ZALOGUJ SIĘ

Jak łatwo i skutecznie uczyć się angielskiego?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
S
sniewczas1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

zorija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hm kazdy ma swoj sposob :) ja zawsze wykonuje powtorki a nastepnie moje testy , dla mnie to najlepsze rozwiazanie :). Tygodniowo dodaje 50-70 elementow do powtorek :) . Dodatkowo ogladam z dwa filmy tygodniowo po Angielsku(napisy w tym samym jezyku). Wyprobuj wszystkiego z dostepnych opcji i znajdziesz cos dla siebie :) . pozdrowionka :)
?
Gość
sniewczas1 - dzięki sprubuje - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nauka języka wymaga czasu i dlatego sukces daje tak dużo satysfakcji:) Tak jak Ciebie, zastanawia mnie kwestia skutecznych metod nauki. Dla mnie narazie najskuteczniejsze okazuje się świadome i przemyślane użycie poznanego słownictwa np. po lekcji czytam artykuł lub tekst z przerobionej w lekcji tematyki-część rozumiem dzięki lekcji, nad resztą pracuję ze słownikiem, codziennie staram się pisać zdania z nowymi słówkami. Zastanawiam sie jak ćwiczyć wymowę, z tym jest największy problem. Pozdrawiam
colombo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mysle,ze dobrze jest miec bezposredni kontakt z obcokrajowcem (jak nie bezposrednio to np.skype)i wtedy dopiero mozemy sie przekonac jaki jest faktycznie nasz angielski,jakie sa braki i co trzeba poprawic.
Pozdrawiam
P
peters40

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki