ZALOGUJ SIĘ

Jak otrzymać darmowy abonament za polecenie innego użytkownika?

11 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam wszystkich mam pytanie bo kiedys mialam inna nazwe i jak kogos zaprosilam na etutor to orzymywalam darmowy abonament a teraz tez to robie i nie mam darmowego baonemtu czy ktos moze mi powiedziec dlaczego?
G
GgosiaO

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Witam, otrzymuje się 7 dni abonamentu za każdego zaproszonego znajomego, pod warunkiem że ten znajomy jeszcze nie jest zarejestrowany na kursie "eTutor" no i oczywiście po zaproszeniu się zarejestruje.
Zapraszanie uczących się na "eTutor" abonamentu nie przedłuża.

Pozdrawiam.
?
Gość
GgosiaO - dzieki wielkie za odp - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak tylko z ciekawości pytam. Po co Ci trzecie konto?
DAD
GgosiaO - 2 konto nie 3 bo jak 1 raz tam sie zarejestrowalam to mialamza duzo znajomych i mi admin konto zablokowal i zalozylam 2 konto na etutoczemu pytasz? - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

sa jakies limity w miesiacu... I jest jeszcze cos takiego ze jezeli zaproszone osoby nie korzystaja z serwisu to wtedy juz nie przedluzaja abonamentu
I
ifoma
GgosiaO - wtedy tez jak zapraszalam osoby to tez nie korzystaly z serwisu ale ja miala przedluzony abonament. dzieki za odp pozdr - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, o limitach nic nie wiem, natomiast jeżeli zaproszone osoby nie skorzystają z serwisu to abonament nie jest przedłużany, a jeżeli skorzysta to ma on i ty po 7 dni abonamentu. Wejdź na profil, w lewym dolnym rogu jest "7 dni abonamentu gratis za każdego zaproszonego znajomego" i po kliknięciu tam pisze o tym i jest gotowe zaproszenie.

Pozdrawiam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
GgosiaO - ok dziekuje za odpowiedz - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam czy opcja 7 dni abonamentu za kazdego zaproszonego znajomego jest nadal aktywna czy juz nie?
T
trojj
japonskiwachlarz - Niestety, opcja ta została usunięta ze względu na liczne nadużycia. Przepraszamy i pozdrawiamy. - 10 lat temu
trojj - dziękuje za odpowiedź. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki