ZALOGUJ SIĘ

Powtórki - usuwanie znanych słowek z powtórek? Czy istnieje mechanizm

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Pytanie techniczne. Czy jest jakiś mechanizm, który usuwa słowka z powtórek po przypuścmi 5 powtorkach w ktorych odpowiedzieliśmy poprawnie.

Przypuśćmy wrzucam jakieś proste słowko którego po prostu zapominam - utrwalam je sobie 5 razy(poprawnie za pierwszym razem) i musze otwierać słowka, przegladac i usuwać czy same przestana być ustawiane w powtórkach.
D
Damon444

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Dopóki samodzielnie nie usuniesz z systemu powtórek, to one będą tam zawsze. Tyle, że po kilku prawidłowych odpowiedziach kolejne "wyświetlenie" może być np dopiero za dwa lata.
T
tlstar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za pomoc.
D
Damon444

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli dodajesz sobie jakieś słówka, które ciągle zapominasz i po pewnym czasie owocnych powtórek stwierdzasz (poza eTutotem), że jednak znów zapomniałeś, to ja to nazwałem "uporczywie trudnym" elementem.
Jak sobie w takim przypadkach radzić? - Selektywnie zwiększyć częstotliwość powtórek, tj. dla tych uporczywie trudnych przypadków.
Jak to zrobić wykorzystując silnik powtórek eTutora opisałem w drugiej połowie tego wątku:
https://www.etutor.pl/forum/thread/982420-Czy_w_trybie_powtorek_mozna_powtorzyc_wszyskie_slowa_jakie_ma_sie_doda.html
parseq
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki