ZALOGUJ SIĘ

Co dalej z lekcją?

14 lat temu
Witajcie,

Dlaczego, gdy dodam całą lekcję do powtórek ("czy chcesz dodać wszystkie elementy z lekcji do systemu powtórek?"), owa lekcja znika z listy Ultimate English (zakładka "Do nauczenia")? Widzę, że znajduje się teraz w zakładce "Dodane do powtórek". A co w momencie, gdy powtórzę wszystkie słówka i zatwierdzę "świetnie"? Czy lekcja zostanie całkowicie usunięta? Wolałabym, aby pozostała.
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Z lekcji do nauczenia takie lekcje znikają po dodaniu do systemu powtórek. Natomiast pojawiać się będą w potórkach, dopóki ich stamtąd nie usuniesz. Nic się więc nie martw. Słówka zaznaczone jako "świetnie" po prostu nie będą tak często jak te zapamiętane słabiej ;)
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki. Rozumiem, że cała lekcja będzie dożywotnio odsiadywać w zakładzie "Dodane do powtórek"? ;)
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=bird]Dzięki. Rozumiem, że cała lekcja będzie dożywotnio odsiadywać w zakładzie "Dodane do powtórek"? ;)[/quote]

Sądzę, że po jakimś czasie nauczone słówka bądą zbyt proste dla Ciebie i je w końcu usuniesz, aby w powtórkach na dany dzień, mogły znaleźć sie inne słowa, któych jeszcze nie masz tak opanowanych.

W końcu chodzi o nauke nowych słów, a nie wałkowanie tych samych do żywotnio ;)
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A mogą być i wałkowane dożywotnio... Tylko będą się pojawiać coraz rzadziej, np po ok roku. Przykładowo, ja zaczęłam naukę 80 dni temu, a niektóre powtórki mam już zaplanowane na styczeń :D Ale nie mam zamiaru nic usuwać. Niech sobie tam będą. Zauważyłam, że jak mi się w powtórkach co jakiś czas trafiają prostsze słówka, to później nabieram tempa w powtarzaniu i te trudniejsze też robię szybciej, tak trochę się rozkręcam dzięki nim :)

A jest sposób, by zobaczyć wszystkie lekcje obok siebie (kilka dni go szukałam po ostatnich zmianach):
Wchodzisz w "Profil", potem po lewej w nazwę wykupionego pakietu (Ultimate English - tam gdzie pisze ile dni pozostało do jego wygaśnięcia). Potem przewijasz pasek trochę niżej i masz tam wszystkie lekcje (lub z podziałem na poziomy).
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki :) Już rozgryzłam, że całą lekcję można na powrót zamieścić w spisie pozostałych. Niemało szlaków do przetarcia na tej planecie E-tutor. Pozdrowienia.
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki