ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego nie wszystkie moje prace sa sprawdzane.

12 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Prosze o sprawdzenie moich wszystkich prac bo jestem poczatkujacy i nie wiem czy dobrze pisze a niechcial bym uczyc sie z bledami. Dzieki.
pidu80
serbon111 - Spróbuj swoje siły na tej mownej platformie Preply. Tam stale są otwarte wakaty dla wykładowców angielskiego,niemieckiego w Warszawie
http://preply.com/pl/warszawa/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-angielskiego
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Warto przeczytać regulamin:) Twoich prac nikt nie ma obowiązku sprawdzać. Natomiast nauczyciele mają obowiązek sprawdzać tylko prace uczniów "Premium". Jeśli inni uczniowie sprawdzą Twoje prace to jest tylko to ich dobra wola.
Pozdrawiam serdecznie.
E
efogt
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zmasakrowałeś mnie tym pytaniem. :)
Otus
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Jokasta - mnie też:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

> Użytkownicy, którzy nie posiadają wykupionego pakietu eTutor Premium wciąż mogą zamieszczać swoje prace, rozwiązując ćwiczenia przydzielone do lekcji lub przesyłając je bezpośrednio w module Pytania językowe. Prace z poziomem widoczności "Publiczny" będą widoczne dla innych użytkowników, którzy będą mogli zamieszczać swoje komentarze i uwagi do tych prac, zdobywając punkty reputacji. Prace te nie będą jednak weryfikowane przez nauczycieli eTutor - kurs eTutor angielski obejmuje bowiem wyłącznie dostęp do platformy e-learningowej, bez opieki nauczyciela.
To cytat, wystarczy poszukac, takze korzystajac z wyszukiwarki
https://www.etutor.pl/szukaj/?q=sprawdzanie&mode=google_custom

Jak widać podobne pytania zadawane są tu prawie co tydzień ;/
knorwid
pidu80 - Dzieki. Pozdrawiam - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zerknąłem na Twoje pytania językowe i prace.

Tak się złożyło że odpowiadała na nie efogt. Nie podziękowałeś jej za odpowiedzi jakie otrzymałeś i za sprawdzenie pracy, nie wspominając już o zatwierdzeniu tych odpowiedzi...

Nie musisz jej dodatkowo płacić, podziękować powinieneś.
DAD
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
efogt - Dziękuję DAD bardzo to...miłe:)Chłopak jest pewnie nowy więc można się domyślać iż nie bardzo orientuje się jeszcze w zasadach tego serwisu.
Pozdrawiam serdecznie:)
- 12 lat temu
pidu80 - Wlasnie dokladnie tak jest ale powoli juz zaczynam rozumiec zasady tego serwisu. Przepraszam. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wykup sobie opcję premium. Nie jest tak bardzo drogo, a wszystko będziesz mieć sprawdzane w 48 godzin w dni robocze.
armez

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki