ZALOGUJ SIĘ

Jak sprawdza się wykonywanie powtórek na czytniku ebooków?

zmodyfikowany: 10 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Witam, chciałbym zapytać jak sprawdza się w praktyce wykonywanie powtórek na mobilnej wersji strony bądź wersji na androida, na czytnikach ebooków? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej kwestii?
R
rad_woj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Masz na myśli stricte czytnik e-booków, taki z technologią e-papieru? Z tego, co wiem, tam systemy operacyjne są zablokowane i raczej nie da się instalować oprogramowania eTutor. Jeśli natomiast miałeś na myśli tablet, to aplikacja sprawdza sie całkiem dobrze, zwłaszcza, że można ustawić sobie powtórki offline i ćwiczyć ile się tylko chce. Do tego masz w pełni funkcjonalną wersję słownika Diki oraz podcasty do słuchania. Jeśli chodzi o stronę eTutor.pl przeglądaną na tablecie, to już nie jest tak różowo, bywają problemy z odtwarzaniem dźwięku, a zmiany przeglądarek nic nie dają.
sliver
Ewelina79 - To lepiej mieć telefon z androidem czy windowsem do e-tutora? Bo stoję teraz przed tym dylematem. - 10 lat temu
japonskiwachlarz - Jeśli chcesz korzystać z aplikacji mobilnej, to z Androidem - i najlepiej, gdyby zainstalowany system był w wersji 4.0 lub nowszej (lub też aby mogła zostać dokonana aktualizacja systemu do wersji 4). Pozdrawiamy :) - 10 lat temu
Ewelina79 - A jeśli wybiorę windowsa? Kiedy będzie aplikacja na windows? Chyba to trochę niesprawiedliwe, nie każdy ma lub lubi androida, po za tym windows jest lepszy ;) - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
sliver - Nawet, jeśli mobilny Windows jest lepszy :) to oprogramowanie na niego jest ubogie, a wersje istniejących programów są gorsze (często) od tych samych na Androida. Cóż komu po gołym Windowsie? Skoro do tej pory nie istnieje wersja eTutora na Windowsa, to pewnie raczej już nie powstanie, ale to pytanie do działu technicznego eTutora. Pzdr - 10 lat temu
Ewelina79 - Chyba tak powtarzasz co ktoś już powiedział dawno na temat ubogiego wyboru jeśli chodzi o Windowsa, a to było już dawno temu i od tamtego czasu wiele się już zmieniło. Mi nie potrzeba 3 milionów gier, wolę szybciej działający system niż awaryjny Android i naprawdę wystarczy mi baza 190 tysięcy aplikacji na Windowsa. - 10 lat temu
sliver - Może zbyt mocnego słowa użyłem, ale mam pewne porównanie (moje własne i subiektywne oczywiście). Niestety programy, które akurat kiedykolwiek były mi potrzebne na Windowsie były w wersji okrojonej i dawno nie aktualizowanej lub niektórych nie było wcale i nie chodzi mi o gry, zbyt szanuje swoje oczy, by grać na smartfonie :) Nie wiem, czy Android jest tak awaryjny, czy użytkownicy popełniają błędy, mam kilkanaście aplikacji (4 używam codziennie) i nic mi się jeszcze nie zepsuło. Windows, jako system może jest lepszy, ale darmowy Android zawsze będzie miał większą bazę użytkowników i co za tym idzie oprogramowania. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, radzę system android. Nie jestem pewny czy działa na systemie windows.

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/watek/351495-Aplikacja_mobilna_-_zainstaluj_i_ucz_sie_offline.html?unread

Pozdrawiam.
?
Gość
japonskiwachlarz - Nasza aplikacja mobilna działa tylko na systemie Android. Z serwisu na tablecie można jednak korzystać również za pośrednictwem zwykłej przeglądarki - w chwili obecnej wprowadzamy stopniowo poprawki, które usprawnią działanie serwisu na przeglądarkach w urządzeniach mobilnych.
Pozdrawiamy! :)
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam. Mam czytnik PocketBook Touch, przed chwilą próbowałam, z czystej ciekawości jak też da się na nim zrobić powtórki. Z dużym uporem i zawzięciem, na przeglądarce internetowej (mam w czytniku wifi) da się, ale... zostanę jednak przy komputerze, a przy braku dostępu do komputera telefonie. Dlaczego? Po pierwsze szarość. E-papier nie męczy oczu i jest naprawdę świetny do czytania ebooków, ale strona eTutora w szarości zwyczajnie męczy wzrok, czcionka jest zbyt jasna. być może mogłabym pobawić się w ustawieniach, kontraście i trochę to zmienić, ale nie chciało mi się, to był tylko krótki sprawdzian czy na moim czytniku da się zrobić powtórki, więc nie chciałam już zmieniać ustawień. Po drugie przy wyborze odpowiedzi nie zawsze udaje się zaznaczyć dokładnie to co się chce (nie pamiętam, kiepsko, dobrze, świetnie), być może dlatego, że zaznaczałam palcem, ale jednak zaznaczając na telefonie, również palcem nigdy nie mam takich problemów. Po trzecie, oczywiście, nie ma głosu (fakt, nie próbowałam na słuchawkach). Ogólnie da się, ale ja jednak zostanę przy komputerze, a kiedy nie mam do niego dostępu to telefonie. Powtórki na czytniku e-booków to coś dla osób zdesperowanych, albo bardzo, ale to baaardzo znudzonych;-)
Orsola
Ewelina79 - A telefon z androidem? - 10 lat temu
Orsola - Tak, z androidem. - 10 lat temu
Ewelina79 - I jak się sprawuje e-tutor na androidzie? - 10 lat temu
Orsola - Jeśli już korzystam to zazwyczaj z powtórek, kiedy jestem w podróży i wiem, że nie będe miała czasu zrobić ich w domu. Z powtórkami nie ma problemu, zarówno głos, jak i wybieranie są bardzo dobre, jestem zadowolona (a zwłaszcza teraz, po porównaniu z czytnikiem ;-)) Przeważnie korzystam z wersji w przeglądarce, ale wersja mobilna też jest ok, tylko że trochę długo się ładuje przy połączeniu. Potem, gdy już jest załadowana działa bez problemu i też jestem z niej zadowolona. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest cos takiego jak Vocabulary Builder na Kindle Paper White ale nie ma on algortymu powtorek. Poza tym nie ma w tym Kindlu funkcji TTS Text-to-Speech wymowy ani nagran.
Mom marzeniem jest czytnik ebookow z mozliwoscia automatycznego dodawania nieznanych mi slowek do powtorek w Etutorze.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki