ZALOGUJ SIĘ

Aplikacja mobilna - zainstaluj i ucz się offline

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: rok temu
W imieniu całego zespołu eTutora jest mi bardzo miło poinformować, że właśnie udostępniliśmy nową aplikację mobilną!

Jest to bezpłatna aplikacja dostępna dla zarejestrowanych użytkowników posiadających urządzenie z systemem Android w wersji minimum 2.3. Za jej pomocą, po pojedynczej synchronizacji w danym dniu z platformą, możliwe jest korzystanie z narzędzia bez konieczności łączenia z siecią i m.in. wykonywanie bieżących powtórek. Aplikacja w trybie połączenia z internetem pozwala dodatkowo na pobieranie dialogów zawartych w lekcjach oraz ćwiczeń przypisanych do tych dialogów, a także na korzystanie ze słownika Diki. Wszystkie pobrane dialogi można odsłuchiwać w trybie offline, a wykonane w tym czasie ćwiczenia podczas kolejnej synchronizacji zostaną wysłane na nasz serwer aktualizując postęp odpowiednich lekcji.
Dzięki tym rozwiązaniom nauka języka jest możliwa w podróży czy też podczas biegania, więc mamy nadzieję, że aplikacja przypadnie Wam do gustu.

Więcej informacji na jej temat znaleźć można tutaj: https://www.etutor.pl/android/etutor/

Będziemy wdzięczni za wszelkie pomysły ulepszeń aplikacji - te, które spotkają się z aprobatą innych użytkowników i zostaną przez nas zaakceptowane, będą sukcesywnie wdrażane.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z aplikacją, prosimy o zgłaszanie ich na [...]@etutor.pl. Dzięki temu będziemy w stanie w szybki sposób reagować na Wasze uwagi i poprawiać ewentualne błędy.
Prosimy Was o wyrozumiałość zwłaszcza, jeśli aplikacja w początkowym okresie istnienia nie będzie działała na konkretnym urządzeniu - jeśli wpłynie do nas odpowiednia informacja, postaramy się zamieścić poprawki tak szybko, jak to możliwe.

Pozdrawiamy,
Zespół eTutor
japonskiwachlarz
lupaniec - Udostępnijcie na WINDOWS PHONE - 10 lat temu
marcinczula - Właśnie trochę szkoda że nie ma wersji na Windows Phone. Niestety muszę pożyczać komórkę z android by ćwiczyć, a to super sprawa. Kiedy można się spodziewać wersji na Windows Mobile ? - 8 lat temu
thorson86 - Czy kiedykolwiek wypuścicie ta apke na Windows Phone ? Nie posiadam telefonu z androidem a ta aplikacja na pewno bardzo by mi pomogła w dalszej nauce angielskiego, zresztą nie tylko mi, bo na pewno jest dużo osób które by z niej skorzystały jak by wyszła na WP. Może by tak w końcu zespół z eTutor pomyślał coś nad tą aplikacją na WP :)
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 43

Świetna sprawa. Należy dodać, że chcąc zainstalować tę aplikację, wystarczy wejść na podaną wyżej stronę, zalogować się i aplikacja zostanie wysłana na komórkę. Później na komórce podać login i hasło z etutor i po kłopocie.

Pozdrawiam i życzę przyjemnej nauki.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cudowna wiadomość,jestem z natury kinestetykiem, jak mam przez 1h siedzieć przed kompem i wkuwać słówek to mi się źle robi.Teraz nauka to sama przyjemność,fakt trochę się nachodzę po mieszkaniu,ale jak to mówią cel uświęca środki.
Szkoda że się zimno robi, można by się uczyć gdzieś w plenerze.
patryktt21
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
kingamusic - W końcu się doczekałam, bo w tablecie jest wiele opcji niedostępnych. - 11 lat temu
wew21 - Świetna aplikacja, na to właśnie czekałem! Dziękuję :)
Dobrze by było jak by z czasem byly wyświetlane również notatki w powtórkach :)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Rozważacie też wprowadzenie aplikacji na iOS?
M
mrocznymis
japonskiwachlarz - Tak, aplikacja dla systemu iOS również zostanie stworzona. Na razie nie jesteśmy w stanie podać daty premiery, ale najprawdopodobniej nastąpi to już w przyszłym roku kalendarzowym. Będziemy Was na bieżąco informować o naszych planach. Pozdrawiamy :) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szkoda, że na tej aplikacji nie ma normalnych lekcji i ćwiczeń, ale cóż, dobre i to :-)
kingamusic
japonskiwachlarz - Aplikacja będzie rozwijana stopniowo. Na razie zależało nam na zapewnieniu możliwości korzystania z powtórek w trybie offline. Z czasem jednak planujemy tak rozbudować aplikację, aby za jej pomocą możliwe było korzystanie z jak największej liczby elementów kursu. - 11 lat temu
ennolava - Zainstalowałam aplikację i uczę się teraz słówek mobilnie - już kilka miesięcy z Wami. Ale również bardzo dotkliwie odczuwam brak możliwości przerabiania lekcji, czy będzie taka możliwość?
- 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jedyny mankament tej aplikacji jaki znalazłem to: przy większej ilości przykładowych zdań, gdy trzeba przewinąć ekran daleko w dół po kliknięciu oceny nie podnosi ekranu do góry, tylko pojawia się taka nie do końca wczytana strona i trzeba samemu przewinąć do góry. Nie jest to jakiś problem ale znalazłem takie drobne niedociągnięcie :P

Mam nadzieję, że w przyszłości aplikacja będzie rozbudowana o możliwość wpisywania odpowiedzi.

A gdzieś tam w dalekiej perspektywie o możliwość dodawania nowych słówek.

Pozdrawiam,
Myga
M
MMyga
japonskiwachlarz - Dziękujemy za zgłoszenie problemów. Postaramy się poprawić przewijanie ekranu w powtórkach. Dziękujemy również za sugestie wdrożenia możliwości wpisywania odpowiedzi w powtórkach oraz dodawania słówek ze słownika - postaramy się je wprowadzić w przyszłości. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Bawiłem się ostatnio aplikacją na Androida i znalazłem niestety kilka niedoróbek/błędów:
1. Jakiś czas temu bardzo się ucieszyłem gdy w etutor wprowadzono funkcjonalność notatek, które są wyświetlane w czasie powtórek. Bardzo się wiec zdziwiłem że notatki te nie są wyświetlane w aplikacji na Androida. Niestety słownik diki.pl nie jest doskonały. Jedno słówko potrafi mieć wiele znaczeń lub może być użyte w różnych kontekstach. Idealnie by było gdyby w diki.pl pod każdym znaczeniem słówka był jego opis podobnie jak ma to miejsce w słownikach angielsko-angielkich. Ja używam notatek właśnie do tego celu. Ich wyświetlanie zwiększa efektywność uczenia się.

2. Występuje problem z wykresami ilości wykonanych powtórek. Dnia 2013.09.01 miałem do zrobienia 485 powtórek. 404 wykonałem na komputerze, zaś pozostałe (81) za pomocą aplikacji na androida. Po wejściu na wykresy wykonanych powtórek widzę zamiast spodziewanych 485 powtórek tylko 425! Myślałem, że może jest jakieś opóźnienie w zliczaniu wykonanych powtórek, ale niestety, gdy dzisiaj sprawdziłem ilość wykonanych wczoraj powtórek na wykresie w dalszym ciągu widnieje 425 zamiast spodziewanych 485!

3. Brak jest możliwości zmiany wielkości czcionki. Domyślam się że jest to spowodowane chęcią dostosowania aplikacji do jak największej ilości telefonów. Myślę jednak, że gdyby dodać w ustawieniach możliwość regulacji wielkości czcionki to każdy by sobie dostosował do własnych preferencji.

4. Po podzieleniu powtórek na cykle na etutor.pl i następnie wykonaniu synchronizacji do aplikacji ładowane są jedynie elementy z pierwszego cyklu. Spodziewałbym się raczej, że będą załadowane wszystkie elementy przewidziane na dany dzień z podziałem na cykle!

Prawdę mówiąc jestem trochę rozczarowany tą aplikacją. Funkcjonalnie niewiele się różni od m.etutor.pl, a po szumnych zapowiedziach aplikacji spodziewałem się czegoś więcej. Co więcej wszystkie powyższe sugestie zgłosiłem już w czasie alfa/beta testów w maju tego roku i z tego co widzę, od tego czasu nie zmieniło się nic prócz kolorystyki interfejsu graficznego.

Pozdrawiam
O
okm18
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
wew21 - Rzeczywiście, dopiero teraz zauważyłem, że nie zgadzają się statystyki... W ogole to dziwne, bo miałem dziś około 170 powtórek z czego wszystkie zrobiłem na telefonie, a teraz jak patrzę na statystyki na laptopie wyświetla się, że wykonałem 40 powtórek. Da się to jakoś naprawić? - 11 lat temu
a.kosmal - @MMyga, @okm18, bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi. Zostały one przekazane do wiadmości osób odpowiedzilnych za tworzenie i funkcjonowanie aplikacji mobilnej, także dziękujemy za pomoc w jej doskonaleniu ;-) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie ma możliwości przewijania menu na mniejszych wyświetlaczach w orientacji poziomej nie widać wyboru języka.
M
MMyga
japonskiwachlarz - Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Postaramy się go poprawić tak szybko, jak to możliwe. Pozdrawiamy :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na Google Play właśnie zamieściliśmy zaktualizowaną wersję aplikacji mobilnej. Zmiany, jakie wprowadziliśmy w wersji 1.0.5 to m.in.:
- wyświetlanie notatek użytkownika w powtórkach
- poprawa pobierania powtórek podzielonych na cykle
- poprawa synchronizowania wykonanych powtórek
- drobne zmiany w wyświetlaniu elementów

Dziękujemy za przekazane uwagi, które pozwoliły nam udoskonalić aplikację!

Pozdrawiamy,
Zespół eTutor
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A jak jest z używaniem etutor offline przez Kindle? Nadal jedynie przez wi-fi? ;)
Haku92
japonskiwachlarz - Nie ma możliwości korzystania z eTutor w inny sposób. Niestety, nie mamy możliwości ani planów tworzenia rozwiązania na Kindle. Active Content jest na razie w fazie beta, a liczba użytkowników korzystających z czytnika do nauki jest znikoma.
Przepraszamy i pozdrawiamy.
- 11 lat temu
piotr.grela - Kindle Fire i Kindle HD dziala na bazie androida ale w zasadzie ma zablokowane pobieranie aplikacji nie z Amazon.com. Gdy pobierzemy ze strony www.1mobile.com specjalna aplikacje to mozna pobierac czesc aplikacji androidowych. Udalo mi sie zainstalowac na Kindle w ten sposob slownik diki.pl ale nie znalazlem aplikacji etutor.pl. Aby w pelni cieszyc sie z androida na Kindleku nalezy go zrootowac ;-)
Nowy Kindel HDX ma rowiniez ograniczenia co do pobierania applikacji obcych np. z google.play
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam! Mam pytanie - kiedy będzie można wpisywać słowa w powtórkach w aplikacji mobilnej.
?
Gość
japonskiwachlarz - Na razie jeszcze rozważamy wprowadzenie tej opcji. Pozdrawiamy. - 11 lat temu
marryd - A co przemawia przeciwko opcji wpisywania odpowiedzi w miejsce dotychczasowego braku takiej możliwości? Przecież to byłaby dodatkowa opcja, która znacznie zwiększyłaby możliwości nauki o ćwiczenie pisowni, która w języku angielskim nie jest wcale taka oczywista. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie żebym się czepiał, ale na małych ekranach po zmianie orientacji z pionowej na poziomom nie da się zobaczyć ostatniej pozycji w menu, w niczym to nie przeszkadza ale problem nadal istnieje.

Brakuje przycisku który po zakończonych powtórkach by powodował kolejną synchronizacje z serwerem, czasami jest tak, że część powtórek można zrobić mobilnie, a część przez WWW i wtedy trzeba kombinować. Można oczywiście przejść na powtórki online i wtedy następuje taka synchronizacja, ale nie wiem czy nie pojawia się też ryzyko naliczania opłat za transfer danych w przypadku ponownego włączenia aplikacji gdy jesteśmy z dala od wifi.

Oba problemy to w sumie błahostki, ale chyba dążymy do perfekcji ;)

Pozdrawiam,
Myga
M
MMyga
japonskiwachlarz - Dziękujemy za uwagi. W kolejnych wersjach aplikacji postaramy się naprawić te problemy. Pozdrawiamy :) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak podłączam słuchawki i uruchamiam dialog to włącza się tryb mikrofonu w telefonie i nie można juz posłuchać dialogu. Co jest grane ?
M
moh
japonskiwachlarz - Czy możemy prosić Cię o podanie modelu telefonu i wersji zainstalowanego na nim systemu Android? Postaramy się dociec przyczyny nieprawidłowego działania aplikacji po podłączeniu słuchawek. Pozdrawiamy :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

1. Przy wprowadzaniu wyszukiwanego hasła w słownik, sypią się literki, tzn jak za szybko wprowadzę kolejne literki, to pojawiają się samoistnie spacje między nimi.

2. Podczas wpisywania hasła w słowniku ( z polskimi znakami ) aplikacja się sypie. Pojawia się błąd w stylu; "znaleziono błąd, raport wysłany~ coś takiego" po czym słownik kompletnie przestaje działać i trzeba restartować aplikacje aby wszytko wróciło do normy.

3. Dodajcie możliwość synchronizacji oddzielnie dźwięków i obrazków
dźwięki mi się w ogole nie potrzebne, bo nawet się z tego nie ucze - do tego bardzo długo trwa synchronizacja z dźwiękami.
natomiast dla mnie bardzo przydatne były by obrazki.

4. Czcionka mogła by być ciut większa, bo jak się jedzie autobusem to czasem ciężko cokolwiek dojrzeć.

5. Nadal czekamy na możliwość dodawania słówek z poziomu słownika


Pozdrawiam!

galaxy ace
używam androida 2.3.7
cyanogenMod7 apocalypse-09072012
wersja pasma podstawowego s5830xxkpt
M
maxkarim
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam pytanie odnośnie aplikacji. Czy macie jakieś problemy teraz z nią? Mi na tablecie, w którym mam androida 2.3.4 etutor mobile (ikonka niebieska z pomarańczowym e) chodzi dobrze, ale już na telefonie i androidzie 4.1.2 mam problemy. Aplikacja (ikonka pomarańczowa z białym e i obramowaniem) nie pobiera dialogów do trybu offline oraz nie ma opcji "Przeglądaj powtórki". Ma ktoś podobny problem?
H
Haven
okm18 - Witam

Na moim telefonie z Androidem w wersji 4.1.2 i najnowszą wersją aplikacji (pomarańczowa ikonka z białym e), a więc dokładnie taka sama konfiguracja jak u Ciebie, nie zauważyłem żadnego z problemów jakie opisałeś.

Pozdrawiam
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
Haven - Dzięki,to coś u mnie musi być nie tak, tylko nie wiem dlaczego nie mam możliwości przeglądania powtórek i mam brak synchronizacji dialogów na telefonie. - 10 lat temu
japonskiwachlarz - W chwili obecnej nie ma już możliwości przeglądania powtórek w trybie offline w aplikacji mobilnej. Pozdrawiamy :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po aktualizacji do 1.08 aplikacja nie chce sie zsynchronizować z serwerem.
Nieważne ile bym powtórek robił to i tak po kliknięciu synchronizacji ciągle pojawia się liczba 500 powtórek do wykonania.

Tragedia, teraz po tej ostatniej aktualizacji jest wręcz niemożliwa dla mnie nauka. Matura za pasem a człowiek jest odcięty od nauki, zróbcie coś z tym. Pozdrawiam.
M
maxkarim
japonskiwachlarz - zostało wprowadzone ograniczenie na liczbę powtórek, jakie mogą zostać jednorazowo pobrane. Po wykonaniu 500 powtórek i ponownej synchronizacji, pozostałe powtórki zostaną pobrane do aplikacji. Pozdrawiamy - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Skąd mogę pobrać aplikację pomijając Google play? Nie mam konta na gmail. Proszę o bezpośredni link do .apk.
StanleyN
japonskiwachlarz - Aplikacja jest dostępna jedynie za pośrednictwem Google Play. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie mogę dziś wykonać synchronizacji. Do tej pory aplikacja działała jak należy. Jaka może być przyczyna, tzn. czy jest jakiś sposób, by synchronizacja znów działała?
B
barwa.jesienna

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, próbowałem i u mnie też nie działa synchronizacja. Wynika z tego że mają awarię.

Pozdrawiam.
?
Gość
maxikaz - U mnie także nie działa. Mam nadzieje, że szybko uporają się z problemem.
Pozdrawiam.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy wszystkim za czujność i zgłoszenie błędu. Postaramy się jak najszybciej zająć tematem i wyeliminować wspomniany błąd.
a.kosmal
Pracownik eTutor
japonskiwachlarz - Błąd został poprawiony. Przepraszamy za jego pojawienie się. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Trochę mi brakuje dodatkowych opisów elementów przy powtórkach, np. formal, old-fashioned, BrE. Jest to widoczne, ale dopiero w odpowiedzi, a przydałoby się już w haśle - pytaniu, tak jak w przypadku oznaczenia "phrasal verb".
B
barwa.jesienna
japonskiwachlarz - Dziękujemy za sugestię. Postaramy się uwzględnić to przy tworzeniu poprawek w aplikacji. Pozdrawiamy! :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam!

1. Ostatnio zauwazylem zmiany w dzialaniu aplikacji Etutor. Nie wszystkie slowa / zwroty daja sie odsluchac.

2. Nie wiem czy jest mozliwosc wprowadzenia takiego rozwiazania na podzial nauki jezyka angielskiego na brytyjski angielski i amerykanski angielski.
Mieszkam w Anglii i chcialbym zapamietac bardziej pisownie, slowka i wymowe brytyjska.

3. Marzy mi sie aby kazde slowo / zwrot mialo przykladowe udzwiecznione zdanie w ktorym jest ono zastosowane.

4. Jeszcze mam jedno marzenie, jak czytam na Kindle gazete lub ksiazke, nie znam jakiegos slowa - fajnie bylo by go dodac automatycznie do procesu nauki.

Dziekuje Tworcom za prace wlozona w ta, moim zdaniem najlepsza aplikacje do nauki angielskiego. Przez wiele lat bylem uzytkownikiem programow Super Memo ale o wiele wieksze rezultaty widze przy nauce Etutor.


Pozdrawiam serdecznie
Piotr Grela
piotr.grela
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
japonskiwachlarz - Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że możemy Ci pomóc w nauce angielskiego :)

Co do Twoich uwag:

1) prosilibyśmy bardzo przesłanie przykładów takich słów/zwrotów, które kiedyś były "odsłuchiwalne", a teraz już nie są na [...]@etutor.pl - przyjrzymy się temu bliżej

2) postaramy się wprowadzić dodatkowe oznaczenia (zgodnie z tym, co wspomniała wyżej @barwa.jesienna)

3) słówka w aplikacji są powiązane ze słownikiem Diki - jeśli tam nie ma przykładowych zdań, to nie pojawią się one również w aplikacji. Staramy się uzupełniać słownik o nowe elementy.
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
japonskiwachlarz - .
4) prywatnie przyznam, że podzielam to marzenie :) Niestety, jesteśmy tak przytłoczeni bieżącymi projektami, że funkcjonalności tego typu nie są w chwili obencej możliwe do zrealizowania. Mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się podjąć takiego zadania

Pozdrawiamy serdecznie!
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

1) Moze dodaje zbyt trudne i wyszukane slowka dodaje do powtorek, dlatego nie ma ich udzwiekowienia. A gdyby aplikacje mobilnej Etutor powiazac z aplikacja syntezator mowy i dzwieku np. Ivona to znikl by ten problem.
Chociaz z drugiej strony zaden syntezator nie zastapi ludzkiej mowy.

4) Moze warto by nawiazac wspolprace z jakims producentem Ereaderow np. Onyxem czy Amazonem ;-)
Amazon Kindle Paperwhite 3 ma system powtorek slow ale dzwieku i tlumaczenie jest angielski-angielski
piotr.grela
japonskiwachlarz - Nagrania do słownika są wykonywane raz na kilka lub kilkanaście tygodni - z tego względu mogą pojawić się braki w nagraniach. Postaramy się jednak uzupełnić nagrania w nadchodzących miesiącach.

W chwili obecnej nie planujemy nawiązania współpracy z twórcami czytników - przepraszamy.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Od kilku dni, mniej więcej od ostatniego tygodnia maja (2014) mam problemy z synchronizacją powtórek. Mam LG L9 II z Androidem 4.4.1. Pojawia się komunikat "Trwa synchronizacja powtórek z platformą" i trwa , i trwa i trwa... Nie kończy się. Raz w ciągu ostatniego tygodnia udało mi się zsynchronizować.
J
jaroslawjuda
japonskiwachlarz - Dziękujemy za informację. W najbliższych tygodniach postaramy się umieścić nową wersję aplikacji w Google Play.
Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

czy znacie już date wprowadzenia appki na IOS?:)
A
aneczkapoziomka
japonskiwachlarz - Niestety, w chwili obecnej nie znamy daty publikacji aplikacji dla iOS. Pozostaje ona w sferze planów, które czekają na decyzję o akceptacji w celu wdrożenia - nie zostały rozpoczęte prace nad jej utworzeniem. - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A czy przewidziana jest również aplikacja na windows phone?
L
ladylikeluke
japonskiwachlarz - Niestety, nie planujemy w chwili obecnej aplikacji eTutor dla Windows Phone. W planach jest jednak aplikacja słownika Diki. - 10 lat temu
ladylikeluke - Zawsze coś ;) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo proszę o umożliwienie ustawienia wielkości czcionki - niestety jestem zmuszona porzucić aplikację mobilną, ponieważ słowa są na niej praktycznie niewidoczne (Samsung GS4).
L
laiqua

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W nowej wersji mobilnej w powtórkach nie ma podglądu do notatek. Czy to celowe, czy zgubiły się? Jeżeli ich nie będzie, wielka szkoda. Poświęciłam tym notatkom sporo czasu i dla mnie one są bardzo ważnym elementem w uczeniu się. Tak ważnym, że dopiero w połączeniu z nimi powtórki uznałam za sensowne.

Druga sprawa - na Etutorze cenię sobie nagrania lektorów. Naturalnie, można je pobrać, ale gdy podczas powtórek wybieram "pokaż odpowiedź", nagranie hasła nie jest automatycznie odtwarzane, tak jak było przed aktualizacją aplikacji. Trzeba jeszcze dotknąć ikony głośniczka. Niewygodne.

Dobrze i wygodnie uczyło mi się z tej starszej wersji. Wypowiadam się tylko w odniesieniu do powtórek, bo tylko do tego używałam mobilnej wersji Etutora. Być może inne funkcje tej aplikacji są lepsze. Rozumiem też, że pewnie inni użytkownicy potrzebowali czegoś takiego jak ta nowa. Brak notatek w powtórkach i strata czasu na namawianie ikony głośniczka by przemówiła, sprawiły, że dla mnie ta nowość jest bezużyteczna.
B
barwa.jesienna
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nowa aplikacja jest malo udana, wlasciwie wcale!!! Jedyny plus to wbudowanie slownika do aplikacji. Bardzo sie wkurzylem i zawiodlem kiedy uaktualnilem nowa aplikacje. Gdzie ja moge z powrotem wgrac stara wersje aplikacji Etutor?
Jak tak dalej pojdzie, chyba przyjdzie mi z powrotem wrocic do aplikacji SuperMemo!
Nie bede sie powtarzal za uzytkownikem barwa.jesienna ale brakuje podgladu do notatek, to wyroznialo ten program od Supermemo, nie widze przykladowych zdan. Brak opcji usun powtorki, synchronizacji...

Udalo mi sie z powrotem wgrac stara wersje Etutora z www.1mobile.com

Uwaga: Trzeba zablokowac w tablecie lub komorce opcje aktualizacji programow, bo nam sie wgra nowa wersja.
piotr.grela
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
barwa.jesienna - Piotrowi dziękuję za podpowiedź :) W ten sposób znów jestem szczęśliwym użytkownikiem starej wersji.
Też miałam obawy, ale wolę zakuwać słówka z komórki niż tkwić przy komputerze, a ta nowa wersja jest nie do przyjęcia moim zdaniem.
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
renata_k - Starsza wersja aplikacji któregoś dnia przestanie zupełnie działać, ponieważ nie będziemy jej już wspierać. Nad nową wersją cały czas pracujemy i z czasem będą dodawane do niej nowe funkcje. Zachęcamy zatem do przesyłania swoich sugestii, co powinno się w niej znaleźć.

Oprócz tego sama strona internetowa jest przystosowywana do tego, by można było, w miarę możliwości bez przeszkód, korzystać z niej na urządzeniach mobilnych (w szczególności na tabletach, ale także na telefonach).
- 10 lat temu
piotr.grela - Z calym szacunkiem dla programistow i tworcow Etutora. Starej wersji aplikacji etutora nic brakowalo byla doskonala! Po co zmieniac cos co bylo dobre i dobrze dzialo?

Nowa wersja nie jest ani ladna ani uzyteczna jednym slowem jest do d...
Ta wersja powinna jeszcze byc dostepna tylko dla testerow. To chyba najwiekszy niewypal Etutora, chcecie firme doprowadzic do bankructwa?

Pewnie, ze moge korzystac z Etutora z poziomu przegladarki, tylko, ze po godzinie 17.00 nawet polaczenie 4G mocno mi zamula w Londynie.

- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
barwa.jesienna - Mam nadzieje, że do czasu, gdy stara wersja przestanie działać, nowa dorówna starej, tzn. nagranie hasła będzie się odtwarzało automatycznie i będzie dostępny podgląd notatek. Te braki nowej wersji całkowicie ją przekreślają w moim odczuciu.
Proszę zrozumieć, że powtórzenie 100-200 elementów z kilkunastu tysięcy w bazie, w sytuacji gdy tyle jest wyrazów bliskoznacznych, gdy polskie tłumaczenie nie zawsze wiernie oddaje sens, gdy nic nie wiadomo o kolokacjach, bez notatek nierzadko jest mało wartą, ale czasochłonną zgadywanką. Nie wyobrażam sobie powtórek na komórce ze strony internetowej, np. w trakcie spaceru z psem - aż tak umartwiać się nauką języka nie będę.
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
mamariuszm - też znów zainstalowałem starą wersję -dzięki za namiar ....też pisałem wielokrotnie ze nowa to niestety nie w pełni użyteczne narzędzie [ chyba wszystko już zostało opisane ] szkoda iż zanim wprowadzi się nową wersję nie pomyśli się o sprawdzonych funkcjonalnościach typu automatyczne odwracanie ekranu w zależności od położenia urządzenia czy też automatyczne odtwarzanie wymowy ...niestety klikanie za każdym razem by odtworzyć dźwięk to szczyt marnotrawstwa czasu a o to chodzi by słyszeć wymowę przy powtórkach - od wprowadzenia nowej wersji zawiesiłem powtórki na telefonie / tablecie za pomocą aplikacji np w pociągu itp [ off-line ]- super że jeszcze można było dorwać starą wersję .... - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a mi z kolei nie podoba się to, że nie będzie już można korzystać z wersji mobilnej na m.etutor.pl
nie wszyscy mają telefony, które obsługują aplikację, dla mnie to była jedyna możliwość korzystania z eTutor na telefonie a teraz straszy mnie komunikat "Uproszczona wersja mobilna serwisu m.etutor.pl nie jest już przez nas wspierana i wkrótce przestanie być dostępna. Zachęcamy do korzystania z serwisu www.etutor.pl lub dedykowanej aplikacji na telefony Android." :(
hotaru85
renata_k - Wycofujemy wersję m.etutor, ponieważ dążymy do tego, aby standardowa strona była tak przystosowana, aby można było z niej wygodnie korzystać na telefonach. To pozwala nam się skupić na jednej stronie, nie na dwóch :)

Pozdrawiam!
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dlaczego w nowej wersji aplikacji nie jest automatycznie odtwarzany dźwięk. Konieczności klikania w przycisk przy każdej powtórce jest ekstremalnie niewygodne! Proponuję w ustawieniach dodać flagę za pomocą której każdy będzie mógł sobie ustawić czy chce aby dźwięk odtwarzał się automatycznie czy nie.
Bardzo brakuje także wyświetlania notatek.
Mam nadzieję że naprawa tych niedogodności to kwestia kilku dni a nie kilku miesięcy.
O
okm18
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
renata_k - Dziękujemy za sugestie.
Obie funkcje, o których Pan wspomina, zostaną przez nas wprowadzone. Niestety nie jestem w stanie zagwarantować, że nastąpi to w przeciągu kilku dni, lecz z pewnością nie trzeba będzie na nie czekać kilka miesięcy :)

Pozdrawiam!
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzisiaj spotkała mnie raczej mało przyjemna niespodzianka w czasie korzystania z aplikacji. Niestety w czasie synchronizacji z trybu offline do online aplikacja wywaliła się. No cóż, w końcu to soft i czasem coś może pójść nie tak. Nie spodziewałem się jednak że razem z aplikacją w kosmos wylecą wszystkie powtórki jakie dzisiaj zrobiłem!
Powtórki nie powinny być usuwane z aplikacji dopóki serwer nie przyśle potwierdzenia że zostały one odebrane i poprawnie przetworzone!
Prosiłbym o jak najszybsze poprawienie synchronizacji offline -> online aby więcej takie sytuacje nie miały miejsca bo w tej chwili jej używanie jest bardzo ryzykowne.
O
okm18
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
japonskiwachlarz - Dziękujemy za zgłoszenie. Wprowadzimy odpowiednie zabezpieczenia, aby sytuacje tego typu nie miały miejsca. Serdecznie przepraszamy za powstałe problemy. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Za najnowsza wersje Etutor mobile TFUrcom tej aplikacji chcialbym przyznac moja prestizowa nagrode [post edytowany przez admina - niecenzuralne słownictwo]
1. Za brak wyswietlanych notatek
2. Za brak automatycznej wymowy slow
3. Za ogolna funkcjonalnosc programu
piotr.grela
renata_k - Panie Piotrze - ma Pan prawo być niezadowolony i wyrażać swoje zdanie na temat aplikacji, lecz bardzo proszę robić to w sposób kulturalny.

Pozdrawiam
- 10 lat temu
japonskiwachlarz - Aktualizacja aplikacji pojawi się "na dniach". Będą w niej wyświetlane notatki i możliwość włączenia automatycznej wymowy słów w powtórkach. Serdecznie przepraszamy za przedłużone oczekiwanie na tę aktualizację - prace nad aplikacją słownika w ostatnich tygodniach spowolniły realizację projektu aplikacji eTutor. - 10 lat temu zmieniany: 9 lat temu
knorwid - Przydałoby się również w nast. etapie filtrowanie/dzielenie powtórek :) - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja myślę, że by się jeszcze przydała funkcja dodawania/wydzielania słów i wyrazów do specjalnego zestawu do bardziej intensywnego powtarzania ("mielenia") - naprz. takich, których zapamiętanie stwarza problemy. Ja bym na pewno miał co do takiego zestawu dorzucić.
pkomarek1
japonskiwachlarz - Dziękujemy za zgłoszenie propozycji. Na razie nie mamy planów udostępnienia powtórek specjalnych w wersji mobilnej - najpierw chcemy zająć się udostępnianiem jak największej liczby elementów lekcji.
Pozdrawiamy!
- 9 lat temu
pkomarek1 - W takim razie chociaż w wersji stacjonarnej dodajcie taką możliwość - 9 lat temu
japonskiwachlarz - Taka możliwość istnieje we wspomnianych powtórkach specjalnych (Menu > Słówka > Powtórki specjalne) - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzisiaj z samego rana aplikacja w ogóle nie chce działać w trybie offline. Każda próba przełączenia się do offline kończy się po chwili komunikatem "Problem podczas przechodzenia w tryb offline. Upewnij się, że posiadasz aktywne połączenie internetowe i spróbuj ponownie".
Jestem pewien, że posiadam aktywne połączenie internetowe, gdyż inne aplikacje działają bez zarzutu!!

Tablet Asus TF201. Android 4.1.1
pkomarek1
pkomarek1 - I nadal nie działa... - 9 lat temu
japonskiwachlarz - W tym tygodniu pojawi się aktualizacja aplikacji, która powinna usunąć problem.
Pozdrawiam!
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po kliknięciu na przycisk "Pokaż odpowiedź" pokazuje się odpowiedź :) Problem w tym że jak już się ona pokaże to nie da się już powrócić do pytania. Czy jest możliwość dodania takiej funkcjonalności. Idealnie by było, gdyby do pytania można było powrócić poprzez przesunięcie palcem po ekranie z lewej strony do prawej i na odwrót, czyli po przesunięciu palcem z prawej strony na lewą pokazywała by się odpowiedź. Dało by to efekt "elektronicznej fiszki" co znacznie ułatwiło by naukę. Idąc za ciosem, ruchem palca z lewej strony do prawej można by także powielić funkcjonalność przycisku "Pokaż odpowiedź" (jeśli odpowiedź nie była jeszcze pokazywana).
O
okm18
pkomarek1 - Dobry pomysł! - 9 lat temu
japonskiwachlarz - Dziękujemy za sugestię. Nie planujemy wdrożenia rozwiązania, które wymagałoby korzystanie z gestów, ponieważ nie są one intuicyjne podczas korzystania z aplikacji. Gest przesuwania palca od lewej krawędzi ekranu jest domyślnie zarezerwowany dla wysuwanego podręcznego menu w aplikacjach Android (i korzystamy z tego w aplikacji).
Wiemy jednak, że musimy w jakiś sposób udostępnić treść pytania powtórki - dlatego też najpewniej skorzystamy z rozwiązania, które stosujemy w pełnej wersji serwisu (które zastosowaliśmy również w poprzedniej wersji aplikacji) i na ekranie z odpowiedzią wyświetlimy również treść pytania.
Pozdrawiamy
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji eTutor. Wprowadzone zmiany to:
- Nowy wygląd dialogów
- Możliwość automatycznego odtwarzania dźwięków w powtórkach
- Możliwość ręcznego wprowadzania odpowiedzi w powtórkach
- Możliwość korzystania z aplikacji w trybie poziomym
- Wyświetlanie notatek w powtórkach

Pozdrawiamy :)
japonskiwachlarz
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu
pkomarek1 - a od jakiej wersji Android aplikacja działa? Jeżeli od 2.2.+ jak poprzednia wersja, to mam złą wiadomość. Nadal na moim telefonie z Androidem 2.2.1 nie działa, jak powinno: aplikacja się zainstaluje, nie ma żadnego komunikatu o ewentualnej niezgodności aplikacji z urządzeniem. Po zainstalowaniu uruchamiam, ale kiedy wprowadzę dane do logowania i nacisnę przycisk "zaloguj" - brak reakcji. Aplikacja "zamarza".

Zaraz pójdę zaktualizowat aplikację na tablecie i zobaczę, co tam się dzieje. Ale na razie - raczej jestem zawiedzony
- 9 lat temu
japonskiwachlarz - Możemy prosić o podanie modelu telefonu? Dziękujemy! - 9 lat temu
pkomarek1 - Samsung Galaxy SLC lub GT-I9003 - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Testuje najnowsza aplikacje Etutor i jak narazie jestem zadowolony. Przydaloby sie aby mozna bylo redagowac wlasne notatki i dodawac slowka, zwroty, ktorych nie ma w slowniku Diki.
Dziekuje i pozdrawiam
piotr.grela
japonskiwachlarz - Dziękujemy za sugestię. W miarę możliwości postaramy się udostępnić opcję redagowania notatek w aplikacji. Pozdrawiamy! - 9 lat temu
piotr.grela - Na telefonie Android 4,5" aplikacja ta najnowsza wyglada i funkcjonuje wspaniale. Moze przydaloby sie aby byla troche szybsze dzialanie, przy przechodzenie pomiedzy fiszkami, powtorkami.

Na tablecie 7" juz aplikacja etutor.pl wizualnie troche nie pasuje ale jest niezle. Dobrze, ze mam na karcie pamieci stara wersje etutor. Bardziej mi pasuje moze sie do niej przyzwyczailem.

Dwie rzeczy moim zdaniem zasluguja uwage:

1. Zdania i wyrazy angielskie powinny byc pisane wieksza czcionka, natomiast polskie tlumaczenie moglo by byc pisane mniejsza czcionka.

2. Czas spedzany off-line na powtorkach, tez jakis sposob powinien sie liczyc w rankingu uzytkownikow :-)
- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu
japonskiwachlarz - Dziękujemy za miłe słowa. Dokładnie teraz pracujemy nad przyspieszeniem aplikacji - zwłaszcza nad pobieraniem plików do trybu offline oraz nad zmianą języka w aplikacji.
Co do Twoich uwag:
1) Spróbujemy dodatkowo odróżnić treść przykładowych zdań od polskich tłumaczeń
2) Na razie kwestia statystyk trybu offline pozostaje otwarta, ponieważ chcemy wprowadzić w pierwszej kolejności inne usprawnienia. Ale dodaliśmy tę propozycję do plannera rozwoju - postaramy się ją przeanalizować i w miarę możliwości wdrożyć gdy tylko czas nam na to pozwoli.

Pozdrawiamy! :)
- 9 lat temu
pkomarek1 - Ja też jestem za tym, żeby czas spędzony offline był wliczany w ranking. Często mi się zdarza, że na tablecie spędzam 2-3 i więcej godzin dziennie (w podróży), ale na pełnej stacjonarnej wersji mi ten czas brakuje i ranking spada... - 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przetestowałem aplikację na tablecie. Zacznę od pozytywów: bardzo mi się spodobała możliwość ręcznego wprowadzenia odpowiedzi w powtórkach i sugerowana ocena powtórki na podstawie porównania wyniku z wprowadzoną odpowiedzią oraz możliwość włączenia/wyłączenia dźwięku. I na tym na razie z pozytywami kończę.

Nadal są problemy ze zmianą trybu online - offline. Po zainstalowaniu aktualizacji przy każdej próbie włączenia trybu offline mi się aplikacja albo zawieszała, albo wyłączała ("Aplikacja etutor przestała pracować"), albo się pojawiał już wcześniej przeze mnie wspominany tekst o niemożliwości przejścia do trybu offline, sprawdzeniu połączenia internetowego i ponownego spróbowania przełączenia do offline. Zaznaczam, że internet działa u mnie bez zarzutu. Dopiero po całkowitym wyłączeniu tabletu i ponownym uruchomieniu zadziałało.
Poza tym przełączenie z jednego trybu do drugiego jest na prawdę dłuuuuuuugaśne.
Także pracując w trybie online przejście między poszczególnymi powtórkami jest za długie.

Przy przełączeniu do offline, chociaż na kafelku się wyświetlało 500 powtórek do dyspozycji, to po wejściu do powtórek miałem dostępnych raz 69, raz 16 powtórek. Dopiero któraś kolejna zmiana trybu dała mi pełną listę 500 powtórek.

Pracując w trybie online po odznaczeniu tylko 2 powtórek jako poprawnych mi się natychmiast wyświetlił tekst "Gratuluję! Udało ci się wykonać wszystkie powtórki zaplanowane na dzisiaj". Zaznaczam, że to były wszystkie powtórki, które dzisiaj zrobiłem, zanim się pojawił ten napis.
W przypadku zakończenia zaplanowanych powtórek i wyświetlenia takiego tekstu brakuje jakiegoś przycisku, który by umożliwił kontynuację (chcesz kontynuwać powtórki? naciśnij ten przycisk). Trzeba wyjść z powtórek i ponownie wejść.

Jeżeli nie ma możliwości tworzenia własnych zestawów trudnych słów do wielokrotnego mielenia, to może warto by było umożliwić pracę w trybie offline z mniejszą ilością niż 500, dając jednocześnie użytkownikowi możliwość zdefiniowania, jak wielka ma być lista dla powtórek offline. Wtedy przy załadowaniu krótszej listy i jej przerobieniu i wyświetleniu tekstu gratulacyjnego, że wszystko zrobiliśmy, to w przypadku offline by mogło być proponowane ponowne przerobienie tego samego zestawu (Gratuluję! Zrobiłeś wszystkie powtórki z zestawu. Chcesz ją powtórzyć?)
pkomarek1
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu
japonskiwachlarz - Obecnie pracujemy nad usprawnieniem przełączania pomiędzy trybami online-offline. Będziemy starali się wyeliminować wspomniane przez Pana problemy. Niestety, usprawnienia te wiążą się z gruntowną zmianą kodu aplikacji i nie mogły zostać wprowadzone we wtorkowej aktualizacji. Programiści zaangażowani w projekt mobilny pracują jednak obecnie "Pełną parą".
Przepraszamy za nadal obserwowane problemy.
Pozdrawiamy!
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, aplikacja została zaktualizowana. Jest automatyczne odtwarzanie wymowy, z możliwością wyłączania.
I to jest bardzo dobre.
Natomiast nadal przełączanie w tryb "offline" trwa bardzo długo.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W Google Play dostępna jest zaktualizowana wersja aplikacji. Tym razem zmiany obejmują:
- dodanie polskich transkrypcji w dialogach,
- możliwość pokazania pytania podczas wyświetlania odpowiedzi w powtórkach oraz
- poprawki zgłoszonych przez Was błędów

Pozdrawiamy! :)
japonskiwachlarz
pkomarek1 - No niestety, przejście z online do offline nadal nie działa poprawnie
Temat działania aplikacji na moim telefonie został rozwiązany w ten sposób, że teraz już aplikacja nie jest kompatybilna z telefonem - naprawdę bardzo eleganckie rozwiązanie. Aż się chce korzystać...
- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Od wczoraj mam problem z pobieraniem powtórek w wersji online.

Przez kilka miesięcy wersja mobilna etutora działała bez zarzutu, od wczoraj zarówno przy połączeniu wi-fi jak i przez sieć komórkową pojawia się komunikat „wystąpił błąd połączenia spróbuj ponownie”. Inne aplikacje zainstalowane na telefonie łączą się z Internetem bez najmniejszego problemu, zresztą etutor w wersji online też.

Przeinstalowałem etutora jednak nic to nie dało. Czy miał ktoś podobny problem, jak można go rozwiązać ?
soli

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam ten sam problem, jaki przedstawił/ła kolega/koleżanka wyżej.
M
Mordhed

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za wiadomość i przepraszamy za problemy. Programiści już pracują nad rozwiązaniem problemu.
P
PawelStroz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki