ZALOGUJ SIĘ

Znikajace powtorki a nowa uzytkowniczka portalu :)

12 lat temu
Cos mi sie wydaje, ze nie ogarniam tych powtorek. A mianowicie - wczoraj nie dokonczylam wszystkiego co mialam zadane na powtorki, zostalo mi 15 wyrazow. Stwierdzilam, ze dzisiaj ze swiezym umyslem pojdzie szybciej niz wczoraj zasypiajac nad klawiatura. I, o dziwo!, dzisiaj nie mialam w powtorkach tych 15 wyrazow. Dlaczego? Dzisiaj znowu zostawiam iles tam i co? I beda jutro? Czy one sie rozloza na kolejne dni rownomiernie? Bede wdzieczna za odpowiedzi.
:)))))
Peszka
Peszka - co za glupota z tym, ze temat musi miec przynajmniej 30znakow ;p - 12 lat temu
wacek6713 - Szczerze popieram.Ja już kiedyś chciałem wpisać w temacie 2 wyrazy i 15 kropek,powstrzymałem się jednak... - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

To co zostawiłaś wczoraj, doda się do tego co masz na dzisiaj :)
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli nie zrealizujesz wszystkich powtórek na dany dzień to możliwe są dwa scenariusze.

1. Powtórzyłaś wszystkie elementy jakie miałaś na dany dzień ale elementy które zostały ocenione na 1 lub 2 i nie zostały przerobione jeszcze raz (otrzymując ocenę 3 lub 4) nie przechodzą na następny dzień.

2. Powtórzyłaś powiedzmy 80 ze 100 elementów na dany dzień (zakładam, że te 80 otrzymało ocenę 3 lub 4) to pozostałe 20 przejdą na kolejny dzień jako zaległe powtórki.

PS. Jeśli z tych 80 przerobionych elementów (punkt 2) powiedzmy 15 otrzymało ocenę 1 lub 2 i nie zostały ponownie powtórzone otrzymując ocenę 3 lub 4 to nie przejdą na kolejny dzień i całkowita ilość zaległych powtórek wyniesie również 20.

To tyle w tej materii.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzieki wielkie :) zalegle wyrazy/zdania rozkladaja sie na kolejne dni. Wczoraj mialam zaleglych ok. 100, program swietnie to rozplanowal nie narzucajac mi tego wszystkiego na nastepny dzien. Czyli wszystko jest jak najbardziej w porzadku. Jeszcze raz dzieki wielkie!
Peszka
quantum137 - I'm always happy to help, take care:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.