ZALOGUJ SIĘ

To już poziom B2... a mnie wciąż nurtują te zadania? Jaki jest cel tego ćwiczenia

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
To już poziom B2... a mnie wciąż nurtują te zadania? Jaki jest cel tego ćwiczenia, skoro dwa, w ogóle nie pasujące do żadnego obrazka zdania, w dodatku ciągle te same, cały czas się przewijają... Ma to na celu utrwalenie tego dobrego w jakiś sposób? Bo trudności tu nie ma żadnej, a nawet zaczyna mnie drażnić ten typ ćwiczenia. Mogę prosić o wyjaśnienie?
djhubert20

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Ćwiczenia te, w założeniu, powinny wybierać zdania z zamkniętej puli znajdującej się na liście, której dotyczy ćwiczenie. Zgłosiliśmy nieprawidłowe działanie tych ćwiczeń naszym programistom, którzy przyjrzą się im. Oczywiście, wszelkie sugestie i uwagi są przedyskutowywane podczas prac nad ulepszaniem treści naszej platformy, dlatego na pewno nie zignorujemy również Pańskiego głosu w kwestii tego typu ćwiczeń na tym i wyższych poziomach.

Pozdrawiam
wojtek.j
Pracownik eTutor
djhubert20 - I to by miało większy sens, natomiast z tego co zauważyłem, to pozostałe zdania są wybierane ciągle z tej samej puli i to w dodatku takiej, w której znajduje się nie więcej niż 10 zdań z poziomu A1.
Pozdrawiam
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki