ZALOGUJ SIĘ

Czym różni się etutor od nowego kursu diki angielski ?

zmodyfikowany: 12 lat temu
Obydwa kursy e-learningowe prowadzi ta sama firma.
Jakie jest tego cel i czym się te kursy różnią poza ceną?
G
Gajol

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 16

Pierwsze co mi się rzuciło na oczy to cena :( http://www.angielski.diki.pl/zamowienia/ oby etutor nie zdrożał ... a tak to prezentacja możliwości nowego serwisu jest na razie uboga więc ciężko powiedzieć czym się różnią etutor ma 150 lekcji kurs diki 125
lukaszgd

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cena faktycznie bije po oczach (jak i ta czerwona szata graficzna). Też jestem ciekawa tych różnic (muszą być konkretne skoro i cena konkretna).
A gdzie tu na eTutorze jakaś informacja o tym nowym kursie? W aktualnościach nic nie ma.
Widzę, że powtórki mogę robić i tu i tu.
bird
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
wacek6713 - Jak na razie to mam dostęp do wszystkiego. - 12 lat temu
wacek6713 - Poprawka,nie otwierają się lekcje. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przy takich cenach euro plus jest lepszą alternatywą
E
energumen

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Diki Angielski to nasz najnowszy kurs. Od kursu w eTutor różni się między innymi tym, że zawiera lekcje Business English, obejmujące bardzo szeroki zakres słownictwa i konstrukcji językowych niezbędnych w pracy zawodowej. W realizacji nagrań do dialogów i tekstów biznesowych brało udział 10 brytyjskich i amerykańskich lektorów - jest to jedno z największych tego typu przedsięwzięć w Polsce. Stąd też wysoka cena kursu. Jednak na pewno nie zapomnimy o naszych stałych Użytkownikach, korzystających od dłuższego czasu z kursu eTutor angielski. Przed Świętami zaoferujemy naszym stałym Klientom możliwość dokupienia materiałów biznesowych ze zniżką.
pako
Pracownik eTutor
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
lamia_wroc - can't wait :) - 12 lat temu
lamia_wroc - jest na dzień dzisiejszy jakiś sposób na połączenie (pod kątem kosztów), jakiś pakiet, w którym będzie etutor i diki - jedyna rzecz, którą się różnią to Business English, a obecna promocja na etutor, jak dowiedziałam się kontaktując się z Wami mailowo (super, że szybko i wyczerpująco odpowiadacie), nie obejmuje Business English - w promocji jest mowa o rozszerzonych materiałach.

Any ideas?:)
- 12 lat temu
pako - Możliwość dokupienia Business English do kursu eTutor będzie dostępna dla wszystkich na początku przyszłego roku. Osoby zainteresowane zakupem tego pakietu wcześniej prosimy o kontakt e-mailowy z nami. - 12 lat temu
Wampirka - Być może ja będę zainteresowana taką ofertą... Tylko najpierw musiałabym poznać szczegóły oferty... podobnie jak wszyscy...

Nie łatwiej byłoby przedstawić tą ofertę na łamach tutora i po prostu dać możliwość skorzystania z niej niż czytać setki maili a potem na nie odpowiadać? Jeśli chodzi Wam o ustalenie zainteresowania, to można by było po prostu zrobić ankietę, która sama to policzy...
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

lukaszgd
bird - 69 zł zamiast 899 zł? :o - 12 lat temu
energumen - No nie wiem zalogowałem się tam na moje konto z etutor i w sumie te lekcje są podobne do tych tutaj, ponadto jest małe zamieszanie, widzę swoje listy słówek i powtórki, ale pozostałej funkcjonalności nie. Myślę, że dla użytkownika etutor nie wnosi to nic nownego. Sam pomysł jest dziwny - dlaczego etutor dubluje te same funkcje i udostępnia 2 identyczne kursy na 2 stronach i ponosi koszty utrzymania 2 layoutów? Przy czym ten na diki jest droższy i na chwilę obecną bardziej ograniczony. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
energumen - Dla nas stałych użytkowników na pewno jest to zamęt. Niektóre fragmenty się powtarzają tylko z np. możliwością wpisywania. Kto korzystający z etutor miałby czas by przerabiać niemal ten sam materiał lekcji tam i wyławiać różnice? (Moja opinia jest na podstawie 1 lekcji dostępnej bez wykupywania pakietu, więc mogę się mylić) - 12 lat temu
pako - Nikt się nie posprzeczał, oba produkty oferuje przecież jedna firma, co jasno jest wyjaśnione na stronie Diki Angielski. Jest to po prostu kwestia polityki sprzedażowej - nowy produkt ma być w założeniu bardziej "biznesowy", kierowany do osób które uczą się języka w celach zawodowych. Dlatego działa on pod osobną marką, choć oczywiście wykorzystujemy wszystkie sprawdzone mechanizmy z eTutora, w tym moduły lekcji i powtórek. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
energumen - No dobrze nie będę się kłócił bo darzę Państwa sympatią i życzę etutor jak najlepiej. Ale pod spodem stoi ta sama baza danych, engine jest ten sam, część contentu też. - 12 lat temu
esterka - Mam nadzieję, że firma będzie traktowała wszystkie swoje przedsięwzięcia z równą troską i etutor pod względem funkcjonalności i zawartości nie będzie się człapał gdzieś z tyłu za intercity i biznesowym diki. - 12 lat temu
pako - @esterka: eTutor był i będzie naszym głównym priorytetem :). - 12 lat temu
lukaszgd - Ostatnio zauważyłem automatyczne tłumaczenie w etutor :) Fajna funkcjonalność, Dobrze że etutor czasem coś dodaje - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ważna umiejętność, szczególnie dla biznesu to umiejętność rozmawiania przez telefon, wiele osób znających angielski boi się tego, przydałaby się taka lekcja pod kontem biznesu
druga sprawa to język, jezyk biznesowy jest trochę inny, używane są b. grzeczne słowa, których nie uświadczysz w normalnym języku, wielu Anglików nie rozumie tych słów
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam pytanie: czy po wygaśnięciu abonamentu na kurs diki będzie nadal możliwość powtarzania słówek, których się uczyło w czasie kursu?
mniszka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przed Świętami zaoferujemy naszym stałym Klientom możliwość dokupienia materiałów biznesowych ze zniżką. - a czy te kursy się nie pokrywają? jestem zainteresowana tą opcją ale nie chciałabym dublować tego samego materiału
hotaru85
Gość - Witam. Ja kupiłem ten kurs za 69zł. Oferta jest aktualna dzisiaj do godz.24. Moim zdaniem warto. Pozdrawiam. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zmieszałam się z tym wszystkim...
lamia_wroc
quantum137 - Just stir well :-) - 12 lat temu
lamia_wroc - uważaj, bo Cię pochlapię/zachlapię/ochlapię (niepotrzebne skreślić) - 12 lat temu
quantum137 - I'm water resistant:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szkoda że w diki nie ma żadnych filmów ani możliwości nauki pisania tekstów. mam nadzieję, że ten materiał szybko się pojawi.

Również zagadnienia gramatyczne są (narazie?) bardzo ubogie- nawet nie ma czasów przyszłych !
mniszka
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja z kolei czekam z niecierpliwością na jakąś 'szaloną świąteczną ofertę' ale od e-tutor. Jeszcze jakiś miesiąc temu było mnóstwo ofert na grouponie, a teraz cisza. Jedynie diki- za 69. (co jest oczywiście szalenie korzystne!) Jednak czekam na e-tutora. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...? Będzie można liczyć na coś na gruponie?
ola_y
Hermenegilda - Pamiętaj, że oferta grupon jest skierowana do NOWYCH użytkowników.
Oznacza, to że nie możesz przedłużyć istniejącego konta, a jedynie założyć nowe.
- 12 lat temu
Wampirka - Nie koniecznie... Ja ostatnio przedłużyłam swoje konto dzięki ofercie z groupona. Ale Wtedy była informacja, że w czasie trwania tej oferty można tak zrobić.
Gdybym wtedy nie przedłużyła swojego konta, to pewnie teraz skusiłabym się na to diki...
- 12 lat temu
mgabanska - Ja mam diki i wlasnie zastanawiam sie nad dokupieniem etutora. myslicie czy to ma sens posiadanie dwoch kursow zblizonych do siebie.i ciekawe czy bedzie jakas okazyjna mozliwosc kupienia etutora przed swietami - 12 lat temu
ola_y - Dokładnie. Ja miałam 7 dni prónych e-tutora i bardzo mi podpasował. Teraz zastanawiam się nad diki... Warto?
- 12 lat temu
jarekjd - ola masz teraz świąteczną promcję na etutor do 24 XII za 89 zeta ;)

a diki nie warto - kupiłem to dla mamy, bo ona zaczyna od A1 a tam dialogi sa prostsze.

Etutor jest dużo lepszy jeżeli myslisz o nauce języka na poważnie

poza tym cena diki jest abstrakcyjna - to po prostu nie jest tyle warte. Całość wygląda jakby zrobiona na szybko bez większego przemyślenia.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
hotaru85 - 89zł za rok + egzamin.. chyba nie jest tak źle :) - 12 lat temu
justi0891 - moge prosic o link do tej promocji bo chciałabym zrobic komus prezent - 12 lat temu
justi0891 - dzieki :)

ale ze mnie gapa ;)
- 12 lat temu
ola_y - Yeah! Właśnie ego szukałam :) Kurs zakupiony, dzięki! ;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałabym skorzystać z promocji świątecznej, ale nie jestem pewna, czy również dzięki tej promocji można przedłużyć kurs bieżący?
K
kamila28061
radmar2 - Można - ta promocja jest dla obecnych użytkowników. Zaloguj się, kliknij w podany wyżej link i automatycznie zostanie opłacone twoje konto. - 12 lat temu
pako - Potwierdzam - z promocji świątecznej mogą również skorzystać osoby chcące przedłużyć istniejący abonament. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No pięknie :(, a ja 5 grudnia za przedłużenie zapłaciłem 179PLN i to bez egzaminu, pomimo, że już 2 lata korzystam z serwisu. Trochę to nie w porządku. Przecież stali użytkownicy zakładali konta w różnych okresach, i z reguły przedłużają w momencie, gdy kończy im się abonament. Kiedyś czytałem tutaj, że ktoś nie przedłużył abonamentu odczekał tydzień i otrzymał promocyjną ofertę (50% ceny). Jeżeli ktoś uczy się systematycznie i jest lojalnym użytkownikiem etutor to w takiej sytuacji może czuć się pokrzywdzony. Promocje dla starych użytkowników serwisu powinny być w momencie przedłużania przez nich abonamentu, a promocje świąteczne dla nowych. Postępując tak jak obecnie:
- różnicujecie Państwo użytkowników promując tych którzy np. korzystają z grupona lub innych tego typu portali, ewentualnie zauważą promocję
bo przecież jeżeli ktoś kliknie normalne przedłużenie to na stronie
https://www.etutor.pl/zamowienia/
będzie musiał zapłacić 179PLN ( z egzaminem 348PLN)
a jak wejdzie na tą
https://www.etutor.pl/swieta2011
jedynie 89PLN?

Co przez to chcecie Państwo powiedzieć użytkownikom?

Czy naprawdę Państwu o to chodziło?
- Poza tym możecie się Państwo w przyszłości również spodziewać, że wszyscy którym abonament kończy się pod koniec roku, zawieszą uczestnictwo i będą czekać na świąteczne promocje, a w między czasie przerzucą się na inne metody nauki, ewentualnie zaczną śledzić grupona (chyba będzie się im opłacało odczekać miesiąc i zamiast 348PLN zapłacić 89PLN)

Z pewnością jednak stracą zaufanie do administracji portalu i nauczą się kombinować, by nie być takim naiwniakiem jak np. ja.
E
energumen
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
radmar2 - Wg mnie sam jesteś trochę sobie winien czekając z przedłużeniem abonamentu do ostatniej chwili. Latem również była podobna promocja - wiedziałeś, że za 3,5 miesiąca kończy Ci się abonament, to trzeba było pomyśleć. Trudno mieć pretensje, że 5 grudnia nie skorzystało się z promocji istniejącej od 8 grudnia.

Inna sprawa, to fakt, że informacja o promocjach nie jest widoczna na stronach etutora, a jedynie rozsyłana pocztą. To faktycznie można by zmienić.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
radmar2 - I jeszcze taka jedna rada, może trochę cwaniacka, ale cóż... takie mamy prawo.

Jako, że transakcja była zawierana na odległość, to w ciągu 10 dni możesz od niej odstąpić. Poinformuj o tym etutora i poproś o przeksięgowanie tej wpłaty jako zapłatę za 2 okresy promocyjne.

PS. Pracownicy etutora są bardzo user-friendly i starają się zawsze iść na rękę użytkownikom, więc nie sądzę abyś miał z tym jakiś kłopot.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Ja 10 wykupiłam i nic nie wiedziałam o tej promocji. Wykupiłam na 3 miesiące, a za 20 zł więcej miałabym na roku. Trudno- się mówi! - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
pako - @Energumen: Przedłużyliśmy Twój abonament o dodatkowy rok, w związku z tym że jesteś naszym stałym klientem.

- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A czy bywają promocje na Premium? Jakoś nie kojarzę, ale może nie zwróciłam uwagi.
bird
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
pako - Obecnie nie mamy w planach promocji na kurs eTutor Premium z opieką nauczyciela. - 12 lat temu
bird - Aha. Dziękuję za informację. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję, ale nie musieliście tego Państwo robić. Przecież teraz każdy inny użytkownik może powołać się na mój przypadek? A to może spowodować spadek
przychodów. Nie zależy mi tylko na tym by mi było dobrze, ale by w etutor był bardziej przemyślany i sprawiedliwy system bonusów. Wolałbym zatem otrzymać taki bonus jak każdy stały użytkownik, który się o to NIE UPOMNI.

Jeżeli można coś doradzić, to system bonusów mógłby wyglądać tak.

Załóżmy, że roczny abonament wynosi N, przy przedłużaniu w zależności od czasu korzystania z portalu mógłby wynosić
- po roku 75% N
- po 2 i następnych latach 50% N

Bonusy okolicznościowe/promocje dla nowych użytkowników powiedzmy 75% N.
Nie powinny istnieć bonusy okolicznościowe dla obecnych użytkowników - tylko stałe wynikające np. z okresu korzystania z portalu - ewentualnie ze względu na wiek.


Wówczas nikt nie czułby się pokrzywdzony, a system byłby bardziej transparentny.

Tak dajecie Państwo błędny sygnał dla potencjalnych użytkowników, bo z jednej strony kursy kosztują od 179PLN i w górę do kilkuset złotych, z drugiej co jakiś czas te same kursy są dostępne po 80PLN. Użytkownik może postawić sobie pytanie ile faktycznie jest wart kurs? Skoro tak lekką ręką cena jest obniżana na nieograniczoną liczbę kont.
Poza tym dzisiaj Państwo karzecie takimi promocjami te osoby które są stałymi użytkownikami i wykupują abonament na dłuższy okres czasu. Suma sumarum w perspektywie czasu przy takim podejściu jak obecnie moim zdaniem:
- liczba osób gotowych zapłacić normalną cenę będzie spadać
- liczba osób wykupujących abonament na dłuższy okres czasu również

Czyli zamiast stałych przewidywalnych przychodów z abonamentu, umożliwiających rozwój i inwestycje w portal pojawi się niepewność. Na czym mi jako użytkownikowi nie zależy.
E
energumen
radmar2 - A ten pomysł mi się podoba. Wydawnictwo AVT tak robi (dla stałych prenumeratorów prenumerata jest tańsza o 50%) i myślę, że to jest jakiś sposób przywiązania użytkownika do usługi. - 12 lat temu
zolty - Rozważamy wprowadzenie podobnego systemu rabatów. Możliwe, że pojawi się na początku przyszłego roku. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy będzie jeszcze jakaś promocja na Diki Angielski?? Dlaczego nie wysyłacie do osób zapisanych na etutor.pl informacji z promocjami? Bardzo proszę, choć o jeden dzień promocji świątecznej na Diki Angielski. Możeby tak w Wigilię, żeby zrobić wszystkim prezent?
?
Gość
lamia_wroc - zerknij na MyDeal :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.