieszkanie, żeby znaleść pilota i zmienić kanał.

Poza tym chyba widzę luki w twoim rozwiązaniu, ale kończmy z tym, szkoda czasu, testy czekają ... :)
Pozdrawiam

P.S. Mam jeszcze jeden pomysł ale założę osobny post.
V
valhala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sorry ale jednak muszę wrócić do tematu, jeżeli będe korzystał z rozwiązania zenstefa będę dodawał wszystkie słówka jakie są w etutor.pl, a nie tylko dodane przeze ze mnie.

Przykład: lekcja "Ruch i poruszanie się (podstawowe)" zawiera 65 słów, ja mam dodane do powtórek 45. Jeżeli tworzę swój własny test i dodaję tę lekcję do dodaje wszystkie 65 słów. Mnie zależy tylko na tych 45. Takich lekcji z nie wykorzystanym limitem słów mam masę. Więc jak mam stworzyć test z wszystkich MOICH dodanych słów ?
Zrobić ctrl+A na wyborze testów i przenieść na prawo nie rozwiązuje sytuacji, albo czegoś nie kumam.
V
valhala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Od kilku lat codziennie piszę e`maile po angielsku - taka praca - i nie mam zamiary zaśmiecać sobie głowy słowami , których 3/4 nie nativów nie rozumie, napisz do niemca lack lub wig to odpisze o co ci kaman. Od roku mam lekcje z nativem i czasami gośc ma problem z nazwami narządów wewnętrznych. Przeciętny anglik zna około 7-10 tys słów. Więc po co się uczyć więcej. A co z nie nativami ? Kiedyś spytałem w Niemczech czy mogę zrobić "take a picture". To spytali dlaczego chcę zabierać im obrazy ze ścian - serio.
V
valhala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przede wszystkim skladam zyczenia Bozonarodzeniowe mojemu adwersarzowi Zenstefowi :duzo radosci,nowych slowek zdobywanych normalnie i zeby Corcia tez byla Zenstefem ja sie czasamio buntuje ale za miesiac dwa poprosisz o moja wizytowke calusy dla Ciebie i moc pozdrowien dla Twojej Rodziny
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Calej Cudownej zalodze Tutor dalszych sukcesow ,bo jestescie jedyni Zawsze z Wami chociaz czasami zdarzlo mi sie przegac sorry w nowym roku bedzie niespodzianka.Pawle jestes taki mlody i taki uzdolniony z Toba ide w przyszlosc.Wiem,ze to ma sens.Do uslyszenia oddana uczennica
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sorry Zenstef ten post to do mnie kiedys ochrzaniles mnie ,ze nie tytuluje odpowiedz
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dam odpowiedz na hyd parku bo znowu Pako powie,ze zasmiecamy
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sorry ja juz mam sny po angielsku gadam w snach po angielsku Ale to zasluga Tutora dwa lata temu zapytalam kolezanke ktora swietnie mowila po angielsku i pytam ja kiedy ja tez tak bede mowila a ona odp[owiedziala,ze jak bede myslala po angielsku to itd asle nic nie mowila,ze przechodzi to na sny a moze ja poprostu jestem nadgorliwa uczennica ale dla mnie to taka frajda odszczeknac sie angolowi w jego ojczystym jezyku bo jesli mam byc tylko masa miesa rzucona na ich rynek to faktycznie j angielski nie jest mi do niczego potrzebny
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z forum nic mi sie nie sni ale na codzien mnie to forum porywa dzieki niebanalnej osobowosci jednego z uczniow Zenstefie.Domysl sie kogo mam na mysli jest i pieprzem i wanilia.Cudne smaki i cudne zapachy.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego dobrego

Mmoże kiedyś sie zgadamy na jakimś gadulcu ?
V
valhala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki