ZALOGUJ SIĘ

Powtorki czy cos jest zle? nagle zniknely mi powtorki i mam ich bardzo malo

rok temuostatnia aktywność: rok temu
Cos mi sie nie zgadza w powtorkach. Ostatnio nie korzystalam jakis czas z apki i zrobilam sobie zaleglosci mialam jakie 600 powtorek ktore sukcesywnie robilam przez 3 dni wczoraj zostali mi jakies 100 i dzis wchodze na apke i widze ze mam ich duuzo mniej. Grzebie w ustawieniach, zmienilam ilosc dni na rozkladanie zaleglych powtorek na 2 zamiast 30 - to zmienilo sie tyle ze teraz mam 10 powtorek zaplanowanych. Resetowalam tez ustawienia rozkladaia powtorek. Nic nie dalo. Chcialabym najpoerw pouczyc sie obecnych powtorek bo przez przerwe zdazylam pozapominac, zanim bede dodawac kolejne slowa. Jest na to jakies rozwiazanie?
argusapocraphex
dzieciusiowo - Ciekawe co to się stało - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

@argusapocraphex, Mogło tutaj dojść do przeterminowania powtórek, które oceniłaś jako "Źle". Najprawdopodobniej jeżeli przez kilka dni wykonywałaś sukcesywnie powtórki, aby "zbić" te zaległe 600, które miałaś po powrocie do aplikacji, to po każdej takiej sesji system przydzielił datę kolejnej powtórki.

Przy ocenie "Źle" danego elementu system dodaje dodatkową powtórkę tego słówka, którą należy wykonać w ciągu 2 dni. Jeśli jednak się jej nie wykona, to ona się "przeterminowuje" i wypada z kolejki. Samo słówko pozostaje jednak w systemie z przypisaną datą kolejnej powtórki, która została mu przydzielona w momencie oceny "Źle".

Obecnie wygląda na to, że zaległe powtórki masz już rozłożone w czasie. Jeśli zatem zależy Ci na powtórzeniu elementów, które dodałaś do powtórek jeszcze zanim przejdziesz do nowych lekcji i nowego słownictwa, to możesz przywrócić daty powtórek (wtedy te zaległe będą na początku). W innym wypadku możesz po prostu sukcesywnie wykonywać po te kilkanaście elementów w powtórkach i już teraz przejść do nowych lekcji - z czasem powtórzysz wszystkie słówka, które znajdują się w powtórkach.

Jeśli coś jeszcze Cię nurtuje w tej kwestii czy wymaga wyjaśnienia, to prosimy o kontakt na [...]@etutor.pl 😊
kamila.zet
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki