ZALOGUJ SIĘ

Czy jest możliwe wpisywanie na moją listę słówek (lub inną) tłumaczenia słówek z innych słowników, których nie ma w Diki?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Czy jest możliwe wpisywanie na moją listę słówek (lub inną) tłumaczenia słówek z innych słowników, których nie ma w "diki"?
J
Janina21
Auxili - Nie jestem pewny czy Ci o to chodzi. "Moje testy">>>"Słówka:Moje słówka">>> Otwierasz swoją listę poniżej 500 słówek>>>Elementy>>>Dodaj własny element przy ikonce folderu>>>najpierw słówko po angielsku później spacja,znak równości "=" spacja, tłumaczenie. Na samym końcu zapisujesz na samym dole - 11 lat temu
Janina21 - Dzięki za odpowiedź. Chyba tego próbowałam ale z marnym skutkiem. Może nie przeszłam tak dokładnie wszystkich etapów jak je opisałe/a/ś. Pozdrawiam :) - 11 lat temu
Auxili - Gdzie problem się pojawia? :) - 11 lat temu
Auxili - Spójrz jeszcze tutaj pod pytaniem jak wpisywać własne słówka https://www.etutor.pl/pomoc/dodawanieslowek.php - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Janina21 - WIELKIE DZIĘKI. O to właśnie mi chodziło. Teraz już wiem co z tym fantem robić.
Serdecznie pozdrawiam J.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Jeśli w diki nie ma słowa, które chcesz przetłumaczyć, to na dole wyświetla się informacja "suggest your translation". Nigdy z tej opcji nie skorzystałem, ale może Tobie się to przyda.
rab.tomaszewski
Janina21 - Dzięki. To już znam i nawet mi się kiedyś udało. Chyba raczej chodzi o to co jest wyjaśnione przed chwilą przez Auxili.
Pozdrawiam :)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki