ZALOGUJ SIĘ

Poziomy C1, C2 - słówka

14 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Czy tylko mi się wydaje, czy słówka z poziomu C2 są o wiele za łatwe?
K
kato

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Ja tak nie uważam. Owszem zdarzają się bardzo proste ale sporo jest przynajmniej dla mnie nowych. np. "Chemia" czy "Matematyka(zaawansowane)"
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sprawdziłem chemię. Mortar, element, acid, flask... W matematyce było kilka bardziej zaskakujących, ale to nie to, czego bym oczekiwał po tym poziomie...

Jeżeli C2, ma być najwyższym poziomiem trudności, to o wiele za łatwe. Tutaj mam listę trudnych słów:
[url]http://www.grevocabulary.org/gre-word-list-1.html[/url]
:)

Nie wiem, być może C2 jest na takim poziomie ogólnie i to nie jest kwestia etutora...
K
kato

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najwyższy to poziom napewno być nie może :D ciekawe czy nawet pod advance'a podchodzi

ps: Ja wymiękłem jak zobaczyłem maturę z taką kolekcją słówek w readingu: "cerebration", "cerebral", "macular", "cortex", "retina", "iris", "cornea" ;) wiele słowników wymiękło również :D w tym etutor m.in. dla "macular" czy "cerebration" (co prawda jest "cerebral").
Ajdija
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=Ajdija]Najwyższy to poziom napewno być nie może :D ciekawe czy nawet pod advance'a podchodzi

ps: Ja wymiękłem jak zobaczyłem maturę z taką kolekcją słówek w readingu: "cerebration", "cerebral", "macular", "cortex", "retina", "iris", "cornea" ;) wiele słowników wymiękło również :D w tym etutor m.in. dla "macular" czy "cerebration" (co prawda jest "cerebral").[/quote]

[quote=barszczewskad] Znam tylko podstawowe znaczenia :"cerebration"-akcja mózgu, retina-siatkówka oka ,iris-tęczówka, cornea- rogówka, cortex cerebral- kora mózgowa , macular-plamka żółta. Niewiele to ,ale może się przyda. [/quote]

W takim razie współczuję maturzystom... Chyba że wszyscy maja zamiar studiować medycynę po maturze
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dobra strona dla zaawansowanych - polecam ,niektóre testy oraz informacje gramatyczne i nie tylko są prawdziwym wyzwaniem http://random-idea-english.blogspot.com/
zorija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki