ZALOGUJ SIĘ

jak to mozliwe ze ubylo mi powtorek?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
sluchajcie, siedze sobie i robie powtorki, tuz przed polnoca mialam ich ponad 1400, a zaraz po polnocy spadlo mi na 1360. jak to mozliwe? w kalendarzu powtorek wiadomo, powtorki przeskakuja na nastepny dzien i zalegle zaznaczaja sie na czerwono, ale w ogolnej ilosci powtorek do wykonania przeciez nie powinno ich ubyć... o co chodzi? mam na mysli ta liczbe w nawiasie obok guziczka wyloguj sie...
chinyere
futbolowa - O ile dobrze rozumiem (choć może nie :D) odpowiedź znajdziesz w Pomocy: "Uwaga: Dodatkowe powtórki elementów ocenionych na 1 lub 2 nie przechodzą na następny dzień. Oznacza to, że jeśli powtórki te nie zostaną wykonane do północy w dniu, w którym nastąpiło wystawienie negatywnej oceny dla danego elementu, to dodatkowa powtórka dla tego elementu zostanie skasowana z kolejki powtórek. W takim przypadku element będzie powtarzany kolejny raz dopiero w dniu, który wyliczył nasz algorytm." :)

Koło guziczka 'wyloguj się' masz liczbę powtórek na dany dzień, a nie ich ogólną liczbę.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
chinyere - hmmm. do tej pory myslalam ze te ocenione na 1 i 2 (jezeli nie zostana wykonane do polnocy)zostaja jako zalegle na poprzedni dzien (te zaznaczone na czerwono). chociaz mozesz miec racje, bo skoro przeszly na ktorys tam dzien zgodnie z algorytmem to nie zginą tylko bede musiala je powtorzyc wiec w sumie ma to sens. przyszlo mi jeszcze do glowy ze moze znikaja te ktore sie dublują... sprobuje to obczaic jeszcze dzis po polnocy :D to raczej nie jest wina polaczenia z internetem... - 12 lat temu
chinyere - jesli chodzi o liczbe powtorek przy "wyloguj sie" to jest to suma tych zaplanowanych na dany dzien i zaleglych z poprzednych dni - 12 lat temu
futbolowa - W takim razie może to być i jedno, i drugie [tzn. i problem z dublami, i problem z tymi oznaczonymi '1' i '2'] - obie opcje są logiczne i nie wykluczają się nawzajem :) - 12 lat temu
futbolowa - No tak, zaległe też, ale nie przyszłe, a ja zrozumiałam Twoją wypowiedź tak, że znajdują się tam wszelkie możliwe powtórki rozplanowane na calutki czas :D Oczywiście teraz widzę, że całkowicie bezsensowne było moje rozumowanie :) - 12 lat temu
chinyere - w sumie tak to ujelam ze moglas tak zrozumiec, no ale wazne ze juz sie rozumiemy :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

czasami się tak dzieje, gdy twój komputer straci połączenie z internetem, domyślam się, że jest jakiś cache, bo parę razy robiłem kilka powtórek, straciłem połączenie i musiałem je robić ponownie
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wczoraj ni z gruszki ni z pietruszki przybyło mi 60, po tym jak przerobiłam wszystkie wyznaczone przez system i te z nowych elementów. W info były podane lipcowe daty ostatnich powtórek z tych elementów, a termin powtórki następnej przewidziany był na sierpień 2012 (?). Przerobiłam je i tyle, ale jak tu jestem od 2 lat, taka historia jeszcze mi się nie zdarzyła. :)
esterka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do postu Esterki (musze tu, bo komentarz za dlugi;))
Ja mialem wczoraj info, ze mam jakis element niedostepny, z powodu wygasniecia abo, do ktorego owa powtorka nalezy. Wsyallem zgloszeni, bo abo mam jeszcze na 1,5 roku.
Fragment odpowiedzi:
>Informacja, która się pojawiła w Pana statystykach jest związana z pracami, które prowadzimy w naszym serwisie. W żaden sposób nie wpływa ona na zawartość elementów w module powtórek - słówko, które spowodowało pojawienie się komunikatu nadal jest aktywne w systemie. Komunikat ten może się pojawić, kiedy prowadzimy prace nad zawartością odrębnych kursów językowych - np. eTutor Angielski i Business English.

Zatem coś nadal się dzieje. Przedwczoraj np. wprowadzilem element z lekcji/listy slowek, a juz dzien pozniej w powtorkach pojawialo mi sie puste pole; po sprawdzeniu, okazalo sie, ze ten element wyrzucono z danej listy slowek. Jak widac jeszcze listy slowek sa nieco modyfikowane.
knorwid
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
esterka - Dziękuję za info :) Być może moje 60 extra powtórek w promocji :) też było związane z takim pracami, zwłaszcza że były to "łatwe" słówka, a nie zdania. Nie pamiętam z jakich list lekcyjnych były, ale nie z Business. Żadnego dyskomfortu mi to nie sprawiło - wykorzystałam wątek, żeby nieformalnie zasygnalizować fakt.
Ostatnio rzeczywiście na eTutku się dzieje - nie ma dnia bez nowości.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki