ZALOGUJ SIĘ

Element wyłączony z powtórek co to oznacza

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Dzień Dobry,

Część z moich słówek dopisywanych spoza słownika zostało oznaczone przez system jako "Element wyłączony z powtórek". Co to oznacza i jak to cofnąć?

Pozdrawiam
W
wiercir

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kto głosował

 

Odpowiedzi: 4

Dziękuję za wiadomość, o jakie słówka chodzi? W którym miejscu znajduje się taka informacja o elementach wyłączonych z powtórek?
P
PawelStroz
mlesniewska1 - Też tak mam. W ten sposób (opis "Element wyłączony z powtórek" oraz podświetlenie szaro-niebieskim tłem) jest zaznaczonych wiele pozycji we "Własnych listach elementów aktywnych w powtórkach".
Dopiero teraz po ww poście @wiercir zauważyłam, że tych elementów nie miałam chyba od wielu miesięcy w powtórkach.
- 8 lat temu zmieniany: 8 lat temu
wiercir - U mnie dokładnie jest taka sama sytuacja jak opisała mlesniewska1. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dziękuję za odpowiedź. Jednak aby szybciej rozwiązać problem, potrzebuję dodatkowych, bardziej szczegółowych informacji o które słówka chodzi (kilka przykładowych) oraz o link do strony, na której jest informacja "element wyłączony z powtórek".
P
PawelStroz
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na swoim profilu mam w menu Słówka - Twoje Słówka m.in. własną listę nazwaną 'film' z 8 elementami. Wśród nich aż 6 elementów jest z ww opisem "element wyłączony z powtórek": są to np. od góry: actress, casting, director itd.
https://www.etutor.pl/words/user-words-editor?id=286866
M
mlesniewska1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Już wiem o co chodzi. Jeśli dany element został dodany do listy własnej, a potem został usunięty z powtórek, wtedy na takiej liście zostaje oznaczony jako "element wyłączony z powtórek". Aby element znalazł się z powrotem na tej liście, trzeba go ponownie dodać do powtórek. Słówko automatycznie znajdzie się na liście, na której było wcześniej.
P
PawelStroz
wiercir - Dziękuję za informację. A w jaki sposób ponownie należy dodać to słówko do powtórek? Nie widzę nigdzie takiej opcji. - 8 lat temu
mlesniewska1 - Fakt. Można tylko przenieść lub skopiować na inną listę. - 8 lat temu
PawelStroz - Wystarczy znaleźć słówko w słowniku i ponownie je dodać za pomocą zielonego plusa. Wtedy słówko automatycznie pojawi się na liście, na której wcześniej się znajdowało. - 8 lat temu
mlesniewska1 - Niby tak. Ale trzeba "ręcznie" ponownie wpisać słówko w słowniku zamiast gdzieś na liście zaznaczyć. Ale jeśli już z powtórek wyłączone jest całe zdanie to nie ma możliwości jego przywrócenia. :-( - 8 lat temu
wiercir - Zgadzam się z przedmówczynią. Proszę o rozwiązanie dla całego zdania. Nie mam pojęcia jak je przywrócić.
Próbowałem też zaznaczyć te elementy i dać "Przenieś zaznaczone elementy do innej listy" ale wyświetla mi się błąd z informacją: "Nie wybrano żadnego elementu. Wróć do poprzedniego ekranu i wybierz elementy, które chcesz przenieść"
- 8 lat temu
mlesniewska1 - A to dziwne. Ja zaznaczyłam kilka i bezproblemowo wszystkie jednorazowo zostały skopiowane lub przeniesione fo innej listy. - 8 lat temu zmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.