ZALOGUJ SIĘ

Problem z tłumaczeniem polskiego na angielski

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam. Mam problem, który chyba wiekszosc ma uczac sie obcego jezyka. Jak czytam cokolwiek po angielsku czy to wiadomosci czy ksiazka to nie sprawia mi to wiekszych problemow potrafie duzo zrozumiec. Natomiast nieporywnywalnie wiekszy problem mam tak jak ostatnio chcialam opisac swoj dzien (cos w rodzaju pamietnika) po angielsku to bylam zalamana swoim poziomem...nie moglam sklecic zdania, nie wiedzialam jakiego czasu uzyc, zapomnialam slownictwo...czy ktos ma na to jakis pomysl? Chcialam codziennie pisac pamietnik po angielsku ale potrzebowalabym kogos albo jakiegos serwisu ktory sprawdzalby napisane teksty, czy istnieje cos takiego? Pozdrawiam
D
delar
piotr.grela - Zapisz sie do grup anglojezycznych na Facebooku. Komentuj vlogi na youtubie. Pisz o tym co myslisz, lubisz robic, czytac i sluchac po angielsku. Wprawa w pisaniu przyjdzie z praktyka i wieksza znajomoscia slow a zwlaszcza zwrotow i kolokacji angielskich. Bylem slaby z trybow warunkowych, zwlaszcza z 2, 3 i mieszanego, odswiezylem sobie je na Etutorze ostatnio i je dzisiaj dwa razy zastosowalem :-) - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu
halkins - @delar
O ile nie będzie to 6 stron maszynopisu dziennie to możesz podsyłać do mnie... tzn zawsze można spróbować. :) :) :)
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki