ZALOGUJ SIĘ

Powtorki ciag dalszy (a komentarz dalej ma zawierac min.30 znakow-ABSURD)

zmodyfikowany: 13 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Szanowny Etutor,
Powtorki sa najsilniejsza cecha waszego serwisu.
Czemu nie chcecie brac sprawdzonych przykladow od swoich "rywali" i nie wprowadzicie wiekszej funkcjonalnosci przy powtorkach.
Jak wielu uzytkownikow slusznie zauwazylo:
-brak mozliwosci podpatrzenia listy powtorek na dany dzien,
-brak mozliwosci ingerencji w dane powtorki,
-brak FISZEK, a co zatym idzie mozliwosci ich edycji i drukowania,
Wiecej bardzo ciekawych pomyslow jest wam przesylane na biezaco, wystarczy tylko czytac.
Nie sa to chyba bardzo skomplikowane projekty?
Skoro pozostali potrafili, czemu nie wy.
Wszyscy widzimy wprowadzane przez was zmiany, wiele sie zmienilo na lepsze, ale czasem wystarczy prosty i czytelny interfejs + funkcjonalnosc by to w pelni zaskutkowalo.
Z niecierpliwoscia oczekujemy na rezultaty.
Pozdrawiam
TopMan

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

witam
faktycznie z powtórkami jest cos nie tak. Ja ciągle powtarzam i praktycznie 90%
czasu nauki to powtorki, zajmują nawet ponad godzinę potem juz nie mam czasu i siły na naukę a ucze się codziennie miedzy 1 a 2 godziny od 2 miesiecy i ledwo przerobiłam 5 lekcji Sa dni ze nam np wczoraj ponad 200 dzis ponad 100 powtorek i nie sa to zaległe tylko bieżące powtórki dlaczego? a jutro mam miec powtorek ok 40 nie rozumiem tego pozdrawiam
B
barzag
Jokasta - Mam podobnie. Jak już zrobię powtórki nie mam czasu i chęci na naukę :( - 13 lat temu
radmar2 - W ustawieniach można sobie zmieniać częstotliwość powtórek. Ale będzie to działać tylko dla nowych powtórek, te co macie już zaplanowane, to musicie przebrnąć. Ja też na początku ustawiłem sobie ambitnie "częstotliwość powtórek" na "wysoka", obecnie mam "normalna", a coraz bardziej skłaniam się do zmiany ustawień na "niska".
A poza tym mam dokładnie takie same odczucia.
- 13 lat temu
radmar2 - (c.d.)

Szczególnie wkurza mnie jedna rzecz - powtórki zdań gdzie trzeba wstawić fragment zdania w odpowiednim czasie. Niestety nigdy nie jest podane w którym (a z kontekstu nie zawsze to wynika), co powoduje, że zamiast uczyć się konstrukcji gramatycznych, to uczymy się na pamięć - aha, to zdanie to będzie taki czas.
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zgadzam się z Myszulą w 100%, wielu tylko dla powtórek ma abonament
P
p-o-l-a

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki