ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego moje lekcje nie są oznaczone jako ukończone w 100%?

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
W ikonach z lekcjami, pod każdym tytułem lekcji wyświetlony jet procentowy postęp ukończenia danej lekcji.
Z pewnych powodów długo nie korzystałem z etutor'a, a teraz gdy powróciłem do nauki, zauważyłem, że nie wszystkie lekcje są ukończone w 100%. Postanowiłem więc wrócić do tych lekcji i zaliczyć wszystkie zadania. Okazało się jednak, że pomimo wykonania wszystkich zadań i ćwiczeń wciąż mi nie zalicza jednego z ćwiczeń mimo, że wykonuję je kilkukrotnie prawidłowo.
Może ktoś mi podpowiedzieć co może być przyczyną o jak rozwiązać ten problem?

Z góry dziękuję.
phasola

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam serdecznie,

takie pytanie padło już wcześniej: https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/585161-Dlaczego_po_jakims_czasie_w_lekcjach_pojawiaja_sie_dziury_skoro_wszyst.html?unread

Uprzejmie informuję, że co jakiś czas lekcje są uzupełniane o kolejne materiały i ćwiczenia. W chwili obecnej nasi angliści ukończyli intensywne prace nad poziomami A1, A2 oraz B1 i przygotowują się do uzupełnienia kolejnych poziomów. Materiał został wzbogacony o duże ilości nowego materiału - stąd zmniejszający się poziom procentów, które wskazują na rozwiązanie dostępnych ćwiczeń na danym poziomie.

Pojawianie się nowych elementów w kursie zachęca użytkownika do powracania do już przerobionych lekcji i wykonywania dodatkowych ćwiczeń, w celu lepszego utrwalenia materiału. Ponadto kiedy użytkownik przerobi cały kurs, wciąż będzie mógł zaobserwować dodawanie nowych elementów do niego :)

Informacje na temat rozbudowy kursu znajdują się również tutaj:
https://www.etutor.pl/blog/78-Rozbudowa_kursu_eTutor_angielski_-_poziomy_A1,_A2,_B1.html

Ponadto proszę o informację, jakiego typu ćwiczenia nie są na Pana koncie zaliczane?

Pozdrawiam!
aleksandra.rosiek
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Przez długi czas nie mogłem zaliczyć ćwiczenia "Sara is a wonderful girl (pictures)" z lekcji "A1-5) Exchanging money"
Po wykonaniu ćwiczenia z obrazkami wyświetlało się powiadomienie "Gratulacje - zakończyłeś dodawanie do powtórek elementów..." lecz ćwiczenie w dalszym ciągu nie było zaliczone.
Po kilkukrotnych próbach powtarzania tego samego ćwiczenia, zauważyłem w komunikacie o dodawaniu powtórek link "Przejrzyj ponownie elementy". Kiedy w niego kliknąłem okazało się, że znajdowały się tam dwa elementy, których nie przejrzałem. Niestety miałem do nich dostęp dopiero po kliknięciu w link. Kiedy przerabiałem całą lekcję klikając w przycisk "dalej" te elementy się nie pojawiały.
phasola

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki