ZALOGUJ SIĘ

Ja Mira Karpińska login ipon chcę aby moje zadane pytanie do Tutora otrzymało odpowiedz

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
jak wyżej jest duzo możliwości w sieci zadaję pytanie Tutorowi dlaczego traktuje nas tak instrumentalnie .Pozbawia elementów nauki do których wcześniej nas przyzwyczaił.Nie rozumiem dlaczego ja np korzystam z programu od wielu lat zgłaszam problem a Tutor głuchy ,dlaczego inni użytkownicy zgłaszają problem i też cisza.A może Tutor to taka jednostka ,która utrzymuje się sama i co Tutorowi do naszych problemów.Na konkurencyjnych portalach funkcjonuje opcja zadaj pytanie do eksperta masz odpowiedż na Tutorze tego nie ma .Pytań do konkurencji jest moc ponieważ gramatyka Tutorowa to powijaki a tam kompleksowa obsługa za darmo.Tutor wydaje mi się,że przyszdł czas, aby pochylić się nad problemami Tutorowiczów.Twoja dotychczasowa arogancja na nasze postulaty wcale nie świadczy o tym,że nasze prośby poszły do kosza.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Tak trzymaj Mira. Trzeba walczyć o swoje. Trzeba im dziennie wysyłać maila o 7 rano aż do skutku. Zgadzam się, że odrobinke ostatnio przesadzają z olewaniem klientów. Może praca nad niemieckim tak ich pochłonęla:)
rupcio
ipon - Dzięki rupcio ale wierz mi po każdej jakiejś takiej mojej wypowiedzi dostaję masę minusów w dziale pytania.Można dostać zawrotu głowy bo na pewno ja poważna i na pewno Tutor poważny no to skąd tyle animozjii? - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mira, popieram Twój postulat. Przecież to oni dla nas, a nie my dla nich. Pozdrawiam
A
anialew

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szanowna Pani,

nie usunęliśmy żadnej z funkcjonalności, ani nie planujemy tego robić.
Jedyna rzecz, jakiej nie ma w lekcjach, to tłumaczenia do notatek gramatycznych na poziomie C, ale i te zostałały Państwu udostępnione tutaj: https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/274609-Archiwalne_notatki_gramatyczne_z_poziomow_C1_i_C2.html
Obecnie w opracowaniu są nowe ćwiczenia gramatyczne, które dodatkowo wzbogacą lekcje.

Nie odbieramy Państwu żadnych narzędzi nauki, wszelkie utrudnienia w trakcie weekendu były spowodowane błędami technicznymi, które staramy się na bieżąco usuwać.
Prosimy o konkretne informacje, jeśli coś nie działa, nie ma Pani do czegoś dostepu, lub zauważyła Pani, że nie może z czegoś korzystać.
Wtedy możemy sprawdzić i odnieść się do tego konkretnie. Ciężko odpowiedzieć nam na tak ogólny zarzut, że pozbawiamy Państwa elementów nauki.

Zapewniamy, że Państwa sugestie są traktowane przez nas poważnie i staramy się je wprowadzać, ale nie da się tego zrobić z dnia na dzień. Kwestie językowe wymagają przemyślenia i starannego przygotowania. Zmiany techniczne nie mogą być wprowadzane bez sprawdzenia czy są kompatybilne z tym, jak działa platforma.
Staramy się jednak wprowdzać te zmiany systematycznie.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Zerka
A
agazerka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za odpowiedż.Mam pytanie czy możliwa byłaby opcja odpowiedzi eksperta z Tutora na pewne pytania.W dziale pytań padają ciekawe pytania i otrzymują wspaniałe,wyczerpujące odpowiedzi od nas Użytkowników.Czasami jednak jest tak,że na pewne pytania brak takiej super precyzyjnej odpowiedzi,tej przysłowiowej kropki nad i wtedy pomoc eksperta byłaby wspaniała.Mam też inną uwagę w dziale gramatyka zdarza się,że w przykładach podajecie Państwo wersje poprawną i niepoprawną zdania odnośnie jakiegoś gramatycznego zagadnienia.Moja prośba , aby w takich sytuacjach podawać zasadność użycia danej formy,dlaczego można tak powiedzieć ,aby było to poprawne gramatycznie lub dlaczego nie.
I need a sharp knife. Have you got one?
I need sharp scissors. Have you got any? (not: I need sharp scissors. Have you got ones?)
My scissors are blunt. I need sharper ones. Tutaj przydałby się jasny komentarz .
ipon
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli chodzi o tłumaczenie, dlaczego dane zagadnienie jest niepoprawne, nie zamierzamy tego wprowadzać.
Koncentrowanie czyjejś uwagi na niepoprawnych formach jest o tyle niedobre, że istnieje ryzyko, że ktoś tę formę zapamięta i będzie jej używać zamiast poprawnej.

Pracujemy natomiast nad wyjaśnieniami do ćwiczeń, które tłumaczyć będą dlaczego dana forma jest poprawna, w części ćwiczeń już takie wyjaśnienia funkcjonują.

Odnośnie do odpowiedzi na pytania językowe, w chwili obecnej staramy się reagować, jeśli na dane pytanie jest udzielona błędna odpowiedź. Staramy się również udzielać odpowiedzi na pytania odnośnie do treści lekcji, jeśli pojawiają się podejrzenia, że w lekcji może być błąd. Odpowiadamy również na pytania zadane przez użytkowników premium i na zgłoszenia przesyłane bezpośrednio do nas.

Niestety, ze względu na ich dużą liczbę, nie możemy udzielać odpowiedzi na wszystkie pytania. Dlatego bardzo nam przykro, ale na razie nie możemy przychylić się do Pani prośby.

Pozdrawiam,
Agnieszka Zerka
A
agazerka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki