ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego chcemy byc lepsi niz jestesmy ,dlaczego nie potrafimy sami sie dowartosciowac

12 lat temu
Dzieki za kontakt dzieki za obcowanie dzieki za plusy minusy i ja robie wypad z zakladki pod tytulem pytania widze,ze piecioro odpowiadajacych walcza albo sie popieraja chcialam zglosic jakis problem zostalam wyminusowana napisalam przyszlym albo obecnym mieszkancom Wysp cos z mojego bardzo intymnego zycia zero reakcji a poniewaz przyzeklam sobie tylko nauka dosc statystyk wiec z sektora pytania tez sie wycofuje bo widze,ze jest tu bardzo niezdrowa rywalizacja.Pozostane uczniem tutora ale juz tylko odbiorca bo jako dyskutant na wstepie dostalam po lapkach.Pozdrawiam
ipon
efogt - - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
DAD - Daj spokoj ipon. Rob ci tylko chcesz. To nadal wolny kraj...

Ja mysle ze ci na tej obczyźnie nie do konca jest az tak dobrze. Potrzebujesz kontaktu z innymi. W duzej grupie zawsze ma sie poplecznikow i przeciwnikow. Ot, tak to juz w zyciu jest :)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Ja z przykrością mogę tylko potwierdzić. Mam okazje, chociaż niezbyt często ( z braku czasu) pisać na forach anglojęzycznych, so to fora techniczne. Nigdy nie spotkałem się tak z negatywnym nastawieniem jak na forach polskich. Nikt nigdy nie powiedział złego słowa o moim języku ( chociaż wiem doskonale że robię błedy i że jeszcze długo je będę robił).Nikt nigdy nie wysłał mnie do diabła "google" jak to bardzo często ma miejsce na forach polskich. Myślę sobie że taka to nasza polska mentalność. Najlpiej wrócić do nauki, do osiągania nowych celów a krzykaczy (egocentryków) zostawić niech sobie krzyczą do siebie albo na siebie. Jak się zorientują (o ile to zrobią :))co się stało ty już bedziesz daleko z przodu. Pozdawiam.
tomke78
Bilberry - może dlatego, że Anglicy nie umieją narzekać
ostatnio w UK są kursy narzekania - poważnie
bo człowiek, który narzeka dostaje lepsze traktowanie
- 12 lat temu
dania57 - Tak z przymrużeniem oka. Super robota dla Polaków,w tym jesteśmy najlepsi - 12 lat temu
Bilberry - jak napisał tomke78, mi też Anglicy zawsze mówią, że mój angielski jest świetny, zawsze zrobiłem dobrą robotę - tak na dłuższą metę to męczące, nikt nie lubi krytki (za dużo) ale gdy ci ktoś wciąż mówi jaki jesteś dobry, to w końcu przestajesz mu wierzyć, to takie puste komplementy, szczególnie jak wiem, że akurat coś pwiedziałem źle, pytam i słyszę, że było świetnie!?! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tez mi sie zdarzylo, ze poczulam sie zle na forum. dwie osoby, znajace sie z imion, zaczely na zmiane krytykowac moje wypowiedzi... dawaly sobie plusy... a mi minusy. przy okazji obrazily mnie pare razy i poczulam sie zniechecona do wypowiadania sie i szukania odpowiedzi na zadane pytania. mialam ochote wykrzyczek 'mam inne zdanie niz wy, zaakceptujcie to!'
rzuff_3
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Teraz to ipon już całkowicie zamknie się w sobie :)

@rzuff - ja nie znalazłem niczego obraźliwego, choć z pewnościa ipon tekst w odpowiedzi się nie spodoba.
DAD
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
rzuff_3 - chodzi mi o protekcjonalny ton wypowiedzi! - 12 lat temu
ipon - Dad bardzo sie mylisz nie zamkne sie w sobie pozdrawiam i czekam na czasy kiedy odezwa sie ludzie tolerancyjni a nie tylko ci co proponuja latke i plasterek na usta - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

efogot bardzo Cie rozczaruje ale niczego nie usuwalam poszedl tekst i za chwile go nie bylo bardzo mi sie to niepodobalo ale mial troche wersow i drugi raz nie odtworzylabym klimatu wypowiedzi wiec z wielkim zalem i zloscia odpuscilam sobie pisanie jeszcze raz
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Postaram się odpowiedzieć bezstronnie. Zarówno "ipon" jak i "efogt" są moimi znajomymi i często bardzo przyjemnie mi się z nimi rozmawia. Ale to nie znaczy, że jeśli ktoś ze znajomych ma zły dzień, to udaję, że tego nie dostrzegam.

Uważam, że ipon podeszła zbyt emocjonalnie do tego tematu.

Jednak nadal szanuję i Mirę (ipon) i Esterę (efogt), gdyż pojedyńczy post, czy nawet zły dzień nie może rzutować na całą znajomość z ludźmi. Nikt nie jest idealny i każdego czasami poniesie. Dużo poważniejszy problem stanowią użytkownicy, którzy zakładają nowe wątki na kilogramy...

A wam dziewczyny proponuję wyciągnąć ręce na zgodę i finał.
Takie wojny pochłaniają wiele energii, którą można by było wykorzystać na naukę. Tym bardziej, że jak człowiek sobie ciśnienie podniesie w takiej sprzeczce to później i na nauce słówek skupić się nie można. Znam to z autopsji. :)

Mnie też czasami poniesie - przyznaję to otwarcie, ale naprawdę szkoda na to nerwów i czasu, który można wykorzystać na coś pożyteczniejszego...
R
radmar2
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
rzuff_3 - w koncu jakas wypowiedz ma troche sensu... - 12 lat temu
efogt - - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
radmar2 - rzuff_3: Ciebie również przepraszam za cytat z serialu "Alternatywy 4", gdyż w tym momencie trochę mnie poniosło.
Podsumowując - masz rację, masz prawo mieć własne zdanie, a ja mam się prawo z nim nie zgadzać. Cytat usunę gdyż był on jednak niegrzeczny.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
rzuff_3 - nie ma sprawy... - 12 lat temu
ipon - Radmar2 jestes boski podziwiam Twoja madrosc i dzieki,ze moglam Cie poznac jeszcze raz dzieki - 12 lat temu
radmar2 - ipon i efogt:

To teraz dziewczyny zakopcie już ten topór wojenny. Ja wiem, że emocje robią swoje i ciężko może być tak od razu...

Ale na początek nie poruszajcie tych tematów przez pewien czas, a po jakimś czasie jak emocje opadną to i całkiem inaczej będzie on przez Was postrzegany.

Szanuję Was obie i zależy mi na tym abyście i Wy się znowu szanowały. Jeśli nie od razu to może za jakiś czas.
- 12 lat temu
ipon - Marcinku milego weekendu pozdrawiam serdecznie :) - 12 lat temu
lukaszgd - kurde co się dzieje... jak rozpoczęłem przygodę z eturot podobało mi się forum i taka pomoc użytkowników wzajemna... a tu teraz same walki albo walka ipon i efogt albo albo quantum137 i rzuff_3 aż tracę chęć wchodzenia na forum żeby tego nie oglądać. Nie są to zbytnio merytoryczne wątki. Pozdrawiam i życzę pogodzenia i normalnej atmosfery :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzieki efogot za rozlozenie mojej osobowosci na czynniki pierwsze nie przypominam sobie abym zatrudnila Cie jako osobistego psychoanalityka i nie przypominam sobie abym choc raz skorzystala z Twojej terapeutycznej sofy.Razi mnie tez Twoj brak konsekwencji tematy super osobiste wysylasz na prywatna poczte a tu takie odstepstwo na forum ogolnym taka super subiektywna diagnoza.Poniewaz zaczynasz dodawac za duzo jadu i obrazliwych slow nie gniewaj sie,ze nie odpowiem na nastepne Twoje psychoanalizy i zalecenia.obiecuje tylko jedno jak bedziesz miala 56 lat ja nie bede wyznaczala Ci grafiku co mozesz a czego Ci nie wolno.Wybacz tym razem plusika nie dam pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki