ZALOGUJ SIĘ

Ludzie z grupona- odezwijcie się :)

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Hej.

Interesuje mnie ile osób jest tutaj z oferty grupona? Na liczniku widniało około 300 osób, ciekawi mnie czy jest w tym przekłamanie.

Pozdrawiam wszystkich uczących się :)
esiart
Hegerland - ja też grupon, ale nie pamiętam która byłam :) pozdrawiam
- 12 lat temu
agazerka - @esiart: bardzo proszę o zmianę avatara na taki, który nie zawierać będzie gestów ogólnie uznawanych za obraźliwe. Z góry dziękuję. - 12 lat temu
DAD - :)

Chyba nie zauważyła tej prośby lub avatarem dała odpowiedz :)
- 12 lat temu
esiart - Teraz lepiej? - 12 lat temu
agazerka - Dziękuję za zmianę avatara. Teraz lepiej :)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 15

Ja, ja, ja jestem z groupona ;-) Ładnie i grzecznie uczę się już od dwóch dni. Byłam chyba 251 osobą na grouponie.
ewuletka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A więc siemka:) Jak idzie nauka?
Z tego co widziałam to na gruponie kurs wykupiło około 300 osób, ciekawe ilu już się zarejestrowało :)
esiart

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na razie wszystko mi się podoba, szkoda tylko, że writingów i nagrań nikt nie sprawdza.
No i strasznie dużo czasu mi zajmuje przerobienie około 100 powtórek. Biore sobie również zdania do nauki, nie tylko słówka.
ewuletka
ifoma - ze zdaniami mozna sie zakopac :/ moja rada, jak czujesz ze idzie Ci za wolno wcisnij sobie filtruj powtorki->tylko listy etutor, wtedy bedziesz miala tylko slowka, a do zdan zawsze mozesz wrocic jak juz troche utrwalisz slowka - 12 lat temu
ewuletka - O dzięki wielkie ifoma, na pewno skorzystam, bo już czuję się niemal zakopana w tych zdaniach. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No ja też myślałam, że nagrania i wypracowania sprawdza jakiś nauczyciel ale mówi się trudno :) Na kursie włoskiego też mi sprawdzali użytkownicy i dużo się od nich nauczyłam- niestety mam słomiany zapał do wszystkiego ;/ Teraz jestem na urlopie więc mam czas na naukę, trudniej będzie jak pójdę do pracy...
Podobają mi się ćwiczenia, tylko wisielec cienko mi idzie :)
esiart

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Huh, ja wiedziałam, że nauczyciel nie będzie mi sprawdzać, ale nie spodziewałam się aż takiej ciszy ze strony użytkowników. No praktycznie może co 15 writing/nagranie ma jakikolwiek komentarz. To troche smuci.
Jest coś takiego jak etutor, ale do języka włoskiego?
ewuletka
a.kosmal - Na ten moment posiadamy kurs języka angielskiego w wersji kursu ogólnego (eTutor angielski) i kurs biznesowy (Business English), ale przygotowujemy także materiał z obszaru języka niemieckiego i hiszpańskiego. Osoby zainteresowane opieką lektora, który sprawdzi wypowiedzi pismene i nagrania dźwiękowe, zachęcam do zapoznania się z warunkami korzystania z kursu eTutor Premium. - 12 lat temu
MAMAMIA - O, a kiedy bedzie jezyk niemiecki ? - 12 lat temu
magiczny - Hejka Ewuletka :) nauczyciel sprawdza jak wykupisz droższą opcję wówczas masz nauczyciela. pozdrawiam - 12 lat temu
a.kosmal - Niestety nie znamy jeszcze konkretnej daty premiery kursu języka niemieckiego, ale prawdopodobnie pojawi się on pod koniec roku. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja uczyłam się na busuu.com ale tylko w wersji darmowej. Tam czesto rozmawiałam na czacie po włosku, jest taki mini translator wbudowany i z tego najwiecej sie nauczylam.
Tutaj faktycznie cisza ze strony użytkowników, chociaż ja brzmię jak pijany królik więc lepiej , żeby nikt tego nie słuchał ;)
esiart

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aa, kiedyś zerknęłam na busuu.com, ale jakoś nie spodobał mi się. Lekki bałagan tam panuje ;)
ewuletka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja sie w to wkrecilam, czatowalam z włochami i zakochałam się w języku, jednak przez nawał pracy połączone z imprezowaniem, wybiły mnie z rytmu ogarniania nauki :)
esiart

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak na razie tylko my dwie jesteśmy z grupona :) Albo tylko my się do tego przyznajemy ;)
esiart
jerzy_pozoga - Aż dwie ? Hm... - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

może jeszcze nie wszyscy z nowych odkryli forum :D
ewuletka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też jestem to z Groupona,tyle,że kurs kupiłam w lutym.Bardzo się w to wkręciłam (wyłączjąc okres upałów ;-)
Pozdrawiam.
G
Gabrysia66
esiart - No tak w upały nic się nie chce ;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też jestem z Groupona, nie każdy chce pisać na forum, niektórzy wolą się uczyć :) Po za tym od zakupu oferty na Grouponie jest czas na podjęcie nauki chyba ok. 2 miesiące.
Ewelina79
esiart - A to nawet nie widziałam, że aż dwa miesiące mogłam zwlekać z rozpoczęciem nauki :) Chociaż z drugiej strony pewnie mój słomiany zapał do wszystkiego wziąłby górę ;)
Pozdrawiam
- 12 lat temu
ewuletka - dokładnie to do któregoś października, więc ponad dwa miesiące można zwlekać.
Ja uwielbiam robić sobie przerwy na nauce czytając forum, taka społeczność mnie nawet mobilizuje :d
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I jeszcze ja jestem z Grupona. Zapał na początku był duży, ale brak czasu sprawia że nie jestem tutaj tak często jak bym chciała....
M
MaGraham
esiart - Też tak mam, wszystko szybko mi się nudzi ;/ No ale damy radę ;) - 12 lat temu
ewuletka - Czas zawsze można znaleźć :( kawę wypić i do nauki, uszy do góry!
Mi bardzo pomaga na słomiany zapał fakt, że za to wszystko zapłaciłam i nie wypada zmarnować tych pieniędzy :D
- 12 lat temu
esiart - Mi się wydaje, że jestem jakimś antytalentem językowym ;p - 12 lat temu
ewuletka - Mi też. Tyle lat nauki i ciągle jestem na tym samym poziomie... Utknęłam. - 12 lat temu
esiart - Beznadziejne z nas przypadki ;)
- 12 lat temu
ewuletka - eTutor nas wyleczy ^^ - 12 lat temu
absolwentka - Nie tylko z was;) Na szczęście ruszyłam od grudnia 2011, czego i wam życzę;) Pozdrawiam! - 12 lat temu
esiart - Pozdrawiam Cię absolwentko :) Może założymy kółko beznadziejnych przypadków i kto nas z tego wyleczy dostanie nobla-jobla ;) - 12 lat temu
ewuletka - haha, doskonały pomysł, tylko kiedy stwierdzić, że ktoś z nas jest już całkowicie wyleczony?

PS Esiart administratorzy etutor proszą cie o zmiane awataru w komentarzu do twojego pierwszego posta tutaj.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A faktycznie nie zauważyłam prośby :) Zaraz zmienię na coś łagodniejszego...
esiart

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zglaszam sie z groupona :)
chinyere
ewuletka - I jak ci się tutaj podoba? :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.