ZALOGUJ SIĘ

Bajki,opowiadania,drama w radio?Poziom A1-A2

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam!Chodzi rzecz jasna o bajki....,audycje...opowiadania angielskie,najlepiej interaktywne po ktorych np mozna przez podane pytania sprawdzic rozumienie tekstu????
S
sisilla

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 14

podbijam pytanie:) mam ktos cos ciekawego do polecenia?
angnew1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No i cisza:):)
Dzieki Naukowiec:) za podbicie...,moze kiedys sie czegos doczekamy:):):)
S
sisilla

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja używam tego http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/ plusy są takie, że wymowa jest bardzo wyraźna, artykuły krótkie i na bieżące tematy, a to pomaga w zrozumieniu tekstu i do każdego podkastu jest text i mp3 do ściągnięcia
jeśli nie braknie systematyczności to efekty są piorunujące ;)
D
Dominikgk
Barbara33 - Sprawdziłam, jest trudne, choć pewnie zależy dla kogo. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

D
Dominikgk
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Barbara33 - Bajki są super, nie tylko dla dzieciaków. - 11 lat temu
violino - Fajne, ale wyłącznie do poczytania. Nagrania są dramatycznie słabe (jakościowo i językowo, przynajmniej te, które ja wypróbowałam). - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dominik serdeczne dzieki-bajki -rewelacja(wspanialy i czytelny podzial na poziomy)!!!::):)
Jesli chodzi o BBC,to tez fajne ,ale hmmmtrza miec niezla intuicje -gdzi ejest jaki poziom?Ja chyb apoki co pdpuszcze sobie z BBC ,bo ni echce sie zniechecic::::::::)
Dzieki jeszcze raz:)
S
sisilla

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja polecam audiobooki z Mcmillan. Można sobie słuchać audiobooka, a później go przeczytać żeby wyłapać rzeczy, których się nie zrozumiało.
Jest tu zarówno podział na bajki dla dziecie, książki dla starszych itp. jak i ze względu na poziomy.

link do audiobooków:
www.abooki.pl/go.live.php/PL-H8/Audiobooki/Search/catID=63/readers-macmillan.html?type=SNg%3D%3D

Link do katalogu na stronie wydawnictwa (nie wiem czy do wszystkich książek tu są audiobooki):
www.macmillan.pl/index.php/katalog/graded-readers
P
Pixem
hotaru85 - zgadzam się, świetne pozycje :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Polecam magazyn dla uczących się języka angielskiego - English Matters-
www.em.colorfulmedia.pl/ jest świetny, dużo ciekawych artykułów na różne tematy, które można słuchać na telefonie bądź innych urządzeniach. Trudniejsze słówka, czasem całe zdania pod tekstem są tłumaczone. Pozdrawiam
B
Barbara33

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ojejku alez sie posypalo:):):)-bardzo bardzo dziekuje!!!!!
Po ogarnieciu domku,pospiesznie zerkne coz w ow linkach sa za cuda....,zacheta do nich zabrzmiala imponujaco!!!:):):)
S
sisilla

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hmmm,popatrzylam na ow podane stronki ....w kwestii English Matters wg mnie ,aby tam cokolwiek ruszyc musze pierwej wylozyc gotoweczke albo na prenumerate,albo na dosc niezwykly sms.
Historia sie powtarza w przypadku Macmillan-a szkoda!
W kazdym razie poki co bardzo dziekuje:)
S
sisilla

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tu masz link do "przerobionych" na łatwiejszy język amerykańskich książek - można zarówno czytać jak słuchać oraz nagrać mp3

http://www.manythings.org/voa/stories/
zorija
jerzy_pozoga - Witaj zorija, ode mnie duży PLUS+ dla Ciebie. Dzisiaj słuchałem i czytałem jedno z opowiadań, analizowałem sposób wymowy kolejnych wyrazów. Naprawdę bardzo przydatne opowiadania do naprawy wymowy mojego angielskiego. A ze słuchu starałem się szybko pisać.Pozdrawiam. Dziękuję.JKP
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

OOOO bardzo fajne-wielkie dzieki:):):)
S
sisilla

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

www.storynory.com

Bajki do posłuchania i poczytania.
mniszka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No ,no -dzieki bardzo- strona wydaje sie bardzo ciekawa:)
S
sisilla

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A może ktoś znalazł po niemiecku ?
E
ewazeler

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.