ZALOGUJ SIĘ

Problem z listami słówek "Do nauczenia"

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Czy były wprowadzane jakieś poprawki w sekcji https://www.etutor.pl/words .
Wchodzę w listę do nauki i hasła są od pierwszej pozycji (to mi nie przeszkadza mogę powtórzyć sobie ;) ), ale do tej pory słowa które miałem dodane w powtórkach miały zielony znaczek oznaczający że już je mam w powtórkach a od wczoraj to się zmieniło i wszystke słowa jest bez oznaczeń.
J
Jamz
LunaRad - Niestety nadal jest problem :( - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Potwierdzam to co napisał Jamz. Coś się popsuło z listami słówek. Specjalnie weszłam w listy znalazłam listę zawierającą 10 słówek z czego 9 już miałam w powtórkach a jednego nie. Sprawdziłam na liście elementów - przy pierwszym słówku jest minus, czyli jest w powtórkach. Weszłam w listę "normalnie" - i oto widzę, że to pierwsze słówko ma dwa przyciski "dodaj do powtórek" i "pomiń element", brak oznaczenia, że już je dodałam wcześniej do powtórek.

To dość mylące i wprowadzające zamieszanie bo w końcu nie wiem co dodawałam już a co nie (pomijając już fakt, że usunięcie możliwości bezpośredniego wyświetlania listy elementów w momencie gdy mamy ekrany ze słówkami i zmuszanie użytkowników do cofania się do list słówek i innego otwierania listy jest kompletnie bezsensowne).

Prosimy o naprawienie list!
B
Barbara.m
Jamz - Jeszcze dwa dni temu było wszystko ok (bo akurat jestem z tymi listami na bieżąco). - 7 lat temu
Barbara.m - Ja wchodzę w nie co kilka dni, ostatnio było ok. Dlatego od razu po Twoim poście weszłam żeby sprawdzić co się stało. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy,

Dziękujemy Wam za cenne informacje. Dzięki nim odkryliśmy błąd powodujący, że brakuje w powtórkach haseł, które występują na więcej niż jednej liście słówek. W związku z tym nasi programiści podjęli się zadania skonstruowania odpowiednich poprawek, które umożliwią wyeliminowanie tego błędu. Dziękujemy Wam wszystkim za czujność i szybki feedback.

Pozdrawiamy.
dawidturek
Jamz - A proszę bardzo ;) - 7 lat temu
Barbara.m - Polecamy się na przyszłość :-) - 7 lat temu
johnisher100 - Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na dodatkowy błąd, dotyczacy słówek dodanych ręcznie poprzez opcję "Dodaj własny element".
Każde przeniesienie takiego elementu na inną listę słówek, powoduje dodanie go do listy powtórek. Czyli jeśli przeniosę element na inną listę, potem cofnę z powrotem i znowu przeniosę na inną listę, to w powtórkach ten element pojawi się 4 razy. Nie dotyczy to słówek dodanych ze słownika.

Prosiłbym innych użytkowników o sprawdzenie czy macie tak samo.
- 7 lat temu
dawidturek - Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten aspekt - istnieje prawdopodobieństwo, że ten błąd jest powiązany z tym wymienionym w głównym wątku, dlatego to również przekażemy do naszych programistów. Pozdrawiamy. - 7 lat temu
LunaRad - Czy jest jakiś przybliżony termin naprawy błędu?
Utrudnia naukę :(
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy,

Nasi programiści właśnie kończą testy dużej aktualizacji algorytmu, który odpowiada za zarządzanie listami słówek i modułem Powtórek. Jego usterka w ubiegłym tygodniu zaburzyła mechanizm dodawania haseł do powtarzania.

Po zaimplementowaniu najnowszej aktualizacji algorytm będzie w stanie jeszcze lepiej i dokładniej zarządzać słownictwem, które dodajemy do Powtórek, niż miało to miejsce przed jego awarią. Jutro rozpoczynamy aktualizację i najpóźniej do końca tygodnia wszystko będzie działać już prawidłowo.

Dlatego też, prosimy Was o jeszcze odrobinę cierpliwości i jednocześnie przepraszamy za zaistniałą niedogodność techniczną w ostatnich dniach.

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, nadal występują błędy w module powtórek, które m.in. opisano w tym wątku.

Sporo czasu tracimy na sprawdzeniu czy moduł działa prawidłowo zamiast wykorzystać ten czas na naukę - ok rozumiem chwilowe problemy, ale nie tak to powinno wyglądać.

Przenoszenie elementów dodanych ręcznie na inną listę, za każdym razem zwiększa liczbę powtórek tego samego elementu. Po przeniesieniu 100 elementów dodanych ręcznie na inną listę, liczba powtórek w moim przypadku zwiększyła się do 200 (każdy element dwukrotnie pojawia się w potwórkach).

Nie mam nawet możliwości samodzielnego usunięcia zdublowanych powtórek z listy elementów do powtórek, gdyż na tej liście nadal nie widać elementów dodanych ręcznie (spoza słownika). Mam zatem prośbę o administracyjne usunięcie zdublowanych powtórek na moim koncie, gdyż obecnie muszę przerabiać te same elementy kilkukrotnie i jest tego poprostu za dużo - bez sensu.
J
johnisher100

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za informację. Nasi programiści przyjrzą się opisanej sprawie, dodatkowo prosimy o sprawdzenie też jednej rzeczy ze swojej strony. Mianowicie czy podczas przenoszenia słówek jest odznaczony ptaszek przy opcji "Skopiuj zamiast przenosić (elementy nie zostaną usunięte z listy źródłowej)". Bo jeśli nie jest odznaczony, to słówka nam się nie przeniosą, tylko skopiują - w wyniku tego będą się one znajdować jednocześnie na 2 listach. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Checkbox "Skopiuj zamiast przenosić (elementy nie zostaną usunięte z listy źródłowej)" jest odznaczany podczas przenoszenia słówek
J
johnisher100

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za informację, przekazaliśmy ją do programistów, którzy przeanalizują Pana przypadek. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki