ZALOGUJ SIĘ

W module A1-7 Rodzajniki jest podane błędne tłumaczenie zdania "The world is big."

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
P
promesa_1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

w tej lekcji rowniez jest ćwiczenie "nie moge znalezc kluczy (2) "a gdzie jest "nie moge znalezc kluczy (1)"? zawsze byly do nauki slowka a potem wpisywanie nazw a tu od razu nalezy podac nazwe rzeczy
P
piechotek
SmallM - W którejś lekcji (około 39) jest też, że na następnej planszy coś będzie, a to było na wcześniejszej, później nie ma żadnej planszy ;) - 7 lat temu
SmallM - P.S. Weszłam w ćwiczenie o którym mówisz i wyzerowałam sobie lekcję :D ja już się boję coś napisać, bo w końcu skończę z reputacją -1000 :P ale kilka razy widziałam niedociągnięcia w nowych lekcjach, niestety :( - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za zwrócenie uwagi! :-) Tłumaczenie zostało już poprawione.

@piechotek
"Nie mogę znaleźć kluczy (2)" porwali kosmici i zabrali z tematu, w którym nie powinno się znaleźć.

@SmallM
Zgłaszaj wszelkie niedociągnięcia - zdajemy sobie sprawę, że czasem w kurs one się wkradają. Zawsze możesz skorzystać z zakładki "Zgłoś sugestię" na dole strony, służy ona również do zgłaszania uwag dotyczących zawartości kursu i chętnie przyjrzymy się miejscom, gdzie coś może być nie tak.

Pozdrawiam! :-)
wojtek.j
Pracownik eTutor
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki