ZALOGUJ SIĘ

Elementy wyłączone z powtórek - błąd czy celowe działanie?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Witam, zauważyłem, że w powtórkach niektóre wyrazy mam wyłączone z powtórek. Faktycznie przeglądając te wyrazy odnoszę wrażenie, że dawno ich nie powtarzałem. Chciałem przywrócić wyrazy do ponownego powtarzania ale nie widzę takiej opcji. Sam niczego nie wyłączałem. Przeglądając forum znalazłem podobne tematy sprzed kilku lat ale tam też nie ma nic na ten temat.
J
jkurnik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

A gdzie przeglądasz te wyrazy? Z którego ekranu chciałbyś je dodać?

Jeśli na liście słówek lub w ramach lekcji (czyli każde słówko masz na odrębnym ekranie), to przy słówkach wykluczonych z powtórek masz duży krzyżyk w czerwonym kółku i powinieneś mieć aktywną opcję 'dodać do powtórek' (przycisk) - trzeba kliknąć na ten przycisk.

Jeśli na liście elementów, to przy każdym słówku masz plus lub minus. Słówka przy których jest plusik nie znajdują się obecnie w powtórkach ale klikając na ten plusik dodasz element do powtórek.
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Było to już poruszane w kilku wątkach. Też mam takie elementy na listach 'Twoje słówka angielskie' co do których mam wrażenie, że ich nigdy nie usuwałam z Powtórek. Jedyna możliwość to je ponownie dodać z Diki.
M
mlesniewska1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A może system (jakiś algorytm) automatycznie rozpoznaje po serii twoich odpowiedzi że dane słówko jest już "NAUCZONE" i że już nie potrzeba dalej go powtarzać i je porostu usuwa z dalszych powtórek?
H
halkins

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z wcześniejszych odpowiedzi pracowników eTutora wynikało, że system powtórek nie usuwa żadnych elementów ale przenosi je daleko w przód do ponownego powtórzenia
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Potwierdzamy to, o czym pisała @Barbara.m zarówno w kwestii dodawania i usuwania haseł za pomocą ikon + i - , jak i tego, że przerobione elementy algorytm planuje na ponowne przydzielenie w przyszłości. Co do znikających słówek, to często jest tak, że podczas przerabiania lekcji Użytkownicy najpierw coś dodają do powtórek, ale za jakiś czas podczas przerabiania ćwiczenia "Przejrzyj ponownie elementy" decydują się usunąć dane hasło, bądź też zamiast kliknąć przycisk "Dalej" klikną z rozpędu "Usuń element z powtórek". Ten temat był już także wcześniej poruszany: https://www.etutor.pl/forum/thread/758911-Element_wylaczony_z_powtorek_co_to_oznacza.html?unread. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki