Na jakim poziomie jest kurs Travel English???

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Zastanawiam się nad kupnem tego kursu i chciała bym wiedzieć jaki jest jego poziom { A,B,C???? }
kasianastula
parseq - Ciekaw jestem jaka jest cena za ten kurs. W moim cenniku go nie ma. - 4 lata temu
aleksandra.rosiek - @parseq kurs Travel English posiada osobny cennik, jest dostępny na stronie: https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/travel-english (w dolnej części strony) lub bezpośrednio w tym miejscu: https://www.etutor.pl/pricing/7 - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Podepnę się pod pytanie, oprócz powyższego, czy na kurs bywają czasami jakieś promocje (np. przed wakacjami)?
Bogusia1231
tlstar - Na kurs j.ang promocje są bardzo często. Co do Travel English to raczej brak takich danych, ponieważ jest on samodzielnym kursem zaledwie od ok. kilku miesięcy (jego poprzednik "Angielski w podróży" był integralną częścią kursu j.angielskiego). - 4 lata temu
aleksandra.rosiek - @Bogusia1231, @tlstar - obecnie nie oferujemy promocji, ale kurs Travel English można zakupić w dowolnym momencie z uwzględnieniem zniżki lojalnościowej za staż :). O aktualnych promocjach informujemy na bieżąco na blogu: https://www.etutor.pl/blog, zachęcamy do obserwowania. - 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam ten kurs, jak wchodziłem w eTutor (lipiec 2018), to Travel English był w gratisowej promocji.
Zajrzałem więc teraz do tego kursu. Poziom jest A2, albo miejscami nawet A1. Po zrobieniu tematu nie ma testu sprawdzającego. Na podstawie ilości list słówek klasyfikowanych przez eTutor jako A2 ( https://www.etutor.pl/words , https://www.etutor.pl/grammar/to-be-learned ) oszacowałem, że jest tam ok. 900 elementów, które można dodać do systemu powtórek.

W sumie jest tam 24 tematy, w każdym 2. do 9. lekcji (razem 109 lekcji). Za każdą przerobioną lekcję jest 10 monet. W lekcjach nie zauważyłem niczego związanego z nauką gramatyki. Jest sporo prostych dialogów, słówek do podstawowej(!) komunikacji w trakcie urlopowych wyjazdów, dużo fotografii do słówek.
Dla kogoś z początku poziomu B1 kurs Travel English nie będzie wg. mnie wyzwaniem, lecz okazją do szybkiego zarobienia sporej ilości monet.
parseq
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu
tlstar - Też tak podszedłem do tego. Kiedy podobny poprzednik był darmowy to coś tam pogrzebałem w nim, ale bardzo szybko odpuściłem, bo niewiele mi "wnosił" do nauki. Ale to nie znaczy, że komuś się nie spodoba i nie przyda. Dobrze by było, jakby uczestnik innego kursu mógł tam bez wykupywania zajrzeć w 2-3 lekcje, żeby sobie wyrobić pogląd.
p.s. Szczerze powiedziawszy to nawet nie wiem jak go ew. wykupić :-( Próbowałem znaleźć, ale znalezienie czegokolwiek w menu eTutor jest coraz trudniejsze i zagmatwane.
- 4 lata temu
aleksandra.rosiek - @tlstar serdecznie dziękujemy za sugestię. Na ten moment w dolnej części strony można odnaleźć opisy wszystkich oferowanych przez nas kursów :). Znajduje się tam również odnośnik do kursu Travel English wraz z cennikiem. Podaję bezpośredni link: https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/travel-english. Pierwszy temat kursu Travel English można wypróbować bezpłatnie na stronie: https://www.etutor.pl/lessons/en/travel, zapraszamy :). - 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
tlstar - "...w dolnej części strony..." Której strony? Okazuje się, że nie każdej. A właściwie to chyba tylko na tej z Profilem. Na większości stron (jak choćby na tej z tym wątkiem) jest tylko na dole poziome menu, gdzie wyszczególnione są TYLKO 3 KURSY PODSTAWOWE, cennik, pomoc, zgłoś sugestię i pokaż więcej. A na tej z Profilem to samo menu tylko z dodanymi innymi linkami. Dlatego zwróciłem uwagę, że w zakresie całej "otoczki pomocowej" kursu jest coraz większy chaos :-( Warto by się za to też zabrać, a nie tylko za "przenumerowywanie" lekcji na kolejnych poziomach. Ale dobrze, że sama zawartość jest ok :-) - 4 lata temu
aleksandra.rosiek - @tlstar wystarczy kliknąć na "Pokaż więcej" - proszę sprawdzić :) - 4 lata temu
tlstar - Pani Aleksandro, ok. Tak jest. Ale sugerowałem właśnie, że jest to mylące i trudno znaleźć. Bo w menu poziomym wyszczególnione są trzy "podstawowe" kursy, a Travel został skrzętnie ukryty (jakby go nie było) i jest dopiero w "Pokaż więcej". Proponowałbym w menu poziomym zrobić rozwijalny JEDEN (!) link "KURSY", po kliknięciu w który pojawiałyby się wszystkie pozostałe: także info o Dirty, Say it i ew innych. Proste, skuteczne i w jednym miejscu. :-) pzdr p.s. Pozwoliłoby to także osobom dopiero zainteresowanym wykupieniem abonamentu zobaczyć, że są też jeszcze dodatkowe, "darmowe" kursy. - 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
aleksandra.rosiek - Dziękujemy za sugestię, oczywiście przemyślimy Pana propozycję. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za podpowiedz ale jeszcze spytam czy to jest bardziej powtórka tego co na co dzień przerabiamy w normalnym etutorze czy wnosi coś nowego??? Ciekawy sposób przedstawienia tego???
kasianastula
parseq - Kasiu! Travel English to kurs totalnych podstaw komunikacji urlopowej! Praktycznie zero gramatyki. Można za jego lekcje w łatwy sposób nazbierać duuużo monet. Jeśli sensownie umiesz poziom A2 albo więcej, to Travel English nie będzie dla Ciebie wyzwaniem! (Czytaj: raczej szkoda na niego czasu.)
Upewnij się, czy kupując Travel English możesz w ciągu 14 dni się wycofać i otrzymać zwrot kasy.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kurs Travel English kierujemy głównie do osób początkujących, które dopiero zaczynają naukę z kursem eTutor angielski, ponieważ pozwala błyskawicznie przygotować się do podróży. Jest to możliwe, ponieważ Travel English nie zawiera reguł gramatycznych - zamiast tego uczy gotowych do użycia zdań i fraz, które są niezbędne na wakacjach. Poziom zaawansowania materiałów można określić jako A1-A2.

Więcej informacji na temat kursu można znaleźć w tym miejscu: https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/travel-english. Pozdrawiamy :).
aleksandra.rosiek
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jakbym nie zobaczył tego wątku to nigdy bym nie odkrył, że kurs "Travel English" istnieje xD
Tymek2
tlstar - Taki właśnie mają tu "supermarketing", o czym wyżej już pisałem :-) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tlstar- słuszna uwaga.

etutor powinien mieć informację o wszystkich kursach, które ma ofercie łącznie z cennikiem.
Te informację powinny być umieszczone zbiorczo na jednej stronie.
Też chciałem kiedyś dokupić jakiś kurs i nie wiedziałem jak.
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki