ZALOGUJ SIĘ

Mam pytanie w sprawie listy słówek w "Powtórkach". Czy samemu musi się usuwać nauczone słówka? Czy usuwa je system? Jultyne słówka

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
J
Jultyne

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Należy samemu usuwać słówka, których się nauczymy. To jest właśnie duża zaleta eTutora, że możemy sami o tym decydować. Słówka usunięte są widoczne w zakładce "Słówka" -> "Dodane do powtórek" z komentarzem - Element odrzucony.
Pozdrawiam :)
S
sharky1w

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
nie wiem jaki jest cel usuwania nauczonych słówek. Nauczone słówka powtarzają się coraz rzadziej i przy powtórkach nie przeszkadzają. Ja osobiście usuwam słówka ale te które uważam za zbędne. Natomiast nigdy nie usuwam słówek nauczonych.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

powtórki są po to żeby utrwalić to czego się nauczyłaś , ludzki umysł usuwa tj wymazuje słowa których nie używasz nie usuwaj słówek , wyobraź sobie że przypomina ci se słówko które wykułaś na blachę ale 5-6 lat temu... nie używałaś go nigdy i umysł usuwa to z pamięci ale nie robi twardego resetu tylko daje go w ukrycie i jak ci się przypomni po tych kilku latach to znowu go pamiętasz na rok, a "nuż będzie potrzebne"
adamdor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A można słówka odrzucone przywrócić?
G
godlewski.1g

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
słówka odrzucone można przywrócić. Menu -> słówka -> elementy w powtórkach -> elementy odrzucone.

Wystarczy znaleźć słówko i znak plus zamienić na minus.

Pozdrawiam
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki