ZALOGUJ SIĘ

sprawdzanie tekstów i nagrań w etutorze

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Na zagranicznych portalach ludzie uczący się języka częściej pomagają sobie nawzajem. W etutorze dużo nagrań i tekstów pozostaje nie sprawdzonych. Czy istnieje opcja polecenia komuś bardziej zaawansowanemu do sprawdzenia swojego nagrania/tekstu?
A
aneczka205
Ewelina79 - Tu też sobie ludzie pomagają wzajemnie, ale nikt nie ma obowiązku sprawdzać tekstów/nagrań, jak ktoś chce, to to robi. Może i nie ma też za wielu osób, które są na tyle kompetentne by to tutaj robić, ale jak ktoś może, to w ramach możliwości na pewno tu pomaga. A jak komuś bardzo zależy na sprawdzaniu, to wykupuje opcję Premium i ma wszystko sprawdzone. - 11 lat temu
a.kosmal - @aneczka205, tak jak wspominała @Ewelina79 czy @sskorupski, opcja sprawdzania wypracowań przez lektora dostępna jest wyłącznie w ramach abonamentu eTutor Premium. Reszta prac sprawdzana jest przez użytkowników dobrowolonie. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam, na tym portalu nie ma opcji polecenia sprawdzania nagrania i tekstów. Jeżeli ktoś bardziej zaawansowany sprawdza to czyni to z własnej dobrej woli.
Można wykupić eTutor Premium i wtedy pewną ilość tekstów i nagrań sprawdza komptetenta osoba.
https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/premium/
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@Aneczka

Inni uzytkownicy sprawdzają w na prawde dużych ilościach. Po prostu prac jest bardzo dużo i dlatego Tobie sie po prostu nie udało "wstrzelić."

Oczywiscie można tez uznać, że przy takiej ilości ludzi tutaj, osob sprawdzających jest po prostu za mało.

pozdrawiam
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeszcze tylko DAD przesłucha twoje nagranie i wszystkie pytania, które zadałaś mają komentarz. Teraz przeanalizuj uwagi i jak się z nimi nie zgadzasz po prostu pytaj. A jesli jesteś zadowolona to zaakceptuj.

Zobacz na co mogą być narażone osoby, które pomagają innym. Nie wszyscy, jak widać tego oczekują.

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/270883-Writing_-_A_trip_to_Venice.html
dania57
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
DAD - Pojechałem na urlop. Zrobiłem tez przerwę w angielskim :-)
Ładuje akumulatory na stokach narciarskich :D

No ale wywołany do tablicy, zerknąłem na nagranie ;)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki