ZALOGUJ SIĘ

Nowe ikony

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
O matko, jakie to brzydkie. Naprawdę tak wam się nudzi, że musicie co chwilę zmieniać wygląd strony? Nie ma innych rzeczy do poprawy?

Zarżnęliście forum, zrobiliście bałagan w gramatyce. Po każdej zmianie strona jest coraz brzydsza. Nagrania cały czas mają inną głośność, a podobno miano to załatwić 2 lata temu. https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/sugestia/168936-Glosnosc_nagran.html?unread

Niektóre słowa w słowniku brzmią jakby były ucięte, a inne mają straszny szum w tle. Po co się tym zająć? Lepiej wziąć się za ikonki.
Otus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 34

Kolejna nie udana zmiana-GRATULUJE!buhaha..
Kto to wymysla?
Jak ktos z etutor sie na to zgadza?
Komu to potrzebne?
Szanowny Etutorze ZAJMIJCIE SIE CZYMS POZYTECZNYM!!!
Jak pisze Otus poprawcie bledy na stronie bo jest ich troche!
pzdr.
chowek
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
pako - O jakie dokładnie błędy chodzi? - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Faktycznie nowa szata graficzna to bezguście. Ale może to dywersja byłego informatyka albo włamanie na stronę:) Tak na serio to działania tutorka to takie zmiany by nie zmieniło się nic. Pomijając angielsk mogliby też popracować nad niemieckim bo tam dopiero jest masa pożytecznych rzeczy do zrobienia. Ale w sumie to ich portal;)
rupcio
atusia73 - Portal ich, ale dla NAS. Gdyby NAS nie było, to ich też nie...
Stare przysłowie "Nasz klient, nasz Pan", powinno i tu mieć zastosowanie.
- 10 lat temu
rupcio - masz racje, ale jak sama wiesz "powinno" nie wystarcza w tym przypadku? - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy tylko mnie zniknęły ikony (głośnik + dodawanie zdań) z powtórek?
Otus
pako - Powinno pomóc wyczyszczenie cache w przeglądarce. - 10 lat temu
Otus - Same wróciły, ale już żałuję, bo są koszmarne :D - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja na razie mam, może to kara za krytykę:)
rupcio
Otus - hehe, całkiem możliwe ;) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ostatnie zmiany oceniam zdecydowanie na minus. I wręcz domagam przywrócenia starych ikonek. Po drugie w IE8 tych nowych ikonek (plus, minus, głośnik) i tak nie widzę! Czyszczenie historii nie pomogło.
Na przyszłość proponuję przed zmianami szaty graficznej "zasięgnąć języka" np. zapytać tutaj na forum czy zmienić ikonki na nowe, oczywiście pokazując obok siebie "stare" i "nowe"...
K
KBPL
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
pako - Od dłuższego czasu nie wspieramy już oficjalnie przeglądarki Internet Explorer 8 - minimalna wymagana wersja to 9. Przeglądarka ta nie wspiera najnowszych standardów obsługiwanych przez pozostałe wiodące na rynku przeglądarki. Niemniej w tym postaramy się znaleźć jakieś obejście problemu. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po przetestowaniu nowych ikon w powtórkach jestem jeszcze bardziej na nie. Przez swój wygląd i kolory stanowią one dominujący element, a tak nie powinno być. Najgorzej jest, gdy pod słówkiem mamy kilka przykładowych zdań. To dopiero wywołuje chaos. Mój wzrok automatycznie gapi się na ikonki zamiast skupić na słówku i zdaniach. Wcześniejsze ikonki były neutralne i miał odpowiedni wygląd i nieprzeszkadzający kolor. Naprawdę nie rozumiem idei tej zmiany. Mógłby się ktoś z Etutora wypowiedzieć dlaczego to zmieniono?
Otus
pako - Zmniejszyliśmy nieco ikonki, teraz powinno być lepiej. - 10 lat temu
Otus - Zmiana koloru i jaka ulga. I tak uważam, że prościej byłoby powrócić do starych ustawień.

Ikonki z dziale "Słówka -> zakładka Moje słówka" dalej wyglądają jednak koszmarnie.
- 10 lat temu
KBPL - Też zauważyłem że jakoś mniej mnie te nowe ikony irytują. I już się zastanawiałem czyżbym się tak szybko przyzwyczaił? A to jednak drobna ale co najważniejsze zmiana na plus. Czy lepsze te stare czy nowe poprawione to już musiałbym mieć możliwość ich bezpośredniego porównania co nie jest możliwe. Więc zapewne pozostaje tylko się przyzwyczaić... - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dodatkowo zmieniono i ikonki i ich funkcjonowanie. Np. wcześniej, gdy wpisywało się do danego słówka notatkę, to "długopisik" z automatu zamieniał się na "karteczkę" i wiedziałam, gdzie mam już notatki, a gdzie muszę jeszcze je dopisać. Teraz za każdym razem muszę odświeżać stronę bo "długopis" jak był, tak i jest. I zgadzam się z przedmówcą, że za bardzo te ikonki rzucają się w oczy. I czy mi się wydaje, czy zniknęła w ogóle funkcja rozwinięcia spisu treści? Wcześniej było coś takiego i można było zobaczyć cały spis lekcji i wszystkie ćwiczenia jakie są do zrobienia i na ile procent mam każde z nich ukończone.
G
Gevelka
pako - Funkcja wyświetlania pełnego spisu treści dla wszystkich lekcji naraz została usunięta już jakiś czas temu. Pobieranie w jednym momencie tak dużej ilości danych powodowało problemy z wydajnością platformy. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ostatnie zmiany są jak najbardziej "na NIE".
Kosmetyka w złą stronę, teraz zamiast pytań językowych widać po prawej stronie tylko aktualności i nie mozna ich wyłączyć.
Ikonki zielone zmienione na czerwone i do tego jakieś "krzaczaste".
Czy nie lepszym wyznacznikiem, że mam słówko/zdanie w powtórkach jest zielone kółeczko, tak jak było dotychczas?

Dodatkowo w jakim celu przy swoim zdjęciu wyświetla się cały czas, że jest się online?
Przecież to oczywista oczywistość, że jak jestem na stronie to jestem online i mi taka informacja o sobie jest zupełnie zbędna...
A jak będę offline, to przecież nie wyświetli mi, że jestem offline bo by to sprawdzić musiałbym być online hehe

(Drążąc temat dalej to nawet jak jest się offline dla innych (o czym strona nie informuje nas) co oznacza, np. nienaliczanie czasu spędzanego na nauce, to online się i tak wyświetla i wtedy jest dla nas informacją błędną i przypomnę ponownie - bezużyteczną)

Ten czerwony znaczek symbolizujący bycie kogoś innego online wyświetla się czasami w dolnym prawym rogu w oderwaniu od reszty.

Jestem za przywróceniem starego układu strony a jak już musicie wprowadzać zmiany to może by np. pomyśleć o przystosowaniu strony do wyższych rozdzielczości by można było więcej zmieścić na stronie...?

PS. Klikając w Najczęściej zadawane pytania wchodzimy w Jak korzystać z modułu pytań językowych?...

PS2. To Wasze usuwanie zdublowanych (chyba zakładek i odnośników) jest ok ale cały czas są elementy, które są zdublowane. Co więcej główny zdublowany element czyli zakładka forum nie kieruje na forum tylko do Pytań Językowych i jest to złe posunięcie, bo wprowadza zamęt tam gdzie kiedyś go nie było.
Wiem, że tak jest od jakiegoś czasu i było zgłaszane ale nie zmienia to faktu, że jest to źle zrealizowane i tyle.

Więcej mi się nie chce szukać ale znowu serwujecie uczniom coś co niby zostało wprowadzone a jest raczej wersją alfa a nie finalną.

pzd!
quantum137
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
Otus - Ja dodatkowo jestem za przywróceniem starego forum. :) - 10 lat temu
pako - Staramy się na bieżąco udostępniać wszelkie wprowadzane zmiany. Dzięki temu zbieramy od Was cenne uwagi, które pomagają nadać kierunek dalszych prac. - 10 lat temu
Otus - Zamiast wprowadzać zmiany tak hop siup nie lepiej sobie zrobić wersje Beta i tak sobie eksperymentować? Dalibyście link na forum dla użytkowników i mielibyście opinie. Nie rozumiem tych zabaw na żywym organizmie. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hm, wydawało mi się, że tu był jeszcze jeden komentarz. Czyli forum dalej nie rejestruje kasacji postów? Szkoda.
Otus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, na temat ikonek nie będę się wypowiadać, ale jednej rzeczy nie mogę pozostawić bez słowa krytyki. Często korzystałem z linków do pytań językowych zamieszczanych w profilu, bo było to wygodne. Najpierw ta funkcjonalność została popsuta w taki sposób, że po przeczytaniu danego pytania nie pojawiało się w jego miejscu nowe, a teraz całkiem została usunięte. Wnoszę o przywrócenie tych informacji do profilu, najlepiej w postaci 2 kolumn zaraz nad stopką. W jednej kolumnie najnowsze nieprzeczytane pytania, a w 2giej najnowsze wpisy z forum. Pozdrawiam.
R
Rohdar
pako - Strona profilu w obecnym kształcie jest zbyt skomplikowana dla osób, które dopiero zaczynają korzystanie z eTutora. Dlatego chcemy ją nieco uprościć, zmniejszając liczbę wyświetlanych elementów. - 10 lat temu
Rohdar - Co jest skomplikowanego w wyświetleniu linków do postów z forum w dolnej części profilu? Teraz strona profilu kończy mi się w połowie ekranu, tzn. stopka jest dokładnie na środku ekranu, a poniżej jest już tylko biała pustka. Dlaczego eTutor myśli tylko o nowych użytkownikach, którzy po 2 tygodniach nauki przestaną być osobami zaczynającymi naukę :). Rozumiem, że kryją się za tym problemy z wydajnością, ale to można rozwiązać inaczej, a nie tylko przez wyłączanie kolejnych elementów, które były funkcjonalne i wyróżniały ten portal na tle konkurencji. Pozdrawiam. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Panie i Panowie z e-tutora zmieńcie te ikonki ( plusiki,minusiki oraz głośnik) na to co byłopoprzednio bo te obecne to jakaś porażka.
serbio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

po ostatnich zmianach bardzo często zawiesza mi się działanie strony -szczególnie jak wchodzę w zakładki "pytania" - nic nie pomaga tylko "alt+ctrl+delete"- też się wam tak zdarza? przed tymi zmianami obrazków ani raz tak nie miałam
zorija
Otus - U mnie forum się nie zawiesza. - 10 lat temu
p-o-l-a - U mnie jak wykonuje powtórki to bardzo często mam "pobieranie pytania" i muszę kliknąć na ikonkę powtórki aby móc dalej kontynuować - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kolejna zmiana bez jakichkolwiek konsultacji i efekty takie jak zwykle. Najbardziej w tych nowych ikonkach drażni mnie głośnik. Czy można zmienić jego kolor i wielkość żeby nie rzucał się tak w oczy? Przy powtórkach zamiast skupiać uwagę na słowie/zdaniu do nauki wzrok sam wędruję na tę ikonkę bo jest za duża i w tym samym kolorze.
R
Rider_1984

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam! W zakładce "moje słówka" mam dodaną własną listę słówek gdy chcę ponownie dodać je do powtórek muszę ręcznie dodać każde słówko z osobna klikając na ikonkę "minus". Funkcja ( Dodaj/Przywróć wszystkie elementy ) po zmianach przez etutor nie działa.
?
Gość
pako - Słówka na listach w zakładce Moje słówka automatycznie pojawiają się w powtórkach. Jeśli jest konieczność tymczasowego wyłączenia listy z powtórek, najlepiej robić to za pomocą opcji Wyłącz z powtórek/Włącz do powtórek dla całej listy słówek. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie dość, że ledwie przyzwyczaiłam się do ostatnich nowości, to jeszcze teraz zaserwowano kolejne i wszystko trzeba zaczynać od nowa, zamiast skupić na nauce. To staje się coraz bardziej wkurzające! Czy nie może w końcu być, jak jest? Nie lubię takich niespodzianek - są one bardzo nieprzyjemne.
Na dodatek ćwiczenia z obrazkami przestały działać, wkrótce pewnie okaże się, że nie tylko to.
K
Kardamon
japonskiwachlarz - Dziękujemy za zgłoszenie problemu z ćwiczeniami Obrazki. Postaramy się go naprawić tak szybko, jak to możliwe. Przepraszamy za powstałe utrudnienia. - 10 lat temu
japonskiwachlarz - Poprawiliśmy działanie ćwiczenia. Jeszcze raz przepraszamy za powstałe niedogodności. - 10 lat temu
atusia73 - za każde takie "niedogodności" i brak możliwości nauki, e-tutor powinien przedłużać użytkownikom abonament. Jakaś rekompensata się należy :-) - 10 lat temu
Otus - Kiedyś jak była awaria to dali chyba tydzień abonamentu gratis. :) - 10 lat temu
atusia73 - to za tego "sprawdzacza wypracowań" powinni dać cały miesiąc ;-) wraz z przeprosinami. Strzelili sobie w kolano.
- 10 lat temu
pako - Problem z ćwiczeniem Obrazki występował przez mniej niż godzinę po opublikowaniu nowej wersji kodu. W takiej sytuacji regulamin nie przewiduje rekompensat, niemniej w podziękowaniu za szybkie zgłoszenie przedłużyliśmy Kardamon abonament o 1 dzień. - 10 lat temu
Kardamon - Dziękuję, szkoda tylko, że zakładka Lekcje nie może wyglądać, jak wyglądała wcześniej, bo obecna wydaje mi się mniej czytelna - takie to jakieś wielkie się zrobiło. Może dałoby się to przywrócić do wcześniejszego wyglądu? Jeśli chodzi o zmiany, wolałabym nowe ćwiczenia albo fotolekcje. - 10 lat temu
pako - Dodaliśmy paski postępu na liście lekcji.

Nowe ćwiczenia do lekcji są w trakcie opracowywania, ale to projekt na kilka miesięcy.
- 10 lat temu
Kardamon - Wolałam stary wygląd - te są trochę za duże - najgorzej, gdy znowu się przyzwyczai do nowości, pojawią się pewnie następne zmiany. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W zakładce lekcje te kafelki są mało przejrzyste. Lista z wykresem była bardziej przejrzysta niż jakieś kafelki na których sałbo widać ile lekcji się przerobiło.
V
volierxd
Gevelka - Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Wcześniejszy wygląd zakładki lekcje był bardziej przejrzysty - 10 lat temu
atusia73 - Również uważam, że poprzedni wygląd zakładki z lekcjami był bardziej czytelny. Proponuję dodać zielony pasek, wskazujący ile % zostało przerobione (tak jak było poprzednio). Powinno pomóc. - 10 lat temu
elderflower - Ja też się pod tym podpisuję.... poprzednia lista była dużo bardziej czytelna i wygodna w użytkowaniu.
Uważam również, że poprzednia pozycja słówka dnia była lepsza...

Trochę dziwny jest fakt, że te wszystkie zmiany w wyglądzie spotykają się z taką krytyką - może zamiast tego rodzaju zmian trzeba skupić się na czymś bardziej pożytecznym.
- 10 lat temu
Otus - Aaa, teraz zobaczyłem jak wygląda spis na poziomach. Te zmiany musi przeprowadzać jakiś sabotażysta. Ciężko uwierzyć, że Etutor sam z siebie rozwala swoją stronę. :( - 10 lat temu
Rider_1984 - Zdecydowanie strzał w stopę. Mniej czytelnie chyba się już nie dało. Nie lubię krytykować zmian, ale w sprawie nowego wyglądu inaczej się nie da. Czemu to wszystko musi być takie wielkie? Stary układ był rewelacyjny. - 10 lat temu
mgent - Ja proszę o przywrócenie starego spisu lekcji! - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A gdzie się podziały wypracowania? Zarówno dla piszących i sprawdzających była to dodatkowa forma nauki.
A
atusia73
pako - Link do wypracowań dostępny jest na dole prawej kolumny w dziale Społeczność. - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Te nowe pomarańczowe ikonki w spisie w lekcjach są po prostu tragiczne. Tak samo koszmarnie wyglądają w innych zakładkach. I co się tak uparliście taki paskudny pomarańczowy? Opamiętajcie się ludzie. Po co zlikwidowaliście zielone paski? Zajmujecie się duperelami zamiast dodawać nowe ćwiczenia i ulepszać notki gramatyczne. Ta strona z dnia na dzień jest coraz brzydsza i nie da się na nią patrzeć.
Otus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do administratorów serwisu: Nie liczycie się z opiniami zwykłych użytkowników?Ja rozumiem, że zmiany od czasu do czasu są potrzebne, ale te ostatnie to są zbyt gwałtowne, o ile te nowe ikonki są do przyjęcia, to zmiana interfejsu lekcji jest nie do przyjęcia !!! Zupełnie nie czytelne, kto wpadł na pomysł aby ujednolicać wszystko jednym kolorem wszystkie znaczniki? zero różnorodności. Dajecie możliwość wyboru pomiędzy starym wyglądam a nowym. Konsultujcie te zmiany z Nami, zróbcie coś w rodzaju serwisu beta z możliwością wpisywania uwag, obędzie się bez zbędnego masowego krzyku w ten sposób - "Klient nasz Pan".
Olivanderus
anialew - W pełni popieram Twoje zdanie i Otusa oczywiście też. Pozdrawiam - 10 lat temu
Olivanderus - Dopiero teraz zauważyłem, że przy danej lekcji jak ją przerabiałem, to był dostęp do rozwijanej listy materiału lekcji (pozwalało to szybko przeskoczyć do danego elementu jaki nas interesował), a teraz tego nie ma. Jestem naprawdę przerażony tymi zmianami! - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może rozpropaguję propozycję, bo mało osób wchodzi du sugestii . :)

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/sugestia/508220-Mozliwosc_wyboru_interfejsu_uzytkownika.html#unread
Otus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I jak będzie z tą zmianą wyglądu? Może jakiś komentarz?

Jeszcze jedno. Czy ta pomarańczowa belka na górze musi być ruchoma?
Otus
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nowa kolorystyka i wygląd ikon mi również zupełnie nie odpowiadają. Zastanawiam się czemu służy to mieszanie w wyglądzie strony i usuwanie dobrych sprawdzonych funkcji (o których użytkownicy napisali wyżej). No i jeszcze coś czego nie rozumiem: co to znaczy i po co to jest? "uczysz się 50 dni z rzędu". Napis ten pojawił się w pierwszym dniu funkcjonowania strony ze zmianami. Pozdrawiam
A
anialew
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po co jest napis "uczysz się 50 dni z rzędu" - pewnie ku pokrzepieniu serc, wiecie Sienkiewicz i te sprawy. Może to być względnie "rekompensata" za wprowadzenie bezsensownych zmian graficznych.
Ostatecznie jednak ta informacja - w przeciwieństwie do reszty zmian- przynajmniej nie przeszkadza w nauce.
rupcio
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
rupcio - Szkoda, że licznik cyka tylko do 50 dni i koniec. Pewnie przy następnej zmianie będzie aż do 60 dni. - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za przekazane uwagi. Zdecydowaliśmy przywrócić stare ikony wewnątrz spisu elementów lekcji - ułatwiają one wizualne odróżnianie rodzajów elementów lekcji.
pako
Pracownik eTutor
Martulinka - Cieszę się, że przywrócono ikonki. Na prawdę jest o niebo lepiej z nimi. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przywrócone ikony może i ok, ale nadal nie wiemy co znaczy "uczysz się 50 dni z rzędu". Pojawia się też "uczysz się 0 dni z rzędu". Może to nie jest takie ważne i jak pisze rupcio, nie przeszkadza w nauce (bo faktycznie nie przeszkadza), ale chciałabym wiedzieć o co chodzi.
A
anialew
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
rupcio - Chyba przeszli na tygodniowy system nauczania - 10 lat temu
pako - Licznik pokazuje po prostu liczbę dni logowania pod rząd. Ma motywować do codziennej pracy z serwisiem. - 10 lat temu
ipon - na moim liczniku są zawsze tylko dwie opcje 0 lub 50 więc co to za licznik? - 10 lat temu
rupcio - Masz licznik tylko do 50:):) ktos zalożył że nie da się uczyć dłużej niż 50 dni z rzędu, a 0 to chyba jest tylko do czasu wykonania pierwszego ćwiczenia w danym dniu:) może i jest to dziwne ale sama wiesz że ostatnie zmiany to chyba kara za krytyke poprzednich zmian;):) czekam z niecierpliwościa kiedy wszystko będzie tutaj różowe - 10 lat temu
Kardamon - W sumie to jest zbędna informacja. Poza tym przeszkadza mi ta informacja z zaproszeniem do testu, bo wiem, że mam go zrobić i w swoim czasie go wykonam. - 10 lat temu
mgent - Ja chce stary spis lekcji, ten mnie demotywuje i żaden licznik tego nie zmieni. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przestancie zmieniac ta strone!!!!!!!!!!! JEST TRAGICZNA!!!!!!!!!!!! JAK JA JUZ SIE PRZYZWYCZAILAM DO NOWEJ STRONY TO WY JAKIES BEZNADZIEJNE ULEPSZENIA ROBICIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESLI TO BEDZIE TAK DALEJ WYGLADALO TO JA REZYGNUJE Z WASZEJ OFERTY NAUCZANIA!!!!!!!!!! WEZCIE SIE ZA COS POZYTECZNEGO!!!!!!!!!!!! MYSLICIE ZE STRONA NA KTOREJ KTOS SIE NIE MOZE ODNALEZC PRZEZ KILKA TYGODNI - ZMIENI COS NA LEPSZE? MOZE W KONCU WEZCIE SIE ZA POPRAWKI I ULEPSZENIA DZIALOW W KTORYCH CO CHWILE KTOS ZGLASZA USTERKE ALBO ZA POPRAWIANIE KAZDEGO WYPRACOWANIA KTORE NIE JEST POPRAWIONE? NAPEWNO KAZDY BY SIE UCIOESZYL!!! A NIE JAKIES ZMIENY NA GLOWNEJ STRONIE!!!!!!!!!!!! POPROSTU JA JUZ MAM DOSC!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam
edyta1816
pako - Strona jest dostosowywana do potrzeb stale rosnącej grupy użytkowników mobilnych, a to pociąga za sobą konieczność zmian wyglądu. - 10 lat temu
edyta1816 - Kilka tygodni temu byly zmiany i znow kolejne? Przeciez mogliscie odrazu dostosowac strone do potrzeb uzytkownikow! Kazdy z nas sie przyzwyczail do strony i znow jakies ulepszenia! Mysle ze ulepszenia w innych kwestiach by byly bardziej pozyteczne, niz strona ktora sie zmienia co kilka tygodni!! Zaczyna to byc troche meczace! Przyanjmniej dla mnie! - 10 lat temu
pako - Proszę jednak uwzględnić, że są też osoby, dla których dostosowanie strony do urządzeń mobilnych jest istotne. Jeszcze przez jakiś czas będziemy się koncentrować na optymalizacji strony pod kątem smartfonów i tabletów. Najważniejsze modyfikacje zostały już jednak wprowadzone. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W końcu doczekałem się wersji mobilnej serwisu z której mogę korzystać w każdym miejscu :)! Brakuje mi tylko jednego, by przy powtórkach strona dostosowywała się do urządzenia mobilnego. Moim zdaniem dobrym pomysłem było by bardziej przysunąć do siebie poszczególne przyciski i zmniejszyć okna w których pojawią się zwrot do tłumaczenia jak i okienko w którym pokazuje się odpowiedź, by wszystko było ładne przejrzyste i by każdorazowo nie musieć przewijać strony w dół by dać ocenę i przejść do następnego słówka/wyrażenia.

Pozdrawiam
S
SiaraJr

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak się teraz mogę dostać do moich statystyk? Zniknęły z menu. Nie ma ich na moim profilu. Mogę się do nich dostać tylko do tych na "profilu użytkownika" poprzez forum. Jak się dostać do "twoich postępów", gdzie są statystyki i kalendarz?
Otus
renata_k - W rozwijanym menu w prawym górnym rogu znajduje się link "Postępy". On prowadzi do zakładki ze statystykami i kalendarzem, której Pan szuka.

Pozdrawiam :)
- 10 lat temu
Otus - Dziękuję. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

Mam jedną sugestię co do stylistyki. Jak przerabia się daną lekcje to z lewej strony obok wskaźnika ukończenia lekcji jest odnośnik do z tytułem lekcji i do jej spisu. Kolor mógłby by być intensywniejszy bo troszeczkę się zlewa na tym szarym prostokątnym tle.

Pozdrawiam.
Olivanderus
pako - Rozjaśnimy nieco tło w pasku nawigacyjnym lekcji. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Główny problem użytkowników mobilnych to niedziałające moduły. Ostatnie zmiany polepszą zapewne znacząco obsługę na smartfonach, ale na tabletach to już kwestia dyskusyjna. Forum, profil i wiele innych strony w chwili obecnej są totalnie rozwalone, menu często nie da się rozwinąć (iPad). Proponuję usunąć lub zmniejszyć stopkę dla zalogowanych, bo niczego nie wnosi, a przeszkadza. Na przykład przy powtórkach po wysunięciu klawiatury u mnie trochę za bardzo przewija się ekran. Nowy pomarańczowy pasek menu potrafi się przesuwać razem ze stroną i trafia na przykład na środek strony. W moim odczuciu wprowadzane zmiane nie zostały dokończone, a opublikowana wersja zawiera za dużo błędów, jak na tak duży portal. Czy na tablecie będzie można wymusić tryb klasyczny? Czy każdy użytkownik może zostać testerem? Pozdrawiam.
R
Rohdar
pako - Wciąż pracujemy nad zmianami pod kątem urządzeń mobilnych. Serwis jest bardzo duży i nie jesteśmy w stanie przebudować całości od razu - dlatego zmiany udostępniamy etapami. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W mojej ocenia tym razem zmiana widoku profilu była tym razem udana (choć sam nie wierzę, że to napisałem). Pytanie tylko jak długo ostanie się ta wersja.
Mam za pytanie to adminów kiedy w końcu poprawicie jakość tych nagrań, które są tragiczne? Problem jest znany i omawiany przez innych użytkowników.
rupcio
pako - Do końca lipca pojawi się kolejna partia nagrań. - 10 lat temu
rupcio - super, dzieki za info - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gdzie teraz znajduje się funkcja wysłania zaproszenia do przystąpienia do eTutor i tym samym uzyskania tygodnia abonamentu free?
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zniknęło to już dosyć dawno temu :(
G
Gevelka
bird - Szkoda, nie wiedziałam. Dzięki! - 10 lat temu
rupcio - oj tam oj tam, pewnie jeszcze się nie raz się pokaże i nie raz zniknie;) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

o matko kochana! nastąpiła kolejna próba ukrycia dostępu do "moich testów" - teraz można tam dotrzeć tylko poprzez naciśnięcie poziomych kreseczek na górze (obok rysunku koperty) i w rozwiniętej liście trzeba wybrać "słówka" - truche to trwalo nim tam dotarłam ...
zorija
Otus - Pamiętaj, że to dla Twojego dobra. To dla dobra nas wszystkich... - 10 lat temu
quantum137 - Też tego nie kumam. Tutor ma najdziwniejsze pomysły na układy stron/podstron. - 10 lat temu
rupcio - u mnie licznik od kilku dni pokazuje - uczysz się 1 dzień z rzędu:) fajny ten licznik, festiwal zabawnych pomysłów trwa nadal:) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.