ZALOGUJ SIĘ

Rozbudowa serwisu

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Wiem że taki temat gdzieś był, ale nie mogę znaleźć.

Dwa miesiące temu rozbudowane zostały lekcje. Spadły poziomy realizacji przerobionego materiału. Pamiętam słowa krytyki i pochwały jakie tutaj wypisywano.

W końcu sam stwierdziłem że powtórek materiału nigdy nie za dużo i zabrałem się za uzupełnianie brakujących ćwiczeń. Sporo tego do przerobienia, a i codzienne powtórki czekają.

Lubię mieć ukończone tematy, więc zabrałem się za ich uzupełnianie. Poprzez to nie robię nowych lekcji, ale myślę że wiedza się bardziej ugruntuje.

Dzisiaj przypadkiem kliknąłem w 1 lekcje. Jakie było moje zdziwienie, gdy dodano kolejne ćwiczenia. Znowu mamy pewnie wszyscy braki w zaliczeniu lekcji.

Wiem że to dla naszego dobra i w późniejszych etapach będę zadowolony że więcej mam ćwiczeń, ale teraz mnie to już jakoś zniechęca. Po prostu mnie to chyba nudzi, jak mam zajmować się "to be"...

Tak wiem, mogę to olać :)

Tak chciałem się tylko wygadać :p
No ale można było jednak zasygnalizować, że kolejne zmiany w serwisie się pojawiły.
DAD
absolwentka - Ja też wracam się do wcześniejszych lekcji i uzupełniam, a ponieważ nie mam zbyt wiele czasu to nie przerabiam na razie nowego materiału. Zresztą w takim tempie to mi rok zleci na przerabianiu A2 przy dobrym wietrze. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
slawek4 - Mam podobne odczucie. Już 4 raz wracam do wcześniej przerobionych lekcji i mam już dość ciągłych zmian. - 11 lat temu
futbolowa - Przecież nikt nie zmusza do robienia ich. To źle, że serwis oferuje coraz więcej? - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Ja podzieliłem swój czas między robienie nowych lekcji i wracanie do starych, rozbudowanych. Najważniejsze to iść do przodu. Coraz częściej też podejmuję decyzję o pominięciu pewnych nowo dodanych detali.
piter_c
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
knorwid - Tym bardziej, że zdarzają się w tych nowościach niestety drobne wpadki - błędy.
Dad, ja dopiero za tydzień zdołam dotrzeć do lekcji przy której byłem przed wprowadzeniem zmian, dlatego popieram sposób Pitera_C - chciałem zacząć tak działać właśnie za tydzień. Mam jednak podobne odczucia: mini-zniechęcenie, gdy znów na poziomie A1 jest coś do zrobienia / wklepywania właściwie ;) Lecz dla początkujących to więcej ćwiczeń, więc duży plus.
p.s.) Szkoda, że gdy nieco poprawiane/uzupełniane są notatki gramatyczne, to tylko 'przypadkiem' można się o tych zmianach dowiedzieć. To duży minus :/
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pojawiły się nowe ćwiczenia w lekcjach. Info dla lubiących mieć swoje lekcje po 100% :)

Trzeba znowu nadrabiać...
DAD
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
futbolowa - Buu, ja nic nie mam :( Może to te zmiany, o których pisałam dwa tygodnie temu? Bo wtedy - owszem - dużo pustek pojawiło mi się w dawnych lekcjach. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
DAD - Hmm... no u mnie nie spadły żadne procenty, więc nie zauważyłem wcześniej. No chyba że miałem to w cookies. Dla mnie nowe zmiany. Kolejny raz.

Już mnie nudzi uzupełnianie tych początkowych lekcji...
- 11 lat temu
futbolowa - Mnie też wtedy procenty nie spadły. Odkryłam, że lekcje są niepełne dopiero wtedy, gdy pod listą lekcji kliknęłam 'spis stron lekcji według typu' i tam ukazały się luki. Kiedy zaczęłam jakąś uzupełniać, dopiero wtedy procenty w danej lekcji spadły :) - 11 lat temu
knorwid - Gdy wchodzi się w zaktualizowaną lekcję, wtedy procenty się uaktualniają ;/
Głównie dołożono wszędzie krzyżówki.
Oj długo będę kończył zaczęty poziom ;))
- 11 lat temu
DAD - Noo... wczoraj zrobiłem ich 15 :/ - 11 lat temu
futbolowa - U mnie się nie uaktualniają, co znaczy, że to chodzi o te krzyżówki i obrazki, które od dwóch tygodni robię :D - 11 lat temu
marta.kasprzyk - Dobrze, że napisaliście, bo bym nawet nie zauważyła. Na liście lekcji mam 100% i dopiero jak wejdę w lekcję to % spadają. Trochę bez sensu, lepiej jakby to było od razu widoczne, wtedy wiadomo by było którą lekcję trzeba uzupełniać. No dla mnie takie uzupełnianie ma 1 plus - przypominam sobie wcześniejsze lekcje :) - 11 lat temu
absolwentka - Dzięki Dad za informację. Znowu się cofam... Brakuje mi czasu na wszystko, co bym chciała. Czemu doba ma tylko 24 godziny;( - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Odrobinę obok tematu:
Pojawiła się nowa opcja w ustawieniach

Natychmiastowe sprawdzanie ćwiczeń na stronach lekcji
Decyduje, czy ćwiczenia na stronach lekcji mają być sprawdzane natychmiast po udzieleniu odpowiedzi.

Można więc wybrać. Dla mnie super!
knorwid
DAD - Super. Niestety teraz to udzielam często odpowiedzi nie czytając nawet w całości zdania. Jak się pomylę to klikam w kolejną odpowiedz i już. Zysk edukacyjny marny...

No ale jak wiemy światłe głowy e-learningu określiły to jako najlepsza z metod :)

Mnie się zmiana podoba. Dzięki za info.
- 11 lat temu
knorwid - Dlatego ja to dziś wyłączyłem. Też uważam, że skłania to do "pójścia na skróty". Ale my nie jesteśmy specjalistami ;) Spoko, może to komuś pasuje. Cieszę się, że jest wybór! Udanego tygodnia! - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Znowu są nowe ćwiczenia dodane do początkowych lekcji. Jeśli ktoś chce mieć wszystko przerobione, to musi znowu się cofnąć...

Trochę mnie denerwuje to, że muszę w każda lekcję wejść, aby mi te procenty spadły, bo nie wiem gdzie jest coś dodane :(
DAD
DAD - Znowu coś tam dodane. Na pewno w 1 lekcji. Resztę nie chciało mi się już sprawdzać... - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki