ZALOGUJ SIĘ

Administracja kasuje niewygodne posty?

zmodyfikowany: 13 lat temu
Ileż można?
Bo zwrot freedom of speech jest chyba nie znany!
Ciekawe komu pierwszemu znudzi się zakładanie i kasowanie tematów? A może ten lekceważony "stały" użytkownik zostanie zbanowany/ zawieszony/ zastraszony lub nie wiadomo co?

Z mojego polecenia zapisało się do Was 15 osób! Pomnóżcie sobie tą liczbę przez tych "stałych" użytkowników, którzy jeszcze nie odeszli...

UPRZEJMIE PROSIMY O WYJAŚNIENIE SYTUACJI :) Prosta informacja: dlaczego kasujecie nasze "opinie i sugestie zmian"?

Mój drugi temat o tej samej treści - poprzedni nie przetrwał nocy... może ten przetrwa do południa? :)
http://w560.wrzuta.pl/obraz/9zH4WCT2TNE/bez_tytulu2
W
Wiolaen
konradowy - Niech spróbują mnie zbanować :) Oj będzie się działo.
Z mojego polecenia tylko/aż 5. To byłoby na tyle :)
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
zenstef - Ja od razu wiedziałem, że będzie wywalanie postów i całych tematów, bo po prostu zawsze tak było na eTutor :(
Dobrze, że zdążyłem obejrzeć filmik Bird :)
- 13 lat temu
zenstef - Jak teraz zaczeli ,,nowi" przychodzić grupami
to takie nasze gadanie jak grochem o ścianę.
Nie tylko PKP zobowiązało się nauczyć swoich pracowników przed ME.
- 13 lat temu
zenstef - Tak, przychodzą ludzie grupami, bo myślą że
się nauczą tu dobrze angielskiego od podstaw,
tak jak można przeczytać w reklamach eTutor
i to na pewno to jest fałsz. Na pewno musi być bezpośredni kontakt z nauczycielem.
- 13 lat temu
quantum137 - Ja się niestety nie załapałem i nie wiem o czym był post konradowego ... :/ - 13 lat temu
quantum137 - 'Na pewno musi być bezpośredni kontakt z nauczycielem.'
Proste, by nie powiedzieć oczywiste!
- 13 lat temu
zenstef - A czy wszystko co jest i było dla wszystkich oczywiste jest też oczywiste dla tutora?
Nie, na pewno nie wszystko co jest oczywiste dla wszystkich nie będzie oczywistą oczywistością dla tutora ;)
- 13 lat temu
zenstef - Idee te rzecz wielka, ale czasami to raczej to wszystko na tutorze jest raczej chore..., a teraz myślę o porównaniu raczej z Korea Płn.,a nie z normalnymi ... - 13 lat temu
ipon - Zawsze wywalali dlatego przestalam tu zagladac i przestalam polecac Tutora znajomym.Bardzo nie lubie kaganca ani instrukcji jak mam myslec i mowic - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 11

Public Relations nie kończyłem ale podpowiem e-tutorowi, że 1 niezadowolony użytkownik oraz 10 zadowolonych użytkowników, to wychodzicie na zero.

Od 2 tygodni nie mogę się skontaktować z Waszym pośrednikiem do spraw tutor-użytkownik.

Chcecie bym Wam wysłał kolejna paczkę błędów czy nie?
Tym razem jest ich ponad 100 z samej diki [poważne błędy] + około 200 [mniej istotne błędy] jakie ostatnio znalazłem.
A może chcecie by te błędy pozostały w Waszym słowniku?

Proszę o odpowiedzi ewentualnie komentarze do postów zamieszczanych na forum.
Wiele wysiłku to nie wymaga.

Gdybyście mi odpowiedzieli mailowo, tak jak dotychczas to bym na forum nie pisał ale to Wasz wybór by ignorować użytkowników, nie mój.

Pozdrawiam
quantum137
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
konradowy - tak samo mnie ignorują i pytania moich znajomych - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To FORUM JEST UŻYTKOWNIKÓW ETUTORA, a nie jego pracowników.
Nie zgadzamy się na ingerencję w nasze wypowiedzi, jeśli nie naruszą one e-etykiety.
Możecie zawsze założyć sobie kategorie "pracownicy etutora" i tam sobie pisać co chcecie.
Uważajcie moderatorzy bo internauci najbardziej na świecie nie lubią cenzury i ograniczenia wolności słowa
enio
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najgorsze że przed chwilą pisałem odpowiedz do postu konradowego o tym samym temacie, ale gdy go wysłałem wyszedł błąd, bo moderatorzy już go skasowali:(
enio
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
Wiolaen - Dokładnie - był watek konradowgo, później mój. Nie warto wspominać o tych dziesiątkach jeszcze wcześniejszych... - 13 lat temu
konradowy - to nie są moderatorzy, tylko niewykwalifikowani pracownicy. Ale to się zmieni. - 13 lat temu
Ewa_G1967 - Oby!! Konradowy;))) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli to możliwe to również proszę o odpowiedź na zadane pytania nawet jeśli są niewygodne a może właśnie dlatego!!!
Również pisałam na pytanie konradowego i dzisiaj pytania nie znalazłam!!
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kolejny post odbył podróż w nicość ...

Kilka bądź kilkanaście godzin temu napisałem komentarz do odpowiedzi nauczycielki e-tutor, której coś 'się wydawało'.
Napisałem coś w tym stylu:
'nie wierzę, że to napisał nauczyciel'

Nie ma tego pytania! Albo ja jestem już ślepy ... bo chyba pisałem ten komentarz o 4 rano ... na pewno w przeciągu ostatnich 48 godzin.

e-tutorze.
NIE MOŻNA KASOWAĆ POSTÓW, KTÓRE NIE NARUSZAJĄ POLSKIEGO PRAWA, NETYKIETY I REGULAMINU E-TUTOR!!!
quantum137
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
zenstef - Tak zawsze było :( A jak się wtrąciłem, to odpowiedź była przekierowana na widok tylko do znajomych. Coś tam później Pani Nauczycielka pisała z uczniem Premium, ale to zostanie tylko ich słodka tajemnicą ;) - 13 lat temu
quantum137 - Miejmy nadzieję, że się tutor zastanowi i zacznie postępować rozsądnie. Sam bym chętnie wykupił pakiet Premium za 5 stówek, ale nie widzę tu odpowiedniej kadry. Na poziomach A/B walą takie byki przy sprawdzanych pracach i to często i gęsto. - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
quantum137 - Jak zobaczę profesjonalizm na stronie, to zyskają trochę funduszy ode mnie i gwarantuję, bardzo ciekawe pytania zwłaszcza odnośnie gramatyki angielskiej. - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
zenstef - A tak dzisiaj Rafale gadasz jakbyś miał
związane j.. :)
ps. i w końcu daj Rafale na dopalacze jak F-16!!! a ja to chyba jestem raczej jak taki stary Tupolew :( ale nie mogę się poprzydlądać F-16? Ja to tylko z tych transportujących... co dostarczają paliwo :)
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
quantum137 - Dobre Zenek hehe, ale na serio, widziałem juz wielu nauczycieli w akcji, jak tutor zaoferuje mi 50% tego co miałem z prof. X na cudownych lekcjach gramatyki to kupię sobie Premium :-) - 13 lat temu
zenstef - Dalej z koksem Rafale...i się nie tłumacz kolego lekcjami z prof. X ;)
Jesteś po prostu kolego dobry w tym angielskim i spokojnie byś sobie poradził w tym temacie. A Ty schodzisz do jakiś tam Twoich dawnych lekcji...
Teraz jestes tu i taraz i jakoś musimy sobie radzić :)
- 13 lat temu
zenstef - A Ty zawsze tak kończysz temat jak taka skończona sierota? Boże Święty!!! Chroń Rafała przed jego słabościami!!!
Ja, z jakimś tam zasobem wiedzdy, się dopiero rozkręcam ;) a Ty tak od razu odpuszczasz? Boże, Chroń Królową, a Nas zawsze!!!
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
zenstef - A właśnie dzisiaj chciałem za Tobą Rafale pojechać jak w dym! :)
Dymu nie ma, Rafał jakby się czuł jakoś tam odpowiedzialny to by pojechał dalej, bo temat jest raczej niedopowiedziany...
Ale jutro też jest dzień ;)
Tak, jutro też jest dzień i jakoś tam sobie pogadamy... ;)
A może się samo ułoży?
- 13 lat temu
quantum137 - Zenek dym dymem ale nie o to tu chodzi by sobie dowalać. czasami trzeba coś dosadnie powiedzieć ale w granicach przyzwoitości, bo źle się to może skończyć :) - 13 lat temu
zenstef - Rafale, przecież ja dzisiaj na pewno nie chcę Tobie jakoś tam dowalić.
Ja dzisiaj, pierwszy raz w życiu, chciałem jakoś Tobie zaufać.
przepraszam
- 13 lat temu
quantum137 - eeee ja tu mówie o dowalaniu tutorowi ... nie mi hehe ;) Nie chcę w to głębiej wchodzić, powiedziałem co miałem do powiedzenia i poczekam na reakcję... spox! :-) i nie przepraszaj, nie masz za co! dzięki za kredyt zaufania... - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
zenstef - Spox... :)
Tak sobie teraz tak spokojnie myślę,
że jeszcze mi raczej bardzo daleko od dawno temu mi wymarzonego F-15 ;)
Ale to są tylko marzenia...
ps.może i w tym lotnictwie jesteśmy dobrzy... ale jeszcze Rafale raczej jeszcze nie znasz najnowszych technologii :)
- 13 lat temu
quantum137 - i w tym jest całe piękno...w odkrywaniu nie odkrytego, w poznaniu nie poznanego ;-) itp. dobra ja i tak trzymam za nich kciuki, jak się w nas wsłuchają to przetrwają lol:) - 13 lat temu
zenstef - A tak między nami. Pochodzisz Rafale z Wielkopolski? Jak piszesz w -poznaniu-to jakoś tak inaczej wyglądają te Twoje literki na tym marnym kremowym tle eTutor... - 13 lat temu
quantum137 - Tak między nami na otwartym forum hehe ;)
Nie, pochodzę z północy Zenek :)
- 13 lat temu
zenstef - Tak tylko cicho myślałem... Zawsze myślałem,że jesteś twardy jak z Kaszub:)
Ja jestem tylko z Ziemi Chełmińskiej, ale kiedyś nawet Krzyżacy mieli z nami bardzo ciężko ;) a takie Tutory to by musiały najpierw zaczynać działalność razy trzy żeby z nami gadać :)
- 13 lat temu
quantum137 - Muszę się kiedyś wybrać w tamte okolice ze sprzęciorem :) - 13 lat temu
zenstef - A z jakim znowu sprzęciorem?
Mam się bać?
Znamy się tylko z tutora, ale czasami jak czytałem Twoje posty to chyba dostawałem oczy jak dawna piątka z rybakiem :)
- 13 lat temu
zenstef - Tak Rafale, u nas sa wspaniałe okolice. Jak kiedyś się zgadamy to bardzo zapraszam. Tylko mi Rafale nad Starogrodzkim nie gadaj po angielsku,
bo wiesz jak jest kolego...;)
pozdrówka :)
- 13 lat temu
quantum137 - co do sprzętu to miałem na myśli kanoniera ze szkłem ... - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wklejam mój wczorajszy post:

Kilka dni temu administracja skasowała wątek dotyczący oferty Groupon (również z licznymi postami i komentarzami). Napisałam do nich z prośbą o wyjaśnienie tego działania, ale cisza (spodziewałam się tego). Zorientowałam się już, iż usuwanie wpisów jest tu zjawiskiem regularnym. Uważam, że kasowanie treści nienaruszającej regulaminu jest nadużyciem. I co tu dużo mówić - zachowaniem niskich lotów.
bird
zenstef - Witam drogą koleżankę.
A po tym filmiku jak błebłali się w błocie w poszukiwaniu ostatniego jaja to jeszcze coś później wysłałaś?
Koło dziesiątej mnie zmuliło, rano przeglądałem i wszystko się wywaliło :(
- 13 lat temu
bird - Na filmiku skończyłam. Przypomniał mi się, gdy porównałeś administrację do ptaka dodo ;) - 13 lat temu
zenstef - hihihi :) Tak, walka o ostatnie jajo;)
A tak teraz całkiem między nami i się nie gniewaj za to pytanie ;) A jakbyś wiedziała, że facet jest bezjajeczny /jak tutor/, to byś myślała o przyszłości z takim facetem?
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
zenstef - Wow!!! Chyba ktoś wycina moją dyskusję z pekapowcami!!! :( Mam nadzieję, że już nie będzie dalszego wywalania :(
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
bird - Chodzi o to, że to z nas robią sobie jaja. - 13 lat temu
zenstef - Tak, a teraz odpowiedziałaś jak rasowa dziewczyna ;) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziwi mnie że administracja boi się opini innych. Tak właściwie tym kasowaniem postów robią swojemu biznesowi więcej krzywdy niż te wszystkie czasem krytyczne opinie i uwagi użytkowników. Żaden produkt nigdy nie jest w 100% idealny, a opinie często te krytyczne mogą byc podpowiedzią do pracy w kierunku jeszcze lepszej jakości. Żyjemy w kraju "wolnosci słowa" i jak nie tu to na jakimś innym portalu użytkownicy prędzej czy póżniej wypowiedzą się.
Obudźcie się szanowna administracjo.
P.S. Osobiście uważam kurs za bardzo pomocny w nauce na tym etapie na którym jestem ale niedociągnięcia też zauważam i tyle.
bogusia.nidecka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Coś się jakby ruszyło(?).
Dziś dostałem hurtowo odpowiedzi na wszystkie zaległe pytania.
Między innymi na pytanie "Dlaczego usunięto mój post dotyczący obsługi technicznej serwisu".
Oryginalne pytanie było tu (kopia z cache google):
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:9o3UJuRQl-EJ:www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/56521-_BARDZO_SLABA_POMOC_TECHNICZNA_.html+bardzo+slaba+pomoc+techniczna&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&source=www.google.pl

Oto odpowiedź:

"Witam,

Naszym zdaniem wiadomość naruszała dobrę imię naszego serwisu i dlatego została usunięta. Proszę nie wysnuwać wniosków na temat jakości naszej pomocy technicznej na podstawie jednostkowego przypadku.

Paweł Kowalczyk
"

Zastanawiam się, w którym miejscu? I czy faktycznie jest jednostakowy? Poprosiłem o wyjaśnienie.

Poza tym przeproszono mnie za niekompetentnego pracownika, który poinformował mnie, że mój problem zostanie wkrótce rozwiązany i zaproponowano zwrot pieniędzy za kurs jeśli nie jestem zadowolony z jakości usługi.

Tyle, że ja nie chcę zwrotu pieniędzy i nigdzie tego nie sugerowałem.
Jestem w większości zadowolony z funkcjonalności serwisu i dlatego
zdecydowałem się polecić go aż 5 osobom (na razie jednak skutecznie mi
się odechciało polecać dalej).

To z czego jestem niezadowolony i nadal tak pozostaje:
- nie w pełni funkcjonalne narzędzie do rozpoznawania mowy/nagrywania
dzwięku, U mnie na komputerze Mac nie działa. Nie mam innego
komputera. Proszę pamiętać, że ilość użytkownikow Mac to już nie jest
marginalne 1% (jak było jeszcze kilka lat temu), które można
bagatelizować i udawać, że problemu nie ma.
- kasowanie 'niewygodnych' postów przez administrację - żenujące.
- bardzo słaba jakość pomocy technicznej i olewanie maili - to pewnie
wynika z braków kadrowych i / lub braku przeszkolenia pracownika/ów.

Jak pisałem w usuniętym poście (który rzekomo naruszał DOBRE IMIĘ): Celem tego jest zwrocenie uwagi
wlascicieli/władzy serwisu na fakt, ze udany, pelnowartosciowy serwis
internetowy to takze szybka i merytoryczna pomoc dotyczaca korzystania
z serwisu oraz faktyczna reakcja na zgloszone problemy.
konradowy
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
Ewa_G1967 - Dobre i tyle. Konradowy możesz uznać że osiagnąłeś sukces;) - 13 lat temu
zenstef - Cześć Konradowy. Ja zawsze postaram się dostarczyć paliwo dla takich super myśliwców jak Ty!!! :) eTutor zawsze był drażniący, ale chyba ostatnio dał polecenie do odpalenia rakiet :)
A my tylko chcemy się tylko spokojnie uczyć... , a nauka to również współpraca z nauczycielem....
- 13 lat temu
zenstef - Powyższe raczej z przymrużeniem oka...;)
ale mi się wydaje, że na pewno powinna być komunikacja między uczniem a nauczycielem. Kiedyś mi eTutor powiedział w podobnej komunikacji ,,jak się nie podoba to proszę odejść"
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
zenstef - Nie, ja tak szybko stąd nie odejdę,
bo po pierwsze nie jestem taki jak eTutor próbował mnie ocenić w ,,dawne Forum", a też próbuję udowodnić to, że eTutor wcale mnie nie trzyma jakimiś tam umowami.
- 13 lat temu
zenstef - Na pewno jestem na tutorze bo jestem związany jakoś z innymi użytkownikami, ale dla samego tutora na pewno nie !!! - 13 lat temu
zenstef - No dobrze, chyba jest już dobrze na eTutor. Kilka lat coś tam próbowaliśmy
jakoś tam zadziałać z eTutor i chyba raczej zaczyna się jakoś układać... :)
pozdrawiam Administrację i wszystkich
co jakoś tam walczą z tym angielskim :)
- 13 lat temu
Wiolaen - To teraz się zaczęłam zastanawiać czy przypadkiem nie naruszyłam "dobrego imienia" serwisu zakładając tak zatytułowany temat :) - 13 lat temu
Wiolaen - A w ogóle to wróciłam przed chwilą z pracy i jestem w ciężkim szoku, że temat... jeszcze istnieje :D - 13 lat temu
zenstef - Nie można spokojnie pogadać? ;)
Chyba na dzisiaj wystarczy, bo przecież jutro też jest dzień!!! A może się to wszystko samo jutro samo jakoś ułoży?
Serdecznie pozdrawiam i życzę dobrych snów :)
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

Część komentarzy i odpowiedzi na pytania językowe kasujemy z bardzo prostego powodu:
- nie są na temat,
- nie odpowiadają na pytanie, a raczej służą mniej lub bardziej osobistym dygresjom,
- dublują już wcześniej zamieszczone rozwiązania problemu,
- czasem mogą być odczytane przez innych jako prześmiewcze uwagi,
- czasem autorzy wątków sami proszą o usuwanie tych komentarzy.

Usuwam np. komentarz quantum w wątku o "tczłejn" - mimo iż rozumiem, że to dowcip, nie każdy jednak może się na nim poznać. Problem został już rozwiązany i nie trzeba niczego tu dodawać. Chcielibyśmy, żeby w pytaniach był trochę większy porządek, trudno wszystkiego pilnować, jeśli w teoretycznie już rozwiązanych problemach ciągle pojawiają się nowe odpowiedzi. Tak więc proszę uwierzyć - nie kasujemy tego typu komentarzy z czystej złośliwości.
e.lukasiewicz
quantum137 - Czy taki komentarz w zakładce Hyde Park tez zostanie usunięty?
- 13 lat temu
enio - czy Pani komentarz to oficjalne stanowisko firmy, której Pani jest pracownikiem? Dziwi mnie trochę, że nie mają państwo jednego człowieka od kontaktów z klientami (jak profesjonalne firmy). Każdy z pracowników etutora uważa że może pisać co chce na forum, ale tak nie jest. - 13 lat temu
enio - My użytkownicy możemy, bo to nasze prywatne opinie. A Pani (i reszta) jesteście pracownikami i pracodawca ponosi odpowiedzialność za ewentualne szkody, spowodowane waszymi opiniami. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

PS. do Pani Lukasiewicz

Akurat w tym przypadku nie mam za złe usunięcia tamtego komentarza.

Bardzo jestem jednak zasmucony skasowaniem tematu o gruponie.
Kilka osób przedstawiło ważne kwestie, które zostały olane przez Was (tzn. skasowane)
Sam miałem tam 2 długie komentarze i chciałbym by:
1. temat został przywrócony przez e-tutor
2. e-tutor pokazał klasę i odpowiedział na postawione tam pytania (wszystkich biorących udział w dyskusji)

Prezentując takie stanowisko możecie nam udowodnić, że jesteście portalem na poziomie.
Przywróćcie temat i pokażcie nam, że wszyscy byliśmy w błędzie.
Lepszej okazji chyba nie będziecie mieli e-tutorze...
quantum137
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak to czytam i nie wierzę... Administracja jest na urlopie, że wątek jeszcze istnieje?

Wiecie, ja tutora polecałam na ogólnodostępnych forach do których miało dostęp parę tysięcy użytkowników... Nawet sama nie jestem w stanie określić ile z tych osób trafiło tutaj za moją namową, a potem samo dalej polecało tą stronę na równie duża skalę... Mam tylko nadzieję, że nikt przez te incydenty z kasowaniem postów nie będzie miał do mnie żalu, bo mimo że nie podaję nikomu swoich danych osobowych, to jednak używam stałych ników z którymi jestem kojarzona...
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.