ZALOGUJ SIĘ

Fiszki angielskie PONS'a. Angielski na co dzień

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Hej :) Zastanawiam się nad kupnem tych fiszek:
http://www.empik.com/fiszki-1000-slow-angielski-na-co-dzien-opracowanie-zbiorowe,p1062424623,ksiazka-p

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy są one dobre, czy nie ma w nich wielu błędów i czy ktoś poleca lub nie, a jeśli nie to jakie poleca (byle nie z EDGARD)?
A
Angie0

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

33zł za tysiąc słów... rabunek w biały dzień! to już lepiej dołożyć drugie tyle i kupić dobry słownik...
Nie widziałem na własne oczy ale zdziwiłbym się gdyby występowały tam jakieś błędy...
Ewentualnie kupić za grosze używany słownik i zrobić z niego fiszki:D

PS. Uważam, że wiekszą korzyśc odniesiesz robiąc sobie sama fiszki.
Dojście do 1000 trochę potrwa ale robiąc to sama, nie tylko poznasz te słowa, również oswoisz sie ze zdaniami i to w naturalny sposób - pisząc je.

Dictionary-crawling;) to dobry sposób na naukę języka, nawet nie wiesz ilu po drodze nauczysz się ciekawostek:)
quantum137
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Angie0 - Kupiłam już fiszki firmy EDGARD tylko, że do niemieckiego i, uwierz mi, jest w nich trochę błędów, których nie powinno tam być np. zły rodzajnik przy rzeczonwiku. Dlatego też pytam, bo chcę je kupić dla kogoś innego.
Fiszki sama sobie robię, bo (tu się z Tobą zgodzę) szybciej zapamiętuję te wyrazy.
Wielkie dzięki za dobre rady :)
- 11 lat temu
quantum137 - Błędy w fiszkach... szkoda gadać, więc robią nawet fiszki po łebkach ech... - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fiszki szczególnie polecane są osobom z rozwiniętym kanałem kinetycznym przyswajania wiedzy. Takie osoby uczą się szybciej dotykając, czy bawiąc się przedmiotami. Takim osobom np. chodzenie po pokoju pomaga zebrać myśli. Ja jestem słuchowcem, więc fiszki bez nagrań dźwiękowych są dla mnie bezużyteczne. Jeżeli rozważałbym używanie fiszek, to byłyby to robione przeze mnie karteczki.

PS. Dobrze jest zrobić sobie testy, aby wiedzieć, który kanał, wzrokowy, słuchowy czy ruchowy many najlepiej rozwinięty. To bardzo pomaga w dobraniu skuteczniejszych metod nauki.
piter_c
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
quantum137 - hmm ciekawe...:)
PS. w końcu sie czegoś nowego dowiedziałem;)
Przyznam, że nie słyszałem o takich testach.
Dzięki:)
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
mceo - możesz podać jakąś stronę, gdzie można zrobić takie testy? - 11 lat temu
Angie0 - Nie wiedziałam o tym. Dzięki za ciekawą informacje :)
Moje pytanie (jak osoby wyżej) brzmi, gdzie można zrobić takie testy ?
- 11 lat temu
piter_c - Ja miałem taki test robiony w szkole j. angielskiego w Portsmouth. W necie pewnie można coś znaleźć, ale nie chcę niczego wskazywać, bo nie jestem w stanie sprawdzić wiarygodności. Taki test musi być przygotowany przez psychologa, aby był wiarygodny. Jest jakaś książka, która zawiera taki test. Jak sobie przypomnę tytuł to podrzucę. - 11 lat temu
quantum137 - > Wypróbujesz 51 sprawdzonych pomysłów..., jako jedyny na rynku...
nieźle;)
Dzięki, jak będzie okazja to tam zerknę:)
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
mceo - dzięki :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki