ZALOGUJ SIĘ

Pefekcjonista - system nie widzi zaliczonego poziomu kursu?

zmodyfikowany: 5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Ukończenie jednego poziomu kursu daje jedną gwiazdkę i stopień Perfekcjonista I. Do uzyskania drugiego stopnia potrzebne jest wykonanie 3 poziomów jednego z kursów. Właśnie ukończyłem kolejny poziom (C1) kursu eTutor angielski (a przynajmniej tak mi się wydaje), ale dalej na pasku obok plakietki jest informacja o ukończeniu 1 poziomu z 3 wymaganych. Jestem przekonany, że każdą lekcję na poziomie C1 ukończyłem co najmniej w 70%, a więc kurs powinienem mieć zaliczony.
Biorę też pod uwagę, że może przeoczyłem jakąś lekcję i ona nie ma co najmniej 70 %. Nawet jedną taką znalazłem i dokończyłem, ale kolejnych już mi się nie udaje znaleźć. A zatem:
- czy jest jakiś sposób na szybkie ustalenie, która lekcja nie została wykonana w co najmniej 70%?, o ile w ogóle,
- jeśli zaliczyłem wszystkie lekcje na co najmniej 70 %, to dlaczego system nie zmienił opisu przy plakietce na 2 z 3?
darkobo
tlstar - WŁAŚNIE ukończyłeś? A może to tak jak np. z powtórkami, że dopiero jutro naliczy się korekta? - 5 lat temu
darkobo - Może. Wczoraj zdawało mi się, że ukończyłem, ale dzisiaj znalazłem jedną lekcją, która miała zaliczone tylko 50% i ją dokończyłem. Tak, czy inaczej, do tej pory rangi pojawiały się od razu po osiągnięciu wyznaczonego celu. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Dziękujemy za informację. Już spieszymy z wyjaśnieniem. System nie naliczył drugiego poziomu wyzwania, ponieważ potrzebne są w tym przypadku trzy zaliczone poziomy, zgodnie z opisem pod samym osiągnięciem. Informacje w systemie wskazują natomiast, że tylko dwa poziomy są ukończone w wymaganym stopniu.
piotrek0515
Pracownik eTutor
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
darkobo - Proszę czytać dokładnie. Nie chodzi mi o to, że system nie zaliczył drugiego poziomu wyzwania, tylko o to, że nie pokazuje zaliczenia kolejnego (drugiego) poziomu kursu. Z Pana odpowiedzi wynika, ze system widzi zaliczony drugi poziom kursu, nie pokazuje go jednak przy opisie wyzwania, gdzie dalej jest 1 z 3. - 5 lat temu
piotrek0515 - Przepraszam za nieporozumienie w tej kwestii. Już działamy, aby naprawić usterkę. Gdy uda się rozwiązać problem, odezwiemy się. - 5 lat temu
darkobo - Dziś w profilu pojawiło się już "2 z 3". Nie wiem czy to działanie załogi eTutora, czy może było to związane z tym, że lekcje, które były przerobione w grudniu 2015 r. i które system oznaczył jako zaliczone, tak naprawdę zaliczone nie były (coś tam pamiętam, że działo się przy aktualizacji kursów), a teraz przerobiłem (zakończyłem) je powtórnie.
Jeśli tak, to po raz kolejny ponawiam apel, aby niezaliczone-zaliczone wcześniej lekcje w jakiś sposób były oznaczane, aby wiadomo było co powtórzyć. Choć z drugiej strony, wraz z upływem czasu problem pewnie sam się rozwiąże, tak jak w tym przypadku ;)
- 5 lat temu
parseq - Cóż, powtórek ćwiczeń nigdy dość. Lepiej może podejść do tego z takim dystansem. :-) - 5 lat temu
darkobo - Dystans dystansem, ale "Ordnung muss sein", jak mówią zaprzyjaźnieni studenci sąsiedniego kursu ;)
Jeśli zwrócisz uwagę na to, kiedy pojawił się pierwszy post, to zauważysz, że parę dni mi zajęło znalezienie niezaliczonych-zaliczonych lekcji. Jasne, że nie krzywduję sobie powtórek i pewnie po przerobieniu wszystkich poziomów będę je ponawiał, wolałbym to jednak robić w założonym przez siebie tempie i kolejności ;)
- 5 lat temu
parseq - "Ordnung muss sein" klingt mir etwas zu preußisch. Der Entropieanstieg ist doch unausweichlich. Daher (aus meiner Sicht): "Ordnung wäre empfehlenswert". :-) - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki