ZALOGUJ SIĘ

Udostępnienie wersji 3.0 aplikacji eTutor Mobile Android

9 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
W imieniu całego zespołu eTutora jest mi bardzo miło poinformować, że właśnie udostępniliśmy nową, odświeżoną wersję 3.0 aplikacji mobilnej eTutor na Androida

Jest to bezpłatna aplikacja dostępna dla zarejestrowanych użytkowników posiadających urządzenie z systemem Android w wersji powyżej 2.3. Za jej pomocą, po pojedynczej synchronizacji w danym dniu z platformą, możliwe jest korzystanie z narzędzia bez konieczności łączenia z siecią i m.in. wykonywanie bieżących powtórek. Aplikacja w trybie połączenia z internetem pozwala dodatkowo na pobieranie dialogów zawartych w lekcjach oraz ćwiczeń przypisanych do tych dialogów, a także na korzystanie ze słownika Diki. Wszystkie pobrane dialogi można odsłuchiwać w trybie offline, a wykonane w tym czasie ćwiczenia podczas kolejnej synchronizacji zostaną wysłane na nasz serwer aktualizując postęp odpowiednich lekcji.

W nowej wersji zostały wprowadzone następujące zmiany:

- moduł wideo dla języka angielskiego, umożliwiający dostęp do filmów z lekcji,
- odświeżony interfejs użytkownika,
- zwiększenie szybkości działania.

Więcej informacji na jej temat znaleźć można tutaj: https://www.etutor.pl/android/etutor/

Będziemy sukcesywnie dodawać nowe funkcjonalności do naszej aplikacji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z aplikacją, prosimy o przesłanie nam odpowiedniej informacji wraz z producentem i modelem urządzenia, na którym występuje problem.

Pozdrawiamy,
Zespół eTutor
P
PawelStroz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 11

Nowa aplikacja jest ok :)
M
mgent
lenka1705 - Witam.
Nie wiem gdzie wpisac watek dlatego napisze tu. Na stronie jest blad.
W A1-15 w cz.2 pt. "To moje" - w zadaniu z "of "
colour / your eyes
I love the
Nie uznaje poprawnej odpiwiedzi.
Prosze o rozwiazanie problemu.
- 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aplikacja jest szybka oraz jest transkrypcja fonetyczna wyrazow. Przydalaby sie funkcja modyfikacji notatek.

Przy przelaczeniu aplikcji do offline trybu, aplikacja dlugo sie laczy, material sie wgrywa, po czym aplikacja sie zawiesza :-)

Na cale szczescie mam stara wersje aplikacji 0.8, ktorej chyba nic nie przebije.
piotr.grela
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu
Martulinka - Mi tez sie dzis zaciela :/ dokladnie tak samo, jak przelaczalam do trybu offline.
- 9 lat temu
srela - @piotr.grela
Mam prośbę czy nie mógłbyś udostępnić wersji apki, o której wspominasz?
- 9 lat temu
piotr.grela - Niestety stara wersja aplikacji nie dziala a nowa, gdy sie przelacza w tryb off-line zacina sie. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy czas spedzony na uzytkowaniu tej aplikacji wlicza sie do statystyk na eTutor? Chodzi mi dokladnie o rangi, ktore sa przyznawane za iles tam godzin spedzonych na eTutor.
Martulinka
pako - Obecnie czas spędzony w aplikacji nie jest zliczany. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aplikacja jest super ale .... Przy słuchaniu brakuje mi opcji bym mógł sobie zaznaczyć kilka pozycji jako listy odtwarzania. Brakuje też zapętlenia w celu powtarzania. W czasie biegania i jazdy na rowerze te funkcje byłby zbawieniem. Tak to trzeba po każdej pozycji włączać następną ręcznie, co przy krótkich materiałach doprowadza do szału.
Wczoraj sprawdzane na rowerze. Zrezygnowałem po 5 minutach. Jeszcze jest taka ewentualność by móc skopiować odpowiednie materiały do odtwarzacza bądź na mp3 (na co liczę) i wówczas problemu nie ma.
Pozdrawiam
A
Arkady70

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie aplikacji. Po przerobieniu powtorek, jaka informacje zwrotna daje on do serwera? Bo odnosze wrazenie, ze jak wyraz odenilam na 1, nastepnie znow na 1 i dopiero nastepnym razem go zaakceptowalam, to serwer przy zczytywaniu danych dostaje tylko ta ostateczna ocenie.
Wyrazy, z ktorymi miala problem nie pojawiaja mi sie tak szybko w powtorkach jak to mialo miejsce gdy korzystalam tylko ze strony.
Bede wdzieczna za wyjasnienie.
Pozdrawiam :)
Martulinka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Używam Aplikacji dość często, super sprawa ale wymaga jeszcze wielu poprawek. Zdecydowanie wolę operować na samej stronie etutor w wersji mobilnej na telefonie.

A co do Apki to przy słówku: on pochodzi z Francji wyskakuje takie tłumaczenie:
He come from phrasal Verb--> coś takiego.
zachar1990

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aplikacja ma jedną zaletę, szybko przechodzi w tryb "off-line".
Natomiast brak możliwości słuchania i oglądania fimów w wersji "off-line". Poza tym słuchanie i oglądanie filmów w wersji "on-line" jest przerywane, ponieważ aplikacja się zawiesza.
Dobrze działają powtórki, ale brakuje mi wymowy, brak głośniczka przy poszczególnych powtórkach.
Mam nadzieję że aplikacja zostanie ulepszona.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dlaczego powtórzenia, które zrobię na telefonie w mobilnej aplikacji, nie są odejmowane od codziennej porcji powtórzeń? We wszystkich statystykach są te powtórzenia uwzględniane, ale ze Statystyki "Liczba powtórek do wykonania: Zaplanowanych na dzisiaj" powtórky zrobione w aplikacji mobilnej nie są odejmowane. W piątek zrobiłem ponad 300 powtórek na telefonie a kiedy wieczorem odpaliłem etutor na dużym komputerze, nie odnotowano tych powtórek jako zrobionych, co więcej większość z nich mi się powtórzyła przy obrabianiu powtórek na dużym komputerze
pkomarek1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, przed robieniem powtórek na komputerze przełączam aplikację mobilną w tryb on-line. Wszystkie zrobione powtórki na telefonie są uwzględniane w statystykach i do wykonania. Może zapomniałeś przełączyć w tryb on-line? Jeżeli nie, to zgłoś problem do serwisu.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Właśnie że przełączałem kilkakrotnie między trybami on i off-line, a mimo to powtórki zrobione na telefonie nie były uwzględnione, tak jak napisałem wyżej...
pkomarek1
Gość - Jeżeli tak to pozostała interwencja serwisu eTutor.
- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A w moim tablecie w ogóle nie mogę zrobić powtórek offline....
kingamusic

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki