ZALOGUJ SIĘ

Program lojalnościowy dla użytkowników eTutor - zasady

10 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Proszę o podanie zasad wdrożonego w e-tutorze programu lojalnościowego.
Wątek ten wypłynął przy innym temacie, ale ponieważ jest dla mnie istotny (dla innych pewnie też) utworzyłam nowy wątek.

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/watek/508314-Zmiany_nowosci_-_zakladka_Profil.html?unread


Pani Renata napisała:
"Wysokość zniżki jest zależna od historii wcześniej wykupionych abonamentów. Maksymalna zniżka, jaką można otrzymać to 25%, a minimalna - 5%. "

Proszę o podanie dokładnie jaki rabat za co, i czy wpływa na niego tylko historia wykupionych abonamentów, czy jakieś inne czynniki np. aktywność, czas nauki itp.

Pozdrawiam
A
atusia73

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 16

Być może też rabaty zależą też od tego na jaki okres przedłużasz abonament.
rupcio
atusia73 - Być może. Mam nadzieję, że ktoś z e-tutora odpisze i nam to wyjaśni. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
z programu lojalnościowego może skorzystać każda osoba, która korzysta z naszego serwisu dłużej niż rok czasu. Co ważne:
- zniżka obowiązuje przy zakupie wszystkich oferowanych przez nas kursów i jest automatycznie wyliczana przez system. Przechodząc na stronę zamówienia wybranego kursu ukazują się ceny uwzględniające przysługującą zniżkę (pod spodem znajduje się wtedy informacja, ile dokładnie % ten rabat wynosi),
- zniżka jest obliczana w trakcie trwania abonamentu oraz do 7 dni po jego zakończeniu.

Każde 100 zł odnotowane na koncie Użytkownika, to kolejne 5% zniżki. Więc osobie, która np. do tej pory miała opłacony tylko roczny kurs eTutor angielski (179 zł; zakładam, że przed nim miała aktywny 7-dniowy bezpłatny abonament, więc przekroczy próg jednego roku), przy kolejnym zakupie będzie przysługiwało 5% zniżki. Natomiast nawet, jeśli ta osoba kupiłaby kolejny abonament na pół roku, to po półtora roku nauki będzie jej przysługiwać 10% zniżki. Itd...
Tak jak mówiłam wcześniej - maksymalna zniżka, jaka może przysługiwać, to 25%.

To, o czym wspominała @atusia73, czyli przykładowo czas nauki lub aktywność Użytkownika, nie ma wpływu na wysokość udzielonego rabatu. Zniżka lojalnościowa jest przyznawana za kontynuację nauki z platformą eTutor :)

Mam nadzieję, że teraz sytuacja jest bardziej klarowna :)


Pozdrawiam
renata_k
Pracownik eTutor
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
Haku92 - Już mam 20% zniżki :P
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Generalnie [usunięte przez administratora] ten program lojalnościowy, zwłaszcza po ostatnich nietrafionych zmianach.
rupcio
rupcio - Do admina: jesteś wyjątkowo wrażliwy w swoim cenzorskim zapale:) - 10 lat temu
michal.molka - Chyba tak, nie wiem co tam mogło być wpisane, że aż zostało usunięte. Tam chyba było wpisane "do dupy" i tyle......ale żeby od razu to usuwać??? - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pani Renato, dziękuję za wyjaśnienie. Rozumiem powyższe zasady, niemniej chciałabym zwrócić uwagę na jeden aspekt.
Zaznaczyła Pani, że rabat jest naliczany za kontynuację nauki na eTutor i żeby z niego skorzystać trzeba mieć AKTYWNY abonament. A co w przypadku, kiedy np. kończy mi się abonament w czerwcu, chcę dalej kontynuować naukę, ale dopiero od września, bo np. nie mam teraz kasy na zapłatę, chcę sobie zrobić wakacje od nauki itp. Czyli jeśli przerwę kontynuację ( w tym przypadku na 2 m-ce) to rabatu już nie dostanę, pomimo tego, że wcześniej mogłam korzystać z eTutora latami. Według mnie, nie jest to zachęcające rozwiązanie.
Wiem, że macie swoje racje co do tych zasad, ale może warto ustalić jakiś okres przerwy w nauce, który nie pozbawi rabatu?
A
atusia73
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
renata_k - Wspomniana przez Panią sytuacja podlega już indywidualnej ocenie. Dlatego Użytkowników, którzy chcieliby opłacić abonament później, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta ([...]@etutor.pl), a powiemy, co w danej sytuacji możemy zaproponować :)

Dokonałam także małej aktualizacji swojej wypowiedzi - zniżka będzie działać automatycznie przez tydzień po zakończeniu abonamentu.

Pozdrawiam!
- 10 lat temu
abmmichal - Ten dodatkowy kontakt ma sens, parę razy korzystałem z niego oraz kontaktu z nauczycielami.

Były lata gdy nauczyciele bardziej się angażowali. Chociaż nie było to dla nich miłe zadanie. Wobec nich mam dług wdzięczności.
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Te rabaty za "lojalność" nie są zbyt wielkie, tak więc nie ma czego żałować. Lepiej spróbuj upolować coś na gruponie czy tym podobnych portalach. Tam rabaty są około 50%, choć chyba niezbyt często coś się dzieje ostatnio w tym temacie.
rupcio
japonskiwachlarz - Przypominamy, że kuponami zakupionymi na zakupach grupowych (Groupon, Citeam) nie można przedłużyć ważności konta w serwisie. Oferty te są kierowane do nowych użytkowników. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czyli nowym użytkownikom należy się 50% a starym 5-25:) Gratuluje, marketing jak w orange!
rupcio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy program lojalnościowy obejmuje również odpłatność za egzamin?
G
gocha321
japonskiwachlarz - Niestety, nie. Zniżka dotyczy kursów językowych.
Pozdrawiamy :)
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy jest jakiś bonus za polecenie etutor.pl innym osobom? Jeśli tak to jak to wygląda?
wesker
renata_k - Dzień dobry,
na ten moment już nie. Niestety Użytkownicy nadużywali opcji zapraszania znajomych do nauki, za co obu osobom przysługiwał tydzień abonamentu, przez co byliśmy zmuszeni opcję taką wycofać.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu pod adresem [...]@etutor.pl

Pozdrawiam :)
- 9 lat temu
rupcio - zapewne wszyscy znają etutorka to nie ma potrzeby polecania go komukolwiek;)
- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy dobrze rozumiem, że bonus lojalnościowy nie kumuluje się z promocją? Kupiłem dzisiaj przedłużenie kursu za 119 zł, ponieważ jest promocja 50% zniżki, wyskoczył mi komunikat, że od teraz 25% bonusu mi przysługuje, z ciekawości kliknąłem w cenę kursu, nie zmieniła się.
Jeśli tak, to w sumie te bonusy nic nie dają często są promocje 30% lub więcej.
B
budyn1211
Gość - @budyn1211 zgadza się. Promocje się nie kumulują. Rabat lojalnościowy jest ważny przez cały okres abonamentu, a także kilka dni po jego zakończeniu. Natomiast inne oferty, jak aktualna promocja black friday, są ważne tylko przez określony czas i pojawiają się w różnych terminach. Także warto kupić kurs z najkorzystniejszym w danym momencie rabatem - czasami będzie to zniżka lojalnościowa, a czasami rabat okazjonalny :) - 3 lata temu
dhuode - także = również; tak że = tak iż, tak więc

Nie jestem językową purystką, ale błędy tego typu kłują mnie w oczy, a już szczególnie, gdy wychodzą spod ręki osoby, która z ramienia firmy zajmuje się odpowiadaniem na forum.

Pozdrawiam, Pani Kasiu.
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dobrze rozumiesz. Bonus lojalnościowy może się przydać co najwyżej jak się zagapisz i nie przedłużysz wcześniej. W ciągu roku są często promocje nawet po 40% a jedna czy dwie po 50%. Czyli w praktyce dla stałych bywalców koszt nauki to 10 zł miesięcznie. Dopóki tak będzie to i ja tu będę :)
N
netis7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Właśnie skorzystałem z promocji Black Friday ... 2 razy :) Mam teraz abonament do 2023. Przy okazji zauważyłem że mój rabat lojalnościowy wynosi 35%. A to już jest konkret.
N
netis7
budyn1211 - Bo ja wiem, za rok na black friday sobie kup i będziesz mieć 50% :D
No, ale jak ktoś zapomni, albo nie zauważy promocji na czas, to ok, zawsze lepiej mieć niż nie mieć zniżki.
- 3 lata temu
abmmichal - Generalnie dopóki eTutor, będzie dbał o tych dłużej korzystających ze szkoły studentów, to i firma i studenci dobrze na tym wyjdą. Ważne by obie strony to dostrzegały. - 3 lata temu
netis7 - @budyn1211 - ale od grudnia rośnie cena eTutora, więc kupując na dwa lata mam 50% od starej ceny :) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Żałuję, że przegapiłem Black Friday. Trochę mi się smutno uczyniło.

Generalnie Ci którzy wykupują kursy w eTutor systematycznie - powiedzmy po trzech latach, powinni być traktowani przez władzę ustalającą ceny przychylnie. To jest najlepsze rozwiązanie dla obu stron.

Gdy korzystam ze szkoły Tutor ponad trzy lata, to jest przydatne mieć dwa kursy jednocześnie, czasem trzy. Bo jest większa potrzeba powtórek wybranych lekcji. Np GE + old Business + kursy za € umowne posiadane jednocześnie.

Nabyłem kurs Matura - jestem bardzo zadowolony, chociaż nie była cena taka niska. Udało mi się uzyskać ofertę na 12 miesięcy za tę ofertę jestem wdzięczny. Bo mając ofertę na 6 miesięcy, nie wykorzystałbym tego programu Matura skutecznie. Dlaczego, bo musiałbym zakłócić naukę z tymi kursami które posiadam. Kurs Matura muszę włączyć do tego jak się uczę. Dla mnie korzystam z kursu Matura nie jako Repetytorium do egzaminu, ale kurs który utrwala lub rozwija wybrane zdolności językowe.
abmmichal
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
dhuode - A mógłbyś podzielić się swoim systemem nauki? Rozumiem, że przerabiasz równolegle kilka różnych kursów.
Bardzo mnie to interesuje.
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"Żałuję, że przegapiłem Black Friday. Trochę mi się smutno uczyniło."

Ale ta promocja jest do niedzieli... jeszcze masz szansę skorzystać:
https://www.etutor.pl/offers/angielski-black-friday-2020?utm_source=etutor.pl&utm_medium=banner_bar&utm_campaign=angielski-black-friday-2020&utm_content=%2F
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Radmar - dziękuję. Myślałem o rabacie 60 procent, który obejmował ten bazowy kurs plus coś jeszcze. Był aktywny tylko 48 godzin.

Jeszcze przemyślę skorzystanie z obecnego rabatu 50 procent. Ponawiam podziękowanie Radmar.
abmmichal
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cyt.: "Nabyłem kurs Matura - jestem bardzo zadowolony, chociaż nie była cena taka niska."

I tutaj znowu etutor zapomniał o swoich obecnych klientach... ja np. chętnie bym sobie przerobił taki kurs jako repetytorium... (tym bardziej, że jest tam podobno dużo materiałów na rozumienie ze słuchu) chociaż maturę z angielskiego mam już dawno zdaną... ale niestety kurs matura jest przez etutora traktowany jako ściśle tajny przez poufny... i zniżka za staż na ten kurs nie przysługuje.
R
radmar2
radmar2 - Tutaj może jeszcze wyjaśnię czemu "ściśle tajny przez poufny"... Dlaczego dostęp do lekcji próbnej tego kursu (matura) jest tak utrudniony? Jedyny sposób aby wejść w ten kurs z poziomu przeglądarki (jaki znam) to odszukanie linka do niego na samym dole strony głównej i kliknięcie w tenże. Z poziomu aplikacji na androida wejść w lekcję próbną kursu matura nie potrafię... - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli chodzi o zniżki lojalnościowe na kurs Matura, możemy już teraz zapowiedzieć, że szykują się tutaj zmiany :)
A jeżeli chcecie już teraz kupić kurs maturalny, piszcie na adres: [...]@etutor.pl - na pewno uda nam się przyznać jakiś rabat ;)
?
Gość
ktpnch - Czekamy z niecierpliwością - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
radmar2 - Cieszymy się i czekamy.... - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.